Skocz do zawartości

Counter Strike


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

O. Jakby ktoś chciał pograć po niedzieli (wcześniej nie mogę), a nie ma ekipy, to zapraszam do zapraszania. :P Jakąś piątkę, myślę, zawsze się złoży, a granie z randomami to jednak zazwyczaj jest katorga. Na MMach mam tylko kałacha, ale chętniej pograłbym faceity. :P

http://steamcommunity.com/profiles/76561198073431486/

 

Counter, polecam Ci grać też deathmatche, ale nie te valve'owskie, tylko na serwerach społeczności. Strzelanie do kropek na aim mapie jak najbardziej, również dużo daje, ale gra z żywymi przeciwnikami jeszcze bardziej podniesie Twoje umiejętności (zdolność reagowania, strzelania do ruchomych celów itp.). :) Oczywiście na początku pewnie statów nie będziesz miał powalających, ale nie o to chodzi. ;)

 

edit: O, doczytałem, Hawkeye, że masz MG2. Zaprosiłem. Może uda się zagrać.

Odnośnik do komentarza

Koniecznie, po dwóch wygranych w ciągu 24h ;)

Ano to by się zgadzało :P Teraz 2 wygrane z rzędu i w poprzednim meczu ace i "czwórka" :) Jeszcze 5 turniejowych do rangi, jestem mega ciekaw gdzie mnie przydzieli, bo bywają mecze gdzie naprawdę daje radę i wpada sporo fragów, a czasami sporo odstaje, takie g1 byłoby spoczi. :)

Odnośnik do komentarza

No i stało się, wygrałem 10 meczów w CSie i dostałem rangę: gold nova 1. No i niestety nie było mi dane pograć z silverami :D No ale jestem zadowolony z siebie, bo w "strzelanki" to nigdy nie grałem (Mass Effecta do shooterów nie zaliczam), a w CSa 1.6 pare razy na informatyce w gimbazie. :P Aby do przodu. :)

Odnośnik do komentarza

Tylko klucze, na allegro dostaniesz za ~7zeta, przez steama jakoś koło 2€ chyba, nie pamiętam. Generalnie teraz nie opłaca się otwierać żadnych (ale zaryzykować nikt nikomu nie broni), bo drop będzie na 90% chujowy i będzie się do tyłu te 6-7zł, ale jak już to obecnie opłaca się otwierać Chromę 2 albo Falcjona. Pozostałe to szrot, ja wystawiam je na market i na tych najchujowszych może te 10-15 eurogroszy już uciułałem :P. Jak wyjdzie nowa operacja to będzie się opłacało próbować otwierać nowe skrzynki, zresztą te skrzynki wtedy będą pewnie za ładny hajs stały, z reguły koszt operacji zwraca się za 2-3 skrzynie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...