Skocz do zawartości

Counter Strike


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

Jak cos to gram z kumplem, praktycznie codziennie wieczorami, godzina do ustalenia, z malym zastrzezeniem ze max do 23 bo rano trzeba do pracy wstawac. Ja mam range Gold Nova III, kumpel ma trzeci poziom, ale swego czasu duzo gral w CS 1.6 wiec jest znacznie lepszy ode mnie. Moj steam podawalem wyzej, Melera mam w znajomych wiec tez latwo mnie znalezc. Fajnie bylo by pograc w polskim teamie, bo ruscy to jest masakra.

Odnośnik do komentarza

Opłaca się skrzynki sprzedawać, ja za 1 shadow case i 3 chromy 2 kupiłem 5 skinów, a zostało mi jeszcze 30 centów i poczekam, aż zarobie jeszcze i jakieś m4a4 sobie sprawię. :D Ogólnie jest masa ładnych, tanich skinów za grosze (np. Galil Rocket Pop w stattraku, którego kupiłem za śmieszne pieniądze, a jest śliczny), więc w ten sposób można sobie uzbierać cały arsenał. :)

Odnośnik do komentarza

Ludziska, o 21 dzisiaj granie? Można jakiś turniejowy na serwerze społeczności zagrać, jak znajdzie się jakiś w miarę pusty. Ogólnie też jest rozwiązanie by pograć sobie razem niezależnie od stopni i rang, mianowicie https://play.faceit.com/. Faceit pozwala na grę ze sobą turniejowych na ciut innych zasadach, krótszy czas rundy, krótszy okres do wybuchu bomby, no i friendly fire jest wyłączone. ;) W opcji free można grać z randomami o różnych rangach, a jak się płaci to już wg. rangi uzyskanej tam na stronie. W lidze faceit m.in grają najlepsze drużyny świata, więc może by się udało czasem trafić na meczyk przeciw jakimś Virtusom albo Fnatic :keke:.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Witam, mam problem z cs source non steam.Pobrałem cs'a z tego linku http://www.pajacyk.pl/

Po naciśnięciu w instalkę wyskakuje błąd ze nie jest prawdiłową aplikacja win.32. Koledze on działa, ale on ma Windows 8, natomast ja xp. Domyślam się, że system musi być 64 bitowy, czyli na tym systemie tego nie zainstaluję?

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten wątek, także w razie czego proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...