Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.03.2018 o 08:35, jmk napisał:

Poprzedni CDAction.

 

zgniłe japko już dawno to ogłosiło, jeszcze koło listopada, ale w opcjach jak nie było możliwości decyzji, tak jej nie ma 

 

@Reaper które masz japko i który soft? 

 

znalazłem dobry serwis na woli i chyba po prostu wymienie baterie, niekiedy wybranie numeru to dobrych kilka sekund zanim pojawi się dialer - chuj mnie szczela

 

W dniu 29.03.2018 o 09:56, Hidalgoo napisał:

nie ma ktoś na zbyciu niepotrzebnego smartfona z nanoSIM? Potrzebuję jako telefonu zastępczego. W zasadzie zależy mi tylko, żeby działał :keke: gdyby ktoś miał i chciałby się pozbyć za ludzkie pieniądze, poproszę o priv

 

tacka z kilka zeta nie wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.08.2017 o 22:07, T-m napisał:

Czy ktoś już korzystał i ma jakieś doświadczenie z nowymi produktami Nokii? Nokia 3, Nokia 5 i Nokia 6?

 

I jeśli jak, to jakie ;)

Odpowiadam grubo po, ale co tam.

 

Ponad miesiąc temu sprawiłem sobie Nokię 6. Jako wieloletni użytkownik telefonów - tak, tak, telefonów - fińskiego producenta postanowiłem zainwestować (dałem za nią siedem stów w kumulacji promocji w sklepie z WŁĄCZONYMI NISKIMI CENAMI) w nowość z szanowanym przeze mnie logo. Wcześniej użytkowałem Nokie (a potem raczej Microsoft) Lumie z Windowsem i cholernie bałem się Androida. Nie miałem wcześniej z nim za wiele do czynienia, miałem Lumie 650 (wyświetlacz pękł), 532, 530, wcześniej Nokię X2-02 i takie inne słuchawki od Finów (miałem ich naście), dalekie od obecnych smartfonów. Windows był dla mnie świetnym OS-em, niestety wieczne soon wprowadziło go w stan uśpienia, więc nadszedł czas na zmianę systemu. Nokię 6, w chwili obecnej z Androidem w wersji 8.1,  oceniam bardzo pozytywnie, nawet przyzwyczaiłem się do tego systemu, a ogromną zaletą produktów Nokii są aktualizacje, czego u innych producentów brak. Sam telefon wykonany jest bardzo solidnie, choć ciężko było mi się przyzwyczaić do rozmiarów 5,5 cala. Ale jak już się przyzwyczaiłem to wszystkie mniejsze wydają się "za małe". Szóstka jak dla mnie jest świetna, chodzi idealnie, dwa głośniki (chociaż do zachwalanego DOLBYtm stereo im chyba trochę brakuje), zainstalowałem Microsoft Launcher i mam namiastkę Windowsa. Polemizowałbym tylko z "pancernością" tego smartfonu, bo mimo jego wszelakich prób zniszczenia (zakończonych zresztą niepowodzeniem) na różnych vlogach na youtubie, to mnie się on namiętnie rysuje przez głupi guzik w kieszeni spodni. Polecam, bo chyba ceny polecą teraz, w chwili premiery 6.1. Piątka jest mniejsza, a ma trochę gorszy aparat i mniej RAM-u, a można ją kupić za pięć stówek.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, rahim napisał:

gromną zaletą produktów Nokii są aktualizacje, czego u innych producentów brak

#Xiaomilepsze

Xiaomi ma aktualizację co tydzień w piątek, beat this. ;) A tak na serio to fajnie, że udało Ci się w końcu przekonać do telefonów z Andkiem. Masz szczęście, że zrobiłeś to w okresie kiedy jest on już "jako tako" zoptymalizowany. Dzięki za rekomendacje. :) 

Odnośnik do komentarza

@rahim kupiłem piątkę wtedy i też jestem dość zadowolony. Chociaż ja nie jestem tak optymistycznie nastawiony do Androida, a częstotliwość aktualizacji Nokii spadła w przeciągu tego prawie roku. Na pewno, na co zwracasz uwagę, jakość wykonania jest godna polecenia. Kumpel, który siedzi obok ma Samsunga i obaj stwierdziliśmy, że jest spora przepaść. 

 

tak czy inaczej, thx. ;) 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...