Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, FYM napisał:

@SZk, ciekawe czy byłbyś taki mocny w gębie jakbyś był wówczas na miejscu tamtych osób. Nikt tu nikogo nie prowokuje. Specjalnie wspomniałem, żeby nie odbierać tego jako napinki, ale jak widać ktoś tu ma problem z bólem w pewnym miejscu.

 

Mam problem z bolem glowy - po prostu dziwie sie, ze jak wchodze do normalnego tematu wyskakuje mi cos godnego jebazdzidy czy innego kwejka, ktorych to stron intencjonalnie nie odwiedzam z uwagi na wrazliwosc organu zwanego mozgiem.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, BartuS napisał:

No ja rozumiem najwiekszy sukces w historii klubu, ale jednak przepierdolenie mistrzostwa na wlasne zyczenie to raczej najwieksza porazka, a nie powod do swietowania.

 

Przepierdolenie mistrzostwa na własne życzenie? Proszę wyjaśnij, ja idę po popcorn.

 

@SZk, trzeba się wyluzować ;)

Odnośnik do komentarza

3 zwycięstwa, 3 remisy, 1 (słownie: jedna) porażka. Gówno nie z tej ziemi. Zesrane gacie przed Lechem? Ty w ogóle widziałeś ten mecz? Ja pierdolę. Rozumiem, że Legia miała tamtego dnia zesrane gacie przed Lechią? Z pewnością miała po, kiedy musiała czekać na wynik.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
46 minutes ago, FYM said:

Jestem dobrej myśli. I na Boga, Jagiellonia, a nie Jagielonia ;)

 

Mogłeś poczekać, aż czujny mod zainterweniuje w temacie klubowych napinek i prowo :>*

 

Zgoda co do autokaru - ciutek przypomina mi się stadion w Grodzisku z dawnych, drzymalskich lat.

 

Ale to, że w Białymstoku nie pompują balonika, to dobrze imo. Po co dodatkowa presja w sytuacji, gdy jest jasne, że niewymieniony dziwnym trafem w gronie "tegorocznych mistrzów" klub jest i będzie przez najbliższe lata niezmiennym faworytem do tytułu ze względu na skład, pieniądze, potencjał marketingowy i rozpoznawalność (nie widzę Remy'ego, Cafu czy Mauricio zamieniających Ligue 1 na Podlasie, z całą sympatią dla Podlasia)? Trzeba robić swoje i wyglądać końca.

 

*/ Tak, jestem stary i dziecinny zarazem, i dobrze mi z tym, inaczej bym tu nie wytrzymał

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, FYM napisał:

3 zwycięstwa, 3 remisy, 1 (słownie: jedna) porażka. Gówno nie z tej ziemi. Zesrane gacie przed Lechem? Ty w ogóle widziałeś ten mecz? Ja pierdolę. Rozumiem, że Legia miała tamtego dnia zesrane gacie przed Lechią? Z pewnością miała po, kiedy musiała czekać na wynik.

 

ogladalem, katem oka i zaczeli grac po dwoch gongach jak presja juz troche spadla.

Odnośnik do komentarza

Presja spadła po tym jak w 35 kolejce nie wygrali z Legią (0:0) więc nie pieprz tu o jakichś gongach. Przed ostatnią kolejką, to Legia prowadziła w tabeli i nie musiała oglądać się na wynik przy założeniu własnej wygranej więc to na nich była presja, a nie na Jadze.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Profesor napisał:

 

Mogłeś poczekać, aż czujny mod zainterweniuje w temacie klubowych napinek i prowo :>*

 

Zgoda co do autokaru - ciutek przypomina mi się stadion w Grodzisku z dawnych, drzymalskich lat.

 

Ale to, że w Białymstoku nie pompują balonika, to dobrze imo. Po co dodatkowa presja w sytuacji, gdy jest jasne, że niewymieniony dziwnym trafem w gronie "tegorocznych mistrzów" klub jest i będzie przez najbliższe lata niezmiennym faworytem do tytułu ze względu na skład, pieniądze, potencjał marketingowy i rozpoznawalność (nie widzę Remy'ego, Cafu czy Mauricio zamieniających Ligue 1 na Podlasie, z całą sympatią dla Podlasia)? Trzeba robić swoje i wyglądać końca.

 

*/ Tak, jestem stary i dziecinny zarazem, i dobrze mi z tym, inaczej bym tu nie wytrzymał

Gattuso prawie tam trafił :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Pragnę tylko zauważyć, że jeśli Jaga utrzyma się w topie do końca sezonu to będzie ją można "oficjalnie" zaliczyć do top3 w Polsce. Nie pamiętam kiedy ostatnio zdarzyło się, by ktoś spoza Lecha i Legii był w stanie powtórzyć dobry wynik w kolejnym sezonie. I tak, Jagiellonia też była "zmęczonym pucharowiczem", kiedy po zajęciu 3 miejsca w kolejnym zajęła bodaj 11. To jest klub, z którego może wiele klubów czerpać wzorce (scouting! ilość udanych transferów chyba najlepsza w lidze). Śmieszki śmieszkami, ale jak przychodzi co do czego to Jaga na boisku pokazuje styl i zdobywa punkty. Jak ktoś ogląda tylko Legię to się "dowiaduje" o tym dwa razy w sezonie, ale jak ktoś śledzi ligę to już tak nie śmieszkuje.

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Kinas napisał:

Pragnę tylko zauważyć, że jeśli Jaga utrzyma się w topie do końca sezonu to będzie ją można "oficjalnie" zaliczyć do top3 w Polsce. Nie pamiętam kiedy ostatnio zdarzyło się, by ktoś spoza Lecha i Legii był w stanie powtórzyć dobry wynik w kolejnym sezonie.

 

Powiedziałbym, że Śląsk w sezonach 10/11 - 13/14 (miejsca kolejno: 2, 1, 3, 4).

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...