Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

On 30.10.2017 at 6:28 PM, Lucas07 said:

O, nawet sie okazało, że będę miał 6s, a nie zwykłą szóstkę. Znacie jakieś "spoko" sklepy z tymi szkłami hartowanymi, case'ami etc.? Ewentualnie jakby ktoś polecił coś konkretnego do ochrony telefonu to byłoby super :D

 

Sklep może nie, ale polecam markę "Spigen". Bardzo porządne rzeczy.

 

Sam używam ich "Neo Hybrid" na kolejnym już telefonie i jest super :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, pomożecie? Który telefon wybrać dla mamy - Samsung Galaxy J5, Huawei P10 Lite czy LG Q6? Najlepiej chyba ten LG wypada, ale nie wiem czy jego procesor nie jest dużo gorszy?

 

Tu porównanie: https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=8598&sSearch3=LG+M700A+Q6+DS&idPhone3=8756&idPhone1=8705

 

Jeszcze z alternatyw w sensownej cenie takie mam: 

download?id=2fo2JI5F2Pfel45gBItNVHcXlxiQ

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
2 minuty temu, lad napisał:

Mam problem z wifi i Iphonem 5. Potwornie muli, a speed test pokazuje raz 2 mb, raz 6, a raz 30. Skąd te skoki i czy jest jakiś sposób na unormowanie tego? Mamy w domu jeszcze Iphone’a 8 i na nim wszystko jest okej. Na laptopie tez z wifi nie mam żadnych problemów.

nie zauważyłeś, żeby telefon nagle zaczął się grzać? ile masz wolnego miejsca?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, klinsmann napisał:

nie zauważyłeś, żeby telefon nagle zaczął się grzać? ile masz wolnego miejsca?

Nic się nie grzeje. Telefon po resecie, mam zainstalowane jedynie kilka aplikacji. Odziedziczyłem go po dziewczynie - ona twierdzi, ze z tym wifi miała tak zawsze. Na poprzedniej 5 (która uległa zniszczeniu hehe) było to samo.

 

Dziwne jest to, ze jak wyzeruje ustawienia sieciowe, przyspiesza na chwile. Tak samo reaguje np. jak wyłącze dane komórkowe, a później wlacze - w tych momentach speed test pokazuje najwyższe parametry, ale później wraca do „normy”.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.12.2017 o 19:59, jmk napisał:

Da się ustawić, żeby być offline ma połączenia ale online na sieć komórkowa w sensie do internetu tylko dostęp? 

z poziomu telefonu? spod androida / iOS nie widzę takiej funkcji. 

 

potrzebujesz to na chwilę czy na dłużej? zerknij na blokady administracyjne u operatora, niektórzy mogą blokować głos/sms i datę osobno - takie blokady są zakładane dość szybko zazwyczaj - obczaj sobie

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
W dniu 18.02.2018 o 16:19, machlak napisał:

anulowałem własnie zakup na AliExpress bo znalazlem za jakies 600zł z hakiem ;) Mam nadzieje ze potwierdza anulacje i kase zwróca bo pierwszy raz to robie i nie znam ich polityki.

 

Oddają hajs pod warunkiem, że jeszcze nie wysłali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...