Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
4 hours ago, wwosik said:

Potrzebuję zmienić telefon, bo obecny się cokolwiek zawiesza. I mam garść sprzecznych wymagań:

  • niedrogi, w sensie nie chcę flagowca typu galaxy s11 czy iphone 13
  • nie chiński (czyli nie Xiaomi, Huawei, ZTE), Tajwan może być; nie no-name
  • >=32 GB wewnętrznej pamięci
  • nie bardzo stary Android, czyli >= 7.0

 

Mam wśród rodziny i znajomych już około 10 użytkowników Xiaomi i zero negatywnych opinii. Do 1000-1200 zł imo najlepszy Android, są nawet modele z gwarancją aktualizacji Androida przez kilka lat :) Zapewniam, że nie warto unikać tej firmy.

 

Jeśli jesteś przekonany, że Xiamoi be, to wtedy albo starszy flagowiec (ale nie będzie aktualizacji), albo to co polecał T-m.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kolek23 napisał:

 

Mam wśród rodziny i znajomych już około 10 użytkowników Xiaomi i zero negatywnych opinii. Do 1000-1200 zł imo najlepszy Android, są nawet modele z gwarancją aktualizacji Androida przez kilka lat :) Zapewniam, że nie warto unikać tej firmy.

 

Jeśli jesteś przekonany, że Xiamoi be, to wtedy albo starszy flagowiec (ale nie będzie aktualizacji), albo to co polecał T-m.

Ja nie chce chinczyka nie dlatego ze to zlom czy nie, tylko dlatego ze chinski. Same przyczyny polityczne.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, klinsmann napisał:

Galaxy S7 -> cena w sklepie 1400zł

 

jak chcesz wydać niższy budżet -> Xiaomi, niestety :) chociaż ja z mojego służbowego LG k10 jestem w miare zadowlony, ale nic na nim nie robie poza SMS< rozkladem jazdy i gadaniem

Ja mam k10 wlasnie i jestem zupelnie zadowolony ale sie zaczela psuc, wieszac i resetowac po dwoch latach. I bateria slabo trzyma mimo wymiany. Nie chce zmieniac na nowa k10 bo myslalem ze zupgradeuje przy okazji.

 

Uzywam sporo czasowo ale tylko internet chat poczta i brydz.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, wwosik napisał:

Ja mam k10 wlasnie i jestem zupelnie zadowolony ale sie zaczela psuc, wieszac i resetowac po dwoch latach. I bateria slabo trzyma mimo wymiany. Nie chce zmieniac na nowa k10 bo myslalem ze zupgradeuje przy okazji.

 

Uzywam sporo czasowo ale tylko internet chat poczta i brydz.

s7 do wydatek rzedu 1300-1400zł, k10 bedzie za połowę tej ceny. w Twoim przypadku imho lepiej wymieniać telefon co 2 lata... niż za podwójną kwotę raz na 4 lata

Odnośnik do komentarza

https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_max_pro_zb601kl-review-1760.php

 

Z podsumowania wynika, że słabe zdjęcia w kiepskim świetle i nienajlepsze wideo. Są próbki zdjęć i wideo, można coś tam wywnioskować. GSM Arena robi fajne recki, więc można to traktować jako pewien wyznacznik.

 

Sam telefon bebechy ma fajne, no i czysty Andek, wydaje się spoko, ale z Asusa nigdy nie korzystałem, więc nie wiem jak z trwałością tego.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Misiek napisał:

https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_max_pro_zb601kl-review-1760.php

 

Z podsumowania wynika, że słabe zdjęcia w kiepskim świetle i nienajlepsze wideo. Są próbki zdjęć i wideo, można coś tam wywnioskować. GSM Arena robi fajne recki, więc można to traktować jako pewien wyznacznik.

 

Sam telefon bebechy ma fajne, no i czysty Andek, wydaje się spoko, ale z Asusa nigdy nie korzystałem, więc nie wiem jak z trwałością tego.

Dzieki za te recenzje. Zasadniczo przekonala mnie ze to dobry wybor. Duza bateria jest dla mnie wazna zaleta a aparat zeby tylko byl.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, wwosik said:

Jeszcze nie kupiłem, a muszę :)

 

Co sądzicie o ASUS ZenFone Max Pro M1 ZB602KL - 1100 zł, 64GB, 8.1.

Używałem  Asusa Zenfon 2  z dwa lata. Po jakoś 1.5 roku pojawiły problemy się z wejściem jack(pewnie moja wina, bo często słuchałem muzyki mając telefon w kieszeni) oraz z baterią. Telefon potrafił się rozładować mimo że pokazywał np. 30% baterii. Potem okazało się że to nie do końca mógł być problem z baterią jako że jej wymiana poprawiła sytuację tylko na jakieś 2 miesiące.

 

Poza tym raczej byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...