Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mój S5 ostatnio zaczął mulić i też myślę nad S&. Żona ma S7 edge i trochę narzeka, że bez futerału to w ogóle leciał jej z rąk a zakrzywione krawędzie to bajer, który bardziej przeszkadza niż cokolwiek wnosi. Zastanawiam się nad zwykłym S7 ale trochę dziwne, że zrównali ceny z edgem.

 

Po ile będziesz sprzedawał S5? ;)

 

Ja bede sprzedawal za jakies 500-600zl

 

 

A może 300-400? ;)

Odnośnik do komentarza

Wiecie jak zmusić androida to instalowania apki na karcie? Przeniosłem co się dało ( i tak większość apek siedzi w tel...) na kartę, mam tam 2gb wolnego (z 8), a na tel nic, nie mogę nic ze sklepu Google zainstalować, bo błąd miejsca :/ Android 6.0, tel LG Leon LTE.

Odnośnik do komentarza

Wiecie jak zmusić androida to instalowania apki na karcie? Przeniosłem co się dało ( i tak większość apek siedzi w tel...) na kartę, mam tam 2gb wolnego (z 8), a na tel nic, nie mogę nic ze sklepu Google zainstalować, bo błąd miejsca :/ Android 6.0, tel LG Leon LTE.

A sformatowanie karty SD jako "internal storage" nie pomoże? Tylko wtedy karta musi być chyba odpowiednio szybka.

 

Więcej tu

https://www.howtogeek.com/242937/how-to-set-up-a-new-sd-card-in-android-for-extra-storage/

Odnośnik do komentarza

Sformatowanie jako pamiec wew. pomoże (opcja ta weszła w Androidzie 6) i będzie traktowane przez system jako pamięć telefonu. Minus jest tak, że karta jest wtedy do odczytu tylko i w telefonie. Na kompie nie będziesz miał dostępu do danych znajdujących się na karcie.

Odnośnik do komentarza

 

Ta rejestracja sie z czyms wiaze? To jakies zobowiazanie?

Żadne w żabce ci zarejestrują od ręki ;)

 

Jahowi chodzi o rejestrację karty, jak kupujesz. Że spisują Twoje dane i tyle. Później wkładasz kartę do tel i jedziesz. Nie ma zobowiązań.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...