Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

ja bym szedł w P9 (bo rozumiem, że j5 to ta wersja 2016, bo jak zwykłe J5 to tymbardziej w P9)

lepsze bebechy: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7983&idPhone2=7869&idPhone3=7184

fotki imo lepiej w samsungu wyglądają, ale nie ma aż takiej różnicy: http://www.gsmarena.com/vidcmp.php3?idType=4&idPhone1=7983&idPhone2=7869&idPhone3=7789

Odnośnik do komentarza

Żona ma P8 lite i po tych kilku miesiącach bateria działa tragicznie a i telefon dosyć często potrafi się zmulic.

Może zbyt często doprowadzała do stanu baterii w okolicach 5-10%.

Co do zamulenia, korzysta z menedżera do zamykania aplikacji? Usuwa aplikacje, z których nie korzysta? Ma jakiegoś antywirusa? Te 2 GB ram-u trzeba oszczędnie dysponować.

Odnośnik do komentarza

Ja tak robiłem i chuj to dawało, bateria się rozładowywała bardzo szybko.

Ja ładuję codziennie, ale tylko dlatego, żeby nie było zaskoczyska. Te baterie nie lubią być rozładowywane, bo spada im pojemność.

Jasność ekranu w automacie, częste zamykanie aplikacji i nie narzekam na % baterii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

Ja mam p8 i nie narzekam, fakt czasem się przytnie na sekundę ale to chyba każdy android tak ma.

nie każdy

a który nie? chyba tylko nexusy z gołym androidem działają w miarę dobrze przez dłuższy czas.

Mi xiaomi Redmi 3 jakoś nie przycina, podejrzewam, że cała masa high endowych telefonów też nie ma takiego problemu.
Odnośnik do komentarza

Pytanie, mogę przedłużyć umowę w plusie, przeglądam ofertę a tam oprócz abonamentu pisze, że telefon kosztuje 125 zł/mies. Rozumiem, że oprócz rachunku dopłacam za telefon ?

Tak :D Porabalo ich. Nie wiem czemu, jak teraz abo ma byc atrakcyjne? Chcialem przedluzyc umowe mamie mojej narzeczonej, gadalem z konsultantka na czacie i maja wlasnie tylko takie oferty z dodatkowymi oplatami miesiecznymi za tel.

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie, mogę przedłużyć umowę w plusie, przeglądam ofertę a tam oprócz abonamentu pisze, że telefon kosztuje 125 zł/mies. Rozumiem, że oprócz rachunku dopłacam za telefon ?

Tak :D Porabalo ich. Nie wiem czemu, jak teraz abo ma byc atrakcyjne? Chcialem przedluzyc umowe mamie mojej narzeczonej, gadalem z konsultantka na czacie i maja wlasnie tylko takie oferty z dodatkowymi oplatami miesiecznymi za tel.

 

to jest marcheweczka dla tych co chcą lepsze telefony typu iPhone, Samsung S6, P9. Nie kupią w sklepie to im na raty przy abonamencie.

 

Coraz bardziej się składam przy zakupie własnego aparatu tel. i kupienia samego abonamentu.

 

Nju mobile ma na razie najlepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nju mobile ma na razie najlepszą ofertę.

oczywko :)

 

 

 

to jest marcheweczka dla tych co chcą lepsze telefony typu iPhone, Samsung S6, P9. Nie kupią w sklepie to im na raty przy abonamencie.

względy podatkowe, teraz chyba nikt z operatorow nie sprzedaje telefon za hasj przy podpisaniu a wrzuca w raty, taki model dla operatorow jest bardziej optymalny

Odnośnik do komentarza

 

Nju mobile ma na razie najlepszą ofertę.

oczywko :)

 

 

 

to jest marcheweczka dla tych co chcą lepsze telefony typu iPhone, Samsung S6, P9. Nie kupią w sklepie to im na raty przy abonamencie.

względy podatkowe, teraz chyba nikt z operatorow nie sprzedaje telefon za hasj przy podpisaniu a wrzuca w raty, taki model dla operatorow jest bardziej optymalny

 

teraz widać, ile rzeczywiście się za taki telefon zapłaci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i nadszedł ten moment, w których piszę tu do Was, bo już nie mam pojęcia co robić z pewnym problemem. Otóż mój znajomy ma tableta, który służy mu za nawigację itp. Tablet Lenovo (ale nie znam dokładnie modelu). Niedawno automatycznie mu się zaktualizował, po czym włączył go i tu się zaczynają problemy. Bez zalogowania się na konto google nie zrobi nic, kompletnie nic. Nie pamięta e-maila, nie pamięta hasla. Nie może zrobić hard resetu (sam próbowałem mu zrobić hard reset, wpisywałem wszystkie e-maile, g-maile jakie pamiętał, numery telefonu, zmieniłem mu nawet hasło bo może to kwestia hasła) i dalej nic, wyskakuje komunikat, żeby zalogować się przy pomocy jedno z kont powiązanych z urządzeniem. Dajcie znać, czy wiecie czego mógłbym jeszcze spróbować, żeby mu pomóc jakoś, bo 150 zł za naprawę, która i tak nie jest pewna, bo facet w salonie mówił, że nigdy tego jeszcze na tablecie nie robił to mogą okazać się pieniądze wyrzucone w błoto :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...