Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mam jako służbowy, nie narzekam w sumie (choć bateria przy np. częstym przeglądaniu netu słabiutka). Ale to tak po prawdzie nie jest już model z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Do tego Samsungowy OS, który też dupy nie urywa.

Odnośnik do komentarza

Szukam telefonu dla kobiety, głównie do dzwonienia, SMSów i fotek (ewentualnie filmów). Wymogi (z grubsza):

- dobry aparat (szpan megapikselami niekoniecznie)

- ładowany przez MicroUSB (co by ładowarek nie wozić)

- sensowny czas pracy na baterii

- odpotność na pomysły dwulatka wskazana

- raczej nie smartfon - piszę na wszelki wypadek ;)

Odnośnik do komentarza

Można wiedzieć ile za niego płaciłeś i w jakiej taryfie? Też się na niego czaję, bo wczoraj skończyła mi się umowa z Erą, i czekam póki co co zaproponuje Orange i T-Mobile po końcowej zmianie na początku czerwca.

 

Ekspertem nie jestem, ale od dwóch miesięcy monitoruję sprawę i wydaje mi się, że podjąłeś słuszną decyzję wybierając SGS2. Co do gier to ponoć na razie wiele w ogóle nie działa, bo nie są zoptymalizowane do silnika graficznego, ale podejrzewam, że to tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, za jakiś czas będę przedłużał umowę w Mixie Plusa i nie mam pojęcia jaki telefon wybrać. Przeczytałem sporo opisów/recenzji i opinii na temat pewnych modeli, ale jakoś do mnie nie przemawiają. Jedne pokazują głównie zalety telefonów, a drugie są sprzeczne i nigdy nie wiadomo jak kto obchodził się z telefonem. Mam tendencję do gubienia słuchawek, więc nie chcę nic czego strata zaboli moją kieszeń. Najbardziej interesuje mnie dobra bateria i niezły jak na telefon aparat. Niezawodność byłaby dodatkowym atutem. Myślałem o

 

LG GM360 Bali

Nokii X3-02 - chociaż przetrwała tylko w nadziei, że może ktoś obeznany w temacie zaneguje informacje o słabej baterii i aparacie nie zasługującym na miano 5mpix.

 

Dalej w ofercie jest SE Xperia X8, Samsung Monte S5620, Samsung Galaxy mini S5570, Galaxy I5800, Smart HTC, LG GT540 Swift, Samsung Wave 533 itp.

 

Jeżeli żaden z nich mnie nie zadowoli to mam opcję awaryjną i za pieniądze ze sprzedaży, tego który sobie wybiorę, chciałbym kupić SE k850i, który kiedyś miałem i całkiem mi się podobał.

 

Będę wdzięczny za każdą sensowną podpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Z wymienionych przez Ciebie telefonów posiadam Monte i powiem szczerze jestem zadowolony. Telefon wg mnie fajny, ładnie się prezentuje. Jeśli chodzi o aparat jest to 3,2 mpx, mnie to wystarcza, ponieważ nie robię wiele zdjęć telefonem. Bateria też mi nie podpada, słucham dużo muzyki, powiedzmy ok. 3h dziennie i przy takim użytkowaniu bateria starcza na 2-3 dni.

 

Jak na telefon za 500zł polecam, posiada kilka fajnych dodatków jak WIFI, czy GPS. Z innymi telefonami z Twojej listy nie miałem do czynienia także się nie wypowiem.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Co do X3-02 - baterie w telefonach są coraz słabsze, jednak moja wytrzymuje jakieś 3 dni. W aparacie brak mi lampy, ale robię czasem fotkę - z doświadczenia wiem, że telefony robią clujowe zdjęcia. Ogólnie ta Nokia jest ciekawa, wszyscy moi znajomi jakoś dziwnie patrzą jak widzą klawisze, a ja coś przesuwam na ekranie. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...