Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkowo trafiłem wczoraj na stadion Sokoła w Ostródzie. Sprawę pierwszej bramki musiałby wyjaśnić sam zainteresowany, ponieważ na żywo ciężko było to ocenić. W czasie meczu, spiker cały czas podawał, że gola strzelił Makuszewski, ale kibice od początku mieli wrażenie, że był to gol samobójczy.

Sam mecz bez historii. Jaga przeważała i grała ofensywnie. Jednakże przy lepszych napastnikach gospodarzy, mogła stracić ze 3 bramki.

Makuszewski bardzo aktywny, do tego prawe skrzydło też ładnie grało.

Franek bez szału w ataku. Można nawet powiedzieć, że było słabo z wykończeniem. Ale cofał się do rozegrania i robił miejsca innym w ataku. Gola strzelił chyba z metra po rzucie rożnym.

Słowo o kibicach.

Przyjezdni z Białegostoku mieli zamówione 400 biletów, ale stawiło ich się raczej mniej. Szkoda tylko, że poziom testosteronu był tak wysoki, że wystarczył jeden debil z Ostródy, który podszedł do płotu coś tam pobluzgać, by za chwilę na płocie wisiało z 10 chłopa gotowych przeskoczyć i zrobić z nim porządek. Na szczęście Policja i ochrona w porę wyprowadzili gościa.

Odnośnik do komentarza

Pojawiło się nieoficjalne info, że Cionek przedłuży kontrakt o rok czyli do 2014. Wobec takiego obrotu spraw Hajto może mieć problem z "bogactwem". Jest Cionek, Pazdan i Ukah, a miejsc na środku obrony tylko dwa (jest jeszcze Porębski, ale jest jeszcze młody i musi się wiele nauczyć).

Odnośnik do komentarza

Trochę nie rozumiem gdzie to bogactwo :-k On nie ma ich 5 + 2 juniorów tylko raptem trzech plus Porębski. Naprawdę wierzysz, że przez cały sezon wszyscy będą trzymali równy poziom i żaden z nich nie będzie pauzował przez kartki i kontuzje? IMO to nie jest problem bogactwa, to jest absolutne minimum.

Odnośnik do komentarza

no ale jeżeli Jaga chce być klasowym (jak na polskie warunki ofkorz) zespołem to musi mieć ławkę rezerwowych o wyrównanych umiejętnościach co skład wyjściowy :>

 

pewnie pamiętacie, że jak Wisła ostatnio była poza zasięgiem to miała Głowackiego, Clebera i Marcelo. Każdy z nich byłby wtedy liderem defensywy w każdym innym zespole ligi.

Odnośnik do komentarza

Dudek chyba nie do końca zrozumiałeś moje intencje. Problem polega na tym, że mamy trzech zawodników, z których żaden nie zasługuje żeby grzać ławę, a któryś będzie musiał.

I właśnie dobrze, że któryś będzie musiał bo tak powinno być. Lepiej mieć kogoś dobrego na ławce i rywalizacje o miejsce w podstawowym składzie niż raptem dwóch zawodników, którzy są w zasadzie nie do ruszenia niezależnie od tego w jakiej są formie.

 

Ja wiem, że jak w polskim zespole z trzynastu nadaje się do gry w wyjściowej jedenastce to już jest super kadra, ale w normalnych klubach to wygląda trochę inaczej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...