Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

Możecie sobie mówić co chcecie, możecie mnie zbanować, możecie mi wlepić 15 tys. złotych kary, możecie mi nałożyć karę 2 meczy w FM'ie bez udziału publiczności, ale dla mnie Roger NIGDY nie będzie prawdziwym Polakiem, choćby nawet na EURO strzelił 20 goli, zaliczył 50 asyst i został uznany najlepszym piłkarzem w historii naszej reprezentacji. Wolę już kadrę słabszą, ale własną. A że nie sądzę, by Brazylijczyk z polskim paszportem był w stanie dokonać podobnego czyny, to tym bardziej jestem przeciwko jego grze w naszej kadrze. I wg mnie nie ma nic złego w głośnym wyrażeniu tego typu opinii przez kibiców Jagiellonii. No tylko do tego krzyża celtyckiego można by się przyczepić, ale za jeden symbol na transparencie nie zamyka się stadionu na 2 mecze :/.

Odnośnik do komentarza
No tylko do tego krzyża celtyckiego można by się przyczepić, ale za jeden symbol na transparencie nie zamyka się stadionu na 2 mecze

 

Tak samo nie powinno się karać klubów za to, ż kibice udają buczenie małp jeżeli czarnoskóry piłkarz jest przy piłce skoro gra jeszcze na boisku 21 białych i ich taki los nie spotyka. Więc jednego murzynka można poświęcić niech swoje frustracje wyładują na nim.

Skoro to tylko jeden mało znaczący znak to mogli sobie go darować i problemu by nie było.

Trzeba takie zachowania tempić i to ostro. Jestem za przerywaniem spotkań jeżeli wiszą jakieś zakazane transparenty lub są przejawy rasizmu. 5 minut czasu dla kibiców na uspokojenie się jak nie to walkower. Jak się uspokoją to kary finansowe dla klubu lub zamknięcie danej trybuny na następny mecz. Jak posypią się walkowery to powinno dać im trochę do myślenia. Muszą zostać używane walkowery bo kary finansowe dla klubu, które nie idą z kieszeni tych kibiców żadnego skutku nie przynoszą.

Odnośnik do komentarza
Jak w grudniu odchodził OLO pisałem, że mogą przyjść złe czasy dla Jagiellonii. Nie myliłem się, a dziś kolejny tego objaw - SSJB zakończyło działalność :(

 

Oby nie wróciły dawne czasy, gdy na stadion przychodziły głównie łyse pały :/

Odnośnik do komentarza

Kilka tygodni temu Radek Kałużny powiedział zdanie, które doskonale opisuje dyspozycję klubu na wiosnę...

 

"Jesteśmy cipy"

 

Powinno się w Jagiellonii zostawić Kałużnego i Vuka i wyj***ć całą resztę z zarządem na czele :[

 

Powiem teraz coś serio choć wiele osób to pewnie rozbawi (w szczególności Profa). Mianowicie, jako że Banaszyński to stara p***a, a Sandomierski to młoda p***a może w końcu swoją szansę dostanie Czapliński, ot co.

Odnośnik do komentarza

Już nie chce pisać co myśle o Lechu który po raz kolejny nas .... , zbyt dużo wysoko postawionych osób na tym forum z Poznania i nie chce bana.

 

Co nie zmienia faktu, że gramy jak ostatnie pipy i chyba tylko PZPN może nas uratować bo nie widze tak grajacej Jagi w barażach, która się utrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Już nie chce pisać co myśle o Lechu który po raz kolejny nas .... , zbyt dużo wysoko postawionych osób na tym forum z Poznania i nie chce bana.

 

Co nie zmienia faktu, że gramy jak ostatnie pipy i chyba tylko PZPN może nas uratować bo nie widze tak grajacej Jagi w barażach, która się utrzymuje.

W ch*ja zrobił. Juz 2 raz i znowu z ŁKSem.

Prosze stare ostrzeżenie usunąc, bo jak pisałem na prv to totalna ignorancja.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem dzisiaj mecze w Canal+. Śmiem twierdzić, że jeśli Jaga trafi na Śląsk w barażach to ma małe szanse na zwycięstwo. Kałużny - nawet w 5% to nie ten Kałużny sprzed 6 lat. Na jego miejscu zakończyłbym karierę...

Jednakże w Jadze jest dwóch grajków, którzy mają przed sobą przyszłość, mianowicie Sotirović i Niedziela. Obydwoje jeśli tylko grali to kawał serca na boisku zostawiali. Pozostaje tylko życzyć wszystkiego najlepszego podlaskiej piłce!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...