Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, klinsmann napisał:

@T-m z tych dwóch zdecydowanie S7, tymbardziej za 1050zł w x-kom, po 1300 też można wyrwać.

 

@klinsmann tylko u mnie iPhone jest dość nisko na liście :) Samsungi mają czystego andka? Bo jak ostatnio coś ustawiałem na telefonie siostry, to miałem wrażenie, że mają mocną swoją personalizację i jakoś średnio mi się to podobało :-k Łindołsfonie wróć!

 

@ajerkoniak thx - zerknę później :)

Odnośnik do komentarza

Koledzy, sam zrobiłem już pewien research, ale żona mówi, że mam pytać na forum ;)

 

Smartwatch dla teścia do 1 000 zł. No i tyle, wymyśliły niewiasty, że chcą mu sprawić smartwatcha, ale nikt nie wie za bardzo po co mu :roll: No więc dobrze by było, żeby bateria długo trzymała (więcej niż 3-4 dni), żeby ładnie wyglądał (nie żadne prostokątne brzydale). Ewentualnie patrzyłem jeszcze za jakimś, który miałby jakieś fajne funkcje do żeglowania, ale to już pewnie zależy od aplikacji dostępnych (najlepiej na Androidzie, ale nie jest to mus).

 

Ten najbardziej mi podchodzi, tylko jest na jakimś swoim własnym systemie, który widać na YT, że trochę tnie. Ale może dla teścia wystarczy :-k 

https://www.euro.com.pl/smartwatch/huawei-smartwatch-watch-gt-classic-huaw.bhtml

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, me_who napisał:

Dojebany jest DieselDZT 2001, ale w PL cena tuż powyżej 1000 zł i pan w recenzji zaznacza, że bateria trzyma 1,5 dnia maks. Ale jeśli chodzi o stylówę, to wśród smartwatchy gitarra.

Jest też nowy zegarek od Huawei - Honor Watch Magic, na zdjęciach wygląda zacnie.

 

Ty miałeś Festinę, który wykarmiłby nie jedną rodzine i co? :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...