Skocz do zawartości

Counter Strike


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

juz daaaawien dawno nie widzialem zeby assault byl grany na jakims turnieju....

 

proponuje sie w weekend wbic wspolnie na jakis server publiczny i troche pociupac dla przypomnienia

 

Assault nie by? grany na turnieju, poniewa? ju? si? nie gra turniejówek i klanówek na mapach cs_ :] . Proponuj? obczai? mapk? de_cpl_fire ;]

Odnośnik do komentarza

Ej, ziomy, ten klan forumowiczów to wcale nie taki g?upi pomys?. Ja jestem ch?tny tak?e. Mój nick na Steam > Eduardo. Cz?sto gram na TKC TP i TKC FFA. Dobra mapa to inferno i d2.W sprawie klanu piszcie na gg: 5226219. Zrobimy konferencje i pogadamy. Tylko problem z server i treningami. Ja osobiscie mam klan ale czego sie nie robimy dla FMmaników :].

 

1)Jestes ch?tny do utworzenia klanu ?

2)Ile grasz w CSa 1.6 ?

3)Czy masz steama ?

4)Czy posiadasz mikrofon ?

5)Jaki masz skill ?

6)Kto wed?ug ciebie powienien by? CL i vCL klanu

7)Jak? nazwe klanu proponujesz ?(ale szczerze)

 

Proponuje w sobot? oko?o 16 wy?oni? pierwsz? 5 na spary. Mój server poci?gnie 8 osób(10 nie da rady :D)

Odnośnik do komentarza
1)Jestes ch?tny do utworzenia klanu ?

2)Ile grasz w CSa 1.6 ?

3)Czy masz steama ?

4)Czy posiadasz mikrofon ?

5)Jaki masz skill ?

6)Kto wed?ug ciebie powienien by? CL i vCL klanu

7)Jak? nazwe klanu proponujesz ?(ale szczerze)

1)Tak

2)W sumie ci??ko powiedzie?. Pierwszy raz zagra?em w CSa jako? tak 2 lata temu. Przez wakacje pogra?em na nostemie i pó?niej zrobi?em sobie przerw?. Powróci?em co? ko?o pa?dziernika/listopada. Par? tygodni pó?niej kupi?em sobie stema. Z pó? roku pogra?em, d?uga przerwa, potem na par? miesi?cy znów zainstalowa?em, przerwa i teraz od nieca?ego miesi?ca znów gram :P

3) Mam

4) Mam s?uchawki z mikrofonem, tylko musz? sobie kupi? nowe bo jedna s?uchawka przesta?a dzia?a? :]

5) To si? oka?e jak zagramy :D

6) Nie mam poj?cia

7) Jak ma to by? forumowy clan to chyba oczywiste, ?e powinien si? nazywa? jako? CMF

 

No mam nadziej?, ?e w ko?cu w weekend ( o ile nie wcze?niej ) zbierzemy si? i zagramy w ko?cu co? :)

Odnośnik do komentarza
1)Jestes ch?tny do utworzenia klanu ?

2)Ile grasz w CSa 1.6 ?

3)Czy masz steama ?

4)Czy posiadasz mikrofon ?

5)Jaki masz skill ?

6)Kto wed?ug ciebie powienien by? CL i vCL klanu

7)Jak? nazwe klanu proponujesz ?(ale szczerze)

1. Tak

2. 2 lata, z pó? roczn? przerw?

3. Tak

4. Tak

5. Nie wiem :P

6. CL - Smentek, vCL - BartuS

7. CMF CS

Odnośnik do komentarza

Choposzki powiedzcie mi czy key od half life bedzie kompatybilny z cs 1.6 ;> ? bo to chyba tak sie zaklada steama ;] ?

 

1)Jestes ch?tny do utworzenia klanu ?

2)Ile grasz w CSa 1.6 ?

3)Czy masz steama ?

4)Czy posiadasz mikrofon ?

5)Jaki masz skill ?

6)Kto wed?ug ciebie powienien by? CL i vCL klanu

7)Jak? nazwe klanu proponujesz ?(ale szczerze)

 

1)Bedzie steam bedzie klan

2)Sporo, moze z 3 lata o_O byly przerwy ale byly tez okresy gdzie na nonie napieprzalem po 6-7h dziennie + kafejka ;]. Teraz gram tylko na informatykach i bociki :D

3)Pytanie wyzej

4) Mikrofon i sluchawki ofkors ;]

5)Napewno wyzszy niz Moro :D:keke: okaze sie po siakims tam treningu ;>

6)1 osoba majaca dosyc duzo czasu vCL osoba posiadajaca znajomosci na scenie csa zeby nam organizowac spary etc ;>.

7)Moze byc tag ? Jesli tak to CMF.CS|Czonruch ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...