Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuję za tydzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak coś to też mogę pograć, na razie 4 wygrane turniejowe, więc bez rangi :) Ale najtrudniejsze boty czasem wręcz rozpierdalam :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki jest system rang i jak je można podnosić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cs-go-rank.jpg

To są rangi. Wygrywasz mecze, dużo zabijasz, zwłaszcza w wygranych rundach, to awansujesz. Grasz słabo, przegrywasz mecze - spadasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@krzysfiol

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie sympatyczna przygoda mnie spotkała - gram sobie z silverami jeden/dwa z poczekalni i gdy po dwóch meczach wszyscy wyszli wpadło czterech graczy z jakimiś kosmicznymi rangami co to ich nazwać nie umiem nawet i piszo na przemian angielskim i cyrylicą cosik żeby grać z nimi :) w sumie żadne oszustwo, mam jedno konto. Pierwsze dwa mecze, Mirage i Inferno wygrane, nawet chyba co drugą rundę wpadał frag albo asysta, dopiero jak se umyśleli żebym wybrał Train to przegraliśmy, na 100% dlatego że parę razy tam grałem wcześniej :) No i sympatyczni kolesie, coś tam z ruskiego z podstawówki pamiętam więc było miło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę słabo, chyba VP się sypie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No sypie się sypie, Pasha też ciśnienia nie wytrzymuje i obraża się na fejsie z ojcem Neo (były menago Kinguin). Imo skończy się to dramą i podziałem na grupki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze to i lepiej, jak teraz nie uda sie wyjsc z kryzysu to moze lepiej zrobic polska szufle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super :) Chłopaki mają potencjał na pierwszą 20stkę IMO. Za 2 dni grają z Virtusami, będzie ciekawie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podsumowanie roku sceny csa, zalinkowałem od momentu gdzie jest segment krakowski :D 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj 22.30 ktoś chętny pykać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi