Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Lumia 610 odpada. Miałem wątpliwą przyjemność obcowania z nią w pracy i zdecydowanie nie polecam. Od 710 w górę jeśli ma być coś na Windows Phone.Dodatkowo zaczekałbym chwilę (jeśli oczywiście możesz), bo niebawem (np. w Plusie od 23.11.2012) wchodzą telefony z Windows Phone 8, a więc obecne zapewne potanieją, wszak trzeba wszystko wypchnąć.

Odnośnik do komentarza

Polityka MS jest tym co skłoniło mnie do rezygnacji z W8 i kupienie czegoś z androidem (padło na LG 4X HD, polecam), nie mam do nich zaufania po tym co zrobili z W7.5.

Z drugiej strony dla starszych osób to może być całkiem niezły wybór, system jest intuicyjny, kafelki duże, wygodne.

Odnośnik do komentarza

@frodo: faktycznie, aplikacje w większości są kompatybilne ze wszystkimi wersjami andka od 1.6 w górę. Także jeśli kupisz coś z ICS lub JB to z aplikacjami masz spokój (z grami trochę inna bajka).

 

@Counter: prawda jest taka, że takie wersje zawsze zawierają większe lub mniejsze niedoróbki, których nie sposób naprawić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Samsung Galaxy Mini 2

 

Jestem w posiadaniu tegoż wynalazku i używam go właściwie tylko do neta. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Dość duży ekran+Opera Mobile daje mi komfort surfowania po necie. Obecnie jestem uzależniony od telefonu, bo nie mam kompa, i do neta mi absolutnie wystarcza. Oczywiście via Wifi. Ja wyciągnąłem nówkę za 400zł po znajomości z pół roku temu, więc myślę, że teraz spokojnie w podanej granicy pieniężnej powinieneś się zmieścić.

 

;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia ze zmianą właściciela numeru w Plusie? Mam numer od dziesięciu lat, no ale z wiadomych względów wcześniej był zarejestrowany na ojca i tak zostało do dzisiaj. Umowa na ten numer kończy się w lutym, ja sam chcę przejść do Orange. Czy muszę iść z ojcem i zmienić właściciela, czy mam czekać do końca umowy, czy przenieść numer do Orange i dopiero już jako klient Orange zmieniać? Rozumiem oczywiście, że nie ma z tym jakichś większych problemów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...