Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli telefon Ci potrzebny tylko do dzwonienia i sms i nie korzystasz z dobrodziejstw mobilnego internetu to odradzam wszystko z dotykowym ekranem i Androidem, IOS'em czy Windows Phone.

 

Klasyczny telefon w którym bateria trzyma tydzień będzie dla Ciebie lepszy niż "cudo" które trzeba ładować codziennie a z którego możliwości i tak nie korzystasz.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co masz na myśli mówiąc "nie najlepsza", ale każdy smartfon praktycznie pociąga za sobą konieczność noszenia ładowarki przy tyłku. Należy się przyzwyczaić do codziennego ładowania (wiem jak to brzmi, ale można się przyzwyczaić) telefonu nawet przy korzystaniu z takich tylko udogodnień jak odtwarzacz muzyczny czy przeglądarka internetowa, nie mówiąc o grach, filmach, czy nawigacji.

 

Natomiast możliwość grania na sraczu w Angry Birds rekompensuje wszystko ;)

Odnośnik do komentarza

Jest dokładnie tak, jak napisał Gabe. Chcąc korzystać z dobrodziejstw smartfonowych rozwiązań (wyświetlacz, system operacyjny, mnogość aplikacji), trzeba się polubić z ładowarką. Choć popadania w paranoję też nie jest wskazane. Od kilkunastu dni korzystam z HTC Evo 3D. Sympatyczna zabawka, choć dość pokaźnych gabarytów i wagi, jak na obecnie panującą modę. Laptop poszedł w domu niemal w odstawkę, bowiem korzystanie z internetu (via WiFi niezła i naprawdę szybka przeglądarka fabryczna + Opera Mini na czas korzystania z internetu w ramach pakietu w abonamencie Playa), przeglądanie YT, odtwarzanie plików muzycznych, filmów czy też PDF-ów stało się bardzo wygodne na tym urządzeniu. A to powinno przecież baterię zarżnąć (sam tak sądziłem) - nic bardziej mylnego, dwa dni takiego dość intensywnego korzystania z telefonu (nie wspominając o dzwonieniu i smsowaniu, które są oczywiście na porządku dziennym) bateria jest w stanie spokojnie ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

k***a, Kamil. Nowa e52 po 2-3 tygodniach, to nawet jak miałem od ładowania baterii do ładowania włączoną przegladarkę, jutjuba i pasjansa, to spokojnie bez picia wytrzymywała 6-7 dni :P Pogadamy po pół roku, jak tak będziesz mu jeździł po rajtach.

 

Co nie zmienia faktu, że telefon jest bardzo przyjemny i posiada sporo fajnych gadżetów ;)

Odnośnik do komentarza

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro - czy ktoś miał do czynienia z tym modelem i może coś o nim powiedzieć?

Jak spisuje się klawiatura QWERTY, jak z baterią, bo ponoć nie należy ona do najlepszych?

Masz na myśli Sony Ericsson XPERIA mini pro czy Sony Ericsson XPERIA x10 mini pro? Jeśli o ten pierwszy, to jestem jego szczęśliwym posiadaczem. Naprawdę nie żałuję, że go wziąłem. Internet śmiga aż miło, aparat robi świetne zdjęcia i kręci bardzo ładne filmy. Telefon ładowałem 2 dni temu, a w tym momencie bateria jest w 72% naładowana (korzystam z niego normalnie: piszę, dzwonię, posłucham muzyki jak gdzieś idę). Klawiatura QWERTY była rzeczą, która mnie skusiła, gdyż dużo piszę. Przyjemnie się piszę, tylko oczywiście pierwsze kilka esów jest trudne, ale z czasem piszę się błyskawicznie. Telefon godny polecenia, zważywszy, że kosztował mnie aż całą złotówkę. :)
Odnośnik do komentarza

Chciałbym uzyskać poradę czy warto dopłacić 170 zł by mieć Sony Ericsson Xperia Neo V zamiast Sony Ericsson Live with Walkman. "Bebechy" mają identyczne, różnią się wielkością ekranu, Neo ma jeszcze złącze HDMI (pewnie micro). Ten mniejszy aparacik dłużej pracuje na swojej baterii. Może ktoś z Was miał do czynienia z tymi telofonikami ni coś doradzi. Czytałem na telepolis.pl recenzje tego L with W i trochę "zjechali" jakość obrazu na ekranie ...

Odnośnik do komentarza

Mam obecnie Samsunga Monte i jestem średnio zadowolony. W sumie wszystko ok, ale często w domu ucieka mi zasięg no i lubi się zawieszać. W cześniej miałem Sony Ericssona i działł bez zarzutu. Zresztą w ofercie dla mnie Plus ma w rozsądnej cenie tylko Samsunga Wave Y S5380 a on nie chodzi na Androidzie. No jeszcze jest Samsung Galaxy Mini.

Odnośnik do komentarza

Ja mam Live with Walkman i jest ok. Co prawda nie mam porównania za bardzo, bo to mój pierwszy smartfon. Ale net działa spoko, zdjęcia w miarę przyzwoite, bateria trzyma koło 3 dni na takim średnim użytkowaniu, typu trochę popisać, trochę pogadać, czasem coś na necie sprawdzić/fb.

A ekran? No szału nie ma, nie miałem zbytnio okazji przetestować w ostrym słońcu, ale tak póki co nie narzekam. No może wkurwia, że się mocno palcuje, ale to już chyba każdy dotykowy tak ma. Wystarczy przetrzeć o cokolwiek i jest ok ;)

I super się pisze na swype ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam Live with Walkman i jest ok. Co prawda nie mam porównania za bardzo, bo to mój pierwszy smartfon. Ale net działa spoko, zdjęcia w miarę przyzwoite, bateria trzyma koło 3 dni na takim średnim użytkowaniu, typu trochę popisać, trochę pogadać, czasem coś na necie sprawdzić/fb.

A ekran? No szału nie ma, nie miałem zbytnio okazji przetestować w ostrym słońcu, ale tak póki co nie narzekam. No może wkurwia, że się mocno palcuje, ale to już chyba każdy dotykowy tak ma. Wystarczy przetrzeć o cokolwiek i jest ok ;)

I super się pisze na swype ;)

 

Czyli na korzystanie z netu - czytanie, przeglądanie - ten ekran wystarcza?

Odnośnik do komentarza

Mi tak. No nie ma jakiegoś super komfortu, ale ciężko o to na smartfonach. Przybliżać można dowolnie, i w poziomie się całkiem przyjemnie przegląda.

Na navi też da się ogarnąć co gdzie jest. Ja jestem zadowolony, wiadomo Galaxy II to nie jest, ale cena też inna :)

 

Chyba, że zależy Ci na filmach zdjęciach ze szczegółami, to wtedy faktycznie ekranik może być za mały.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...