Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze pytanie co do używek. Jak to jest z tymi Icloudami itd, bo wcześniej nic do używek nie miałem, ale teraz jak tyle rzeczy przez internet się odbywa, to czy nie jest to w jakikolwiek sposób zagrożeniem... Średnio by mi się uśmiechało, jakby ktoś(poprzedni właściciel) mógł mieć dostęp do moich zdjęć etc...

Odnośnik do komentarza

Używki fajna sprawa ale trzeba uważać. Nie kupować od komisów i innych dziwnych stworzeń. Najlepiej od indywidualnych, którzy brali tel na przedłużenie umowy i mają FV/paragon.

 

Co do chmury to wszystko jest przypisane do Twojego konta (Google, MS, Dropbox itp) więc od Ciebie zależy (hasło, regulamin usługi itp) czy ktoś będzie miał do tego wgląd. Zawsze możesz też niczego nigdzie nie wysyłać.

Odnośnik do komentarza

Wygląda sensownie, choć to w najlepszym razie 1200 pln(przy wysyłce z Chin). Ktoś się orientuje ile leci taki telefon do Polski? Coś ciut słabszego, ale tańszego istnieje, czy to już różnica klas?

 

Faktycznie Virgin wygląda sensownie, za 19 pln miesięcznie masz wszystko poza rozmowania poza playa za darmo(o ile się zmieścisz w 2gb) + 100 minut poza playa.

Odnośnik do komentarza

Na pewno 525 a nie 520?

 

Generalnie jeśli jest w dobrym stanie i z gwarancją to cena nie najgorsza.

 

Z budżetowych, nowych lumii jest jeszcze 435 i 532.

Tak, 525. Ta ma 1GB RAMu.

I test 532.

 

Lumie by Microsoft mogę polecić jak najbardziej. Za 300 zł kupisz fajną nową Lumię, więc myślę, że nie warto babrać się w używki. Pamiętaj, że chyba wciąż obowiązuje cashback na Lumie - więcej info szukaj w necie.

Całkiem spoko, szczególnie ta bateria, bo na tym mi zależy.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...