Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej odwrotnie.

https://virginmobile.pl/pytania-i-odpowiedzi/pierwsze-kroki

Istnieją dwa sposoby zakupu starterów: poprzez naszą stronę internetową virginmobile.pl ... jest przez 30 dni na połączenia wychodzące i dodatkowe 60 dni na połączenia przychodzące. ... W tej chwili mamy tylko ofertę na kartę (pre- paid).

 

Odnośnik do komentarza

Nie dokładnie opisałem. Bo jak doładujesz za 5 zł (akceptowalna kwota :D ) to

"Po wykonaniu pierwszego połączenia konto ważne jest przez 30 dni na połączenia wychodzące i dodatkowe 60 dni na połączenia przychodzące. Przy każdym doładowaniu ważność konta przedłuża się o 365 dni na połączenia wychodzące i dodatkowe 60 dni na połączenia przychodzące."

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Halo halo, najlepszy telefon aktualnie w granicach -500-1000 pln, ale jak tańszy to ok, nie muszę mieć Iphone 6.

 

Wciąż Moto G? Jeśli tak, to która bo z tego co widzę to jest 10 wersji, które nie do końca wiem czym się różnią poza ceną.

 

Z góry dzięki

 

A i jaka sieć oferuje najlepsze warunki aktualnie jeśli chodzi o kartę? Interesuje mnie przede wszystkim cena :)

Odnośnik do komentarza

Panowie komórkowcy - nadejszła wiekopomna chwila i chyba przesiadam się na smartfona. I zastanawiam się nad telefonem firmy Kruger&Matz - recenzje internetowe są niezwykle pochlebne. Zastanawiam się nad tym modelem.

 

Czy może jest na forum jakiś użytkownik telefonu tej firmy i może polecić jakiś konkretny model lub ocenić ten z linku wyżej?

Odnośnik do komentarza

Halo halo, najlepszy telefon aktualnie w granicach -500-1000 pln, ale jak tańszy to ok, nie muszę mieć Iphone 6.

 

Wciąż Moto G? Jeśli tak, to która bo z tego co widzę to jest 10 wersji, które nie do końca wiem czym się różnią poza ceną.

 

Z góry dzięki

 

A i jaka sieć oferuje najlepsze warunki aktualnie jeśli chodzi o kartę? Interesuje mnie przede wszystkim cena :)

Moim zdaniem dalej nie ma lepszej alternatywy niż Moto G w tej cenie jeśli chodzi o Androida, ewentulanie Moto E. Różne wersje to albo większy ekran, albo LTE, albo slot na SD. Tutaj trzeba określić na czym Ci zależy

Polecam również zerknąć na Lumie z WP bo jeśli chodzi o budżetowce to WP ma dużą przewagę na Andkiem jeśli chodzi o płynność działania. Wiadomo, że Andek dużo większe możliwości konfiguracyjne i więcej aplikacji ale jeśli ktoś tego nie wykorzystuje to lepiej mieć płynnie działający telefon niż lagujący Android.

 

Panowie komórkowcy - nadejszła wiekopomna chwila i chyba przesiadam się na smartfona. I zastanawiam się nad telefonem firmy Kruger&Matz - recenzje internetowe są niezwykle pochlebne. Zastanawiam się nad tym modelem.

 

Czy może jest na forum jakiś użytkownik telefonu tej firmy i może polecić jakiś konkretny model lub ocenić ten z linku wyżej?

Jeśli to ma być budżetowiec to polecam zerknąć na Lumie z WP. Masz pewność aktualizacji, płynny interfejs i bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

 

I oczywiście, czego oczekujesz od telefonu? ;) Aparat, wielkość ekranu, bateria, karta SD itp ;)

Odnośnik do komentarza

A jeśli chodzi o te Krugery to nie polecacie? Bo wyczuwam brak entuzjazmu ;)

 

zovalik, nie potrzebuję jakiegoś przekombinowanego aparatu - telefoniczny zwykły wystarczy. Ekran też nie jest wielką kwestią dla mnie - przesiadam się ze zwykłego klawiaturowca, więc nie mam wielkich oczekiwań ;). Pamięć na aplikacje, zdjęcia by się przydała :).

Odnośnik do komentarza

Krugery, myphony itp polskie chińczyki to całkiem dobre produkty, dość tanie a parametry niezłe.

Ja generalnie w kategorii budżetowej jestem fanem WP, uważam że dużo lepiej się spisuje.

Jeśli to pierwszy smartfon to polecam się przejść do sklepu i pomacać trochę telefony. Nie wszystkim pasuje nosić 5 calową płytkę w kieszeni.

Jakiś konkretny budżet masz? Zależy Ci na jakiejś konkretnej funkcji?

Odnośnik do komentarza

Ok czyli:

Motorola G2 LTE

Motorola E LTE

Nokia 735

 

i chinczyki :)

Ma ktoś rozeznanie i coś do polecenia z nich, poza OnePlus One? Bo to poza moim budżetem w sumie.

 

Zależy mi na baterii, płynnym działaniu, aparacie i chyba LTE też się przyda. No ekran też fajnie jakby był dobrej jakości(nie musi być wielki, 4.x starczy, ale z 5 sie tez pogodze). Wszystko się liczy, rzadko zmieniam telefony, więc chciałbym, żeby za te 2-3 lata dalej jakoś znośnie funkcjonował :)

Odnośnik do komentarza

Lagren, jeśli chodzi o warunki to z tego co czytałem Nju Mobile się najbardziej opłacało. Przez rok mogło się dużo zmienić, ale warto poczytać: http://jakoszczedzacpieniadze.pl/plusy-i-minusy-nju-mobile


A w ogóle to widzę Galaxy S4 na allegro nawet poniżej 1000 zł, ja polecam serdecznie :) Do moich, dość intensywnych potrzeb użytkownia się sprawdza doskonale, zero zwiech, wszystko chodzi płynnie, z GPS-em, internetem czy połączeniami też nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie jesteś specjalnie przywiązany do ekosytemu Google/Androida to ja bym spróbował pójść w WP. 735 czy 640 to całkiem fajne konstrukcje w bardzo fajnych cenach.

Płynny interfejs, aktualizacja do Windows 10, office.

Ja używam jako drugi telefon Lumii 520 (parametry słabe, używka z roczną gwarancją kupiona za 200 zł) a działa jak błyskawica. Android na takiej konfiguracji to aż strach pomyśleć ;).

Dlatego tak zachwalam ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...