Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Zarobiłem dziś w telefonie szybkę i digitizer - spadł mi flakonik z perfumami na kant telefonu i mam pajęczynkę na szybce i nie działają mi przyciski funkcyjne (menu, home, back). Sam wyświetlacz jest chyba ok, nic się nie rozlało, nie ma artefaktów itp. 

 

Ile taka naprawa mniej więcej będzie kosztować? Telefon mam z Play, więc pewnie im oddam, ale naprawa będzie płatna, w ich serwisie. 

 

Xiaomi Redmi 4a.

Odnośnik do komentarza

Dobra, szybkie rozeznanie w necie:

 

wymiana szybki (digitaizer) + ekranu lcd 199 zł (nie wymieniamy samej szybki, wymieniamy cały element razem z ekranem, daje to 100% pewność idealnego, fabrycznego połączenia szybki i ekranu, brak bąbelków powietrza itp)

 

plus zapewne dostawa - razem niecałe 250 zł.

 

Redmi 4a wersja global, tyle że z 16GB pamięci na Gearbescie z darmową dostawą z polskiego magazynu za 350 zł :roll: 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za chęci, ale:

1) koszt części to około 150 zł na allegro

2) telefon jest w dużej mierze klejony, trzeba mieć do tego odpowiedni sprzęt (żeby rozkleić/skleić) i zapewne doświadczenie

3) wymieniając części na własną rękę tracę gwarancję na telefon

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Misiek napisał:

A jak zasięg? Wiadomix, że w dużych miastach będzie ok, ale co z mniejszymi? 

 

11 minut temu, ajerkoniak napisał:

A jak z wypowiedzeniem? Czy wiążesz się na 24 miesiące i tyle?

Z zasięgiem nie ma problemu, bo korzystamy z infrastruktury Plusa. 

 

Promocja jest na 24 miechy, za przedterminowe zerwanie jest kara umowna.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, me_who napisał:

Oferta mega, az z ciekawości zadzwoniłem do Play co oni mi zaproponują za miesiąc jak się kończy umowa i 50 zeta xD Tyle, ze Internet bez limitu. 

Rozmowy w UE bez limitu? Jakoś to można wpleść w kablówkę żeby zbić cenę całości?

Właśnie szkolenie mamy. Dam znać później.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, zovalik napisał:

Szczerze mówiąc nigdy nie zrozumiem ludzi którzy biorą abo skoro zawsze taniej maja ofertę na kartę.
 

I wtedy jak coś nie pasuje można sobie w każdej chwili spadać gdzie indziej.

Raz przyzwyczajenie, a dwa płacisz za pewną wygodę, że masz "wszystko w abo" i wywalone. Każdy ma swoje racje :)

Odnośnik do komentarza

Chyba bardziej przyzwyczajenie, bo na kartę też masz wszystko i wygodnie.

Podam na przykładzie Play bo sam korzystam: ustawiam sobie automatyczne doładowanie raz w miesiącu 25 zł, włączam Formułę Play (automatycznie się odnawia kiedy są środki na koncie; rozmowy, sms no limit + 6 gb netu na miesiąc) i zapominam. Jak trafię na jakąś lepszą ofertę ewentualnie mnie wkurzy działanie sieci to się bez problemu przenoszę gdzie chce a co ważniejsze korzystam sobie spokojnie z różnych promocji których w Abo nie ma bo lojalka podpisana więc mają na Ciebie wyje... ;-)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...