Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja bym wziął Core Plus'a, trochę słabsza bateria (wg tego porównania http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5842&idPhone2=5322 ), ale ma lampę do aparatu, która czasem się naprawdę przydaje, niekoniecznie jako feature aparatu, ale zwyczajna latarka. A tak to telefony bardzo podobne parametrami. Przy wyborze Galaxy jest jeszcze może nie plus, ale coś mimo wszystko wartego zauważenia, że nie trzeba zmieniać karty sim na micro (Lumia już będzie wymagała zmiany), co w zasadzie powinni załatwić od ręki i chyba za darmo (nie jestem pewien).

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz chodzić z akumulatorem samochodowym pod pachą to warto.

 

Łonio wśród budżetowych smartfonów rządzi Nokia. Windows chodzi bajecznie nawet na tanich sprzętach, niemniej jednak moim zdaniem warto dołożyć i kupić 720 a nie 520, czy 620. 720 ma dużo większą baterię - to naprawdę robi różnice.

 

Jeśli jednak chcesz androida dla maużonki to jedynym sensownym budżetowcem jest Moto G. Ja używam telefonu czasami naprawdę bardzo intensywnie i u mnie daje to radę bez zająknięcia.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem warto dołożyć i kupić 720 a nie 520, czy 620. 720 ma dużo większą baterię - to naprawdę robi różnice.

 

O, w końcu fajna opinia, ja się od jakiegoś czasu zastanawiam nad 625/720 i chyba wezmę te drugą.

Myślałem jeszcze, czy nie dopłacić i nie wziąć 820, ale tak właśnie patrzę że co z tego, że ma szybszy procesor, więcej pamięci i AMOLED a nie TFT, skoro bateria mniejsza : |

Odnośnik do komentarza

720 jest też bardzo poręczna, ma fajny rozmiar, 4,3 cala to optimum.

 

Używa jej moja lepsza połówka i jest zachwycona, dla niej user expierience jest na wysokim poziomie.

 

Jak będziesz wybierał kolor, to pamiętaj, że zarówno 520 i 720 wymagają jakiegoś case, bo obudowy nokii są pieronsko śliskie.

Odnośnik do komentarza

A możecie polecić jakąś folię ochronną - etui, właśnie do 520? Kupiłem na razie sam pokrowiec, ale wyciąganie i wkładanie wygodne nie jest, a ekran dalej się brudzi. Chodzi mi o osłonkę na ekran przez którą można pisać normalnie + zamknięcie, żeby nie porysować obudowy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Żona używa od kilku miesięcy i jest bardzo zadowolona. Bateria przyzwoita (jak na tej wielkości smartfon), jakość audio i video również. Zero poważniejszych kłopotów z użytkowaniem (jakieś zwiechy, restarty, etc.). Na mały minus jakość wykonania części plastików - dość łatwo odpryskuje z nich "farba" i nie wyglądają zbyt estetycznie. Bardzo fajna sprawa to fabryczny odtwarzacz Samsungowy, współpracujący via WiFi z innymi urządzeniami w domu, np. TV (w naszym przypadku LG) - film ściągnięty na telefon, oglądamy sobie w 42-calowym pudle. Bez żadnych zacięć, etc.

 

Jakie jeszcze informacje Cię interesują?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...