Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Nominacje w poniższym dziale można składać do 14.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
devon4

Jagiellonia Białystok

Rekomendowane odpowiedzi

Przemysław Kostuch został zawodnikiem Jagiellonii na zasadzie transferu definitywnego. Jego kontrakt będzie obowiązywał przez 3,5 roku z opcją jego rozwiązania po 6. miesiącach, jeżeli zawodnik się nie sprawdzi. Do Gryfu Wejherowo z kolei, na roczne wypożyczenie udał się napastnik Żółto-Czerwonych - Michał Fidziukiewicz.

Młodzieżowy reprezentant Białorusi, Yahor Zubovich, podpisał 4-letni kontrakt z naszym klubem. - Bardzo się cieszę, że mogę podpisać kontrakt z Jagiellonią . Postaram się pomóc drużynie jak najlepszą grą - powiedział na konferencji prasowej nowy zawodnik Jagi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie jak to jest z Hermesem? Jest on dalej piłkarzem Jagi, coś gra? Podobno ma przyjść do Pogoni już teraz :| Z tego co wiem to ma zarzuty korupcyjne...

Grał, teraz siedzi w Brazylii, jak wróci mają z nim rozmawiać o rozwiązaniu kontraktu. Dobrze, bo już nic nie gra - brakuje mu szybkości, ale jak dla mnie to nadal jest jeden z lepszych DM w lidze jeśli chodzi o przerywanie akcji. Gorzej z całą resztą - szybkość, podanie już leżą i kwiczą. Na Pogoń Szczecin to powinno być podobne wzmocnienie jak Andradina.

Co do zarzutów to sprawa zdaje się cały czas jest w toku. Hermes został zdyskwalifikowany, ale się odwołał i.... póki co cisza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słowem poczekają aż zakończy karierę i wtedy go zdyskwalifikują ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

19-letni pomocnik reprezentacji młodzieżowej Gruzji Nikoloz (Nika) Dzalamidze jest kolejnym zawodnikiem, który będzie reprezentował barwy Jagiellonii w rundzie wiosennej. Zostały dopięte wszelkie formalności związane z jego transferem do naszego klubu i z dniem 1 stycznia 2012r. obie strony zacznie obowiązywać 4-letni kontrakt (do 31 grudnia 2015).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dobry transfer. Jeśli Gruzin podejdzie do sprawy poważnie, to Jaga zyskała piłkarza, który znacząco odróżnia się od typowych, rodzimych kopaczy-drwali. Ale jak mu znów sodówka odbije, to pożytku z niego w ogóle nie będzie (wystarczy obejrzeć ostatnie mecze Widzewa z jego udziałem; Grzeszczyk z Kuklisem lepiej by wypadli).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pieski ćwierkają, że jutro nastąpić ma wymiana Michniewicza na.... Tomasza Hajtę.

Nie wiem czy już się śmiać czy dopiero po wymianie ekstraklasy na drugą ligę.... :roll:

W każdym razie ryzyko ogromne, ale ja wciąż mam nadzieję, że to jednak plota....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja słyszałem o Dorinelu Munteanu z Otelula Galati. Piłkarz b.dobry, trener też niezły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A o ewentualnym zatrudnieniu Munteanu to nie pisano w kontekście krakowskiej Wisły?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w kontekscie Lecha już prędzej. Ale jak widać to gorące nazwisko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja go słyszałem w kontekscie Polonii :rotfl:

Co do Hajty - podobno (wg Łazarka) PZPN nie zgodzi sie na wydanie tymczasowej licencji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja go słyszałem w kontekscie Polonii :rotfl:

Co do Hajty - podobno (wg Łazarka) PZPN nie zgodzi sie na wydanie tymczasowej licencji.

Nie ma się co dziwić. Hajto od dłuższego czasu jest wrogiem PZPNu, Smudy. Teraz uważa, że dostanie licencję?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MIchniewicz już oficjalnie nie jest trenerem Jagiellonii. Żal słów. Zarząd ostro sobie grabi u kibiców.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MIchniewicz już oficjalnie nie jest trenerem Jagiellonii. Żal słów. Zarząd ostro sobie grabi u kibiców.

Dla mnie Michniewicz nigdy nie był wybitnym trenerem, a nazywanie go polskim Mourinho to juz żart. Martwi mnie jedynie zmienianie trenerów w polskich klubach. Zarząd Jagielloni podał powód dlaczego sie rozstają z Michniewiczem? Wydaje mi sie, ze sytuacja Jagielloni w lidze jest stabilna, chyba ze zarzad miał ambitniejsze cele na ten sezon.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli sie nie dogadaja w sprawie Hajty, to imo Urban :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może jestem w średniowieczu z przepisami, ale nie było tak, ze "wybitny reprezentant" dostaje od ręki tymczasowe kwity na prowadzenie klubu? Jeśli mnie moja pamięć nie zawodzi, to taki pomysł kiedyś był, nie wiem czy go wprowadzono w życie :-k

a nazywanie go polskim Mourinho to juz żart

Mourinho to on dostał ksywę nie za umiejętności, ale za zdolność robienia wokół swojej osoby szumu i wygadanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie twierdzę, że Michniewicz jest jakimś strasznie dobrym trenerem. Ma jednak ważną zaletę - nie boi się stawiać na młodych. Podobało to się wielu kibicom, mi również.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jagiellonia przegrała 0:2 z Koroną, ale ja nie o tym. Kupisz na prawej obronie występował już w okresie przygotowawczym czy to taka potrzeba chwili? Pierwszy raz go widziałem na takiej pozycji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba potrzeba chwili, bo Alexis był zawieszony, a Hajto w niedawnym wywiadzie mówił, że szukają zmiennika na prawą obronę i koniec końców nie znaleźli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta