Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

No ale Zaglebie tak czy siak awans wywalczylo przeciez.

Ale po jeździe trzygodzinnej ze stadem pijanych (w dużej części) i agresywnych (w prawie całości) kibiców z Warszawy cieszy mnie to, że Zagłębie nie wygrało, tylko Jaga. Mam satysfakcję przynajmniej z tego.

Odnośnik do komentarza

Brawo Jagiellonia :) W koncu doczekalismy sie wszyscy. Oby tylko organizacyjnie wszystko wypalilo i na jesieni ruszamy na podboj ekstraklasy. Tylko jednego zaluje, ze moge nie zobaczyc zadnego meczu pierwszoligowego (gdyby spadli w 1. sezonie), gdyz zapewne (:keke:) nadal bede w Poznaniu. Choc na Bulgarska moze sie wybiore jak Jaga przyjedzie :keke:

Odnośnik do komentarza

21 godzin wyjęte z życia ale było warto !! Podróż męcząca bo głównie na stojąco (3 składy, a nas ponad 800 osób, nie wiem dokładnie ile). Emocji nie brakowało (nie tylko tych boiskowych). Nie będę się tu rozpisywał. Wracamy do I ligi !!

 

Galeria

 

P.S.

Prof jakiś ty zabawny, normalnie z Łatki to zrobię drugiego Gattuso ;P

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie do fanów Jagiellonii - czy Czapliński na serio jest taki dobry ?

 

Nie, przyniósł litra Żubrówki i poprosił, żeby być dobrym w FMie :/

 

Co do dnia wczorajszego to zarówno na boisku jak i na trybunach w pierwszej połowie było ok, w drugiej żenada. Wszyscy po prostu raczej już byli myślami przy fecie, a ta była magiczna. Piłkarze na platformie, wokół kibice i wycieczka przez miasto do centrum, a tam kąpiele w fontannie, złote konfetti, fajerwerki - tam po prostu trzeba było być.

 

Tak się bawi, tak się bawi... BIAŁYSTOK !!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejka 1 – 28 lipca (sobota), godzina 19:00

Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok

 

Kolejka 2 – 4 sierpnia (sobota), godzina 19:00

Jagiellonia Białystok - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

 

Kolejka 3 – 11 sierpnia (sobota), godzina 19:00

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS

 

Kolejka 4 – 18 sierpnia (sobota), godzina 19:00

Cracovia - Jagiellonia Białystok

 

Kolejka 5 – 25 sierpnia (sobota), godzina 19:00

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

 

Kolejka 6 – 1 września (sobota), godzina 18:00

Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok

 

Kolejka 7 – 15 września (sobota), godzina 18:00

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce

 

Kolejka 8 – 22 września (sobota), godzina 18:00

GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok

 

Kolejka 9 – 29 września (sobota), godzina 18:00

Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź

 

Kolejka 10 – 6 października (sobota), godzina 18:00

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

 

Kolejka 11 – 20 października (sobota), godzina 18:00

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

 

Kolejka 12 – 27 października (sobota), godzina 18:00

Odra Wodzisław Śląski - Jagiellonia Białystok

 

Kolejka 13 – 3 listopada (sobota), godzina 16:00

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

 

Kolejka 14 – 10 listopada (sobota), godzina 16:00

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

 

Kolejka 15 – 24 listopada (sobota), godzina 16:00

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów

 

Kolejka 16 – 1 grudnia (sobota), godzina 16:00

Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom

 

Kolejka 17 – 8 grudnia (sobota), godzina 16:00

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Jagiellonia Białystok

 

Najciekawiej zapowiadają się mecze z Widzewem i Lechem. Wyjazdy na Wisłę i Legię zapewne będą dość liczne. Już wiem, że przegapię wizytę Górnika i najprawdopodobniej Widzewa (cholernie szkoda) :/

Odnośnik do komentarza

Wczoraj Jaga zaczęła przygototwania do sezonu. Oto kadra na pierwszym treningu (źródło Kurier Poranny):

 

Jacek Banaszyński, Paweł Linka, Marcin Mańka, Andrzej Olszewski, Grzegorz Sandomierski, Rafał Bałecki, Adrian Bartkiewicz, Jacek Chańko, Mateusz Cieluch, Mariusz Dzienis, Kamil Jackiewicz, Wojciech Kobeszko, Ernest Konon, Dariusz Łatka, Mariusz Marczak, Adrian Napierała, Łukasz Nawotczyński, Bartłomiej Niedziela, Konrad Nowak, Jacek Markiewicz, Mikołaj Orlovski, Remigiusz Sobociński, Marcin Tarnowski, Marek Wasiluk, Marcin Wincel.

 

Wytłuściłem nowych w kadrze.

 

Edit: poprawka :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jagiellonia w dniu dzisiejszym otrzymała warunkowo licencję na grę w Ekstraklasie:

 

Zarząd PZPN przychylił się do wniosków Jagiellonii Białystok i Polonii Bytom o czasowe odstępstwo od niektórych warunków licencyjnych w zakresie infrastruktury, co jest zgodne z przepisami PZPN. Decyzja ta obowiązuję na sezon 2007/2008. Kontrola prac na obiektach i przestrzegania przedstawionych harmonogramów modernizacji stadionów będzie prowadzona przez Wydział ds. bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich oraz Komisję ds. Licencji I Ligi. 
Klub z Białegostoku zwrócił się o zgodę na okresowe pozwolenie na grę w rozgrywkach Orange Ekstraklasy na stadionie z zadaszeniem mniejszym niż wymagane przepisami 1000 miejsc(...)

Żródło: PZPN

 

Oto wyniki dotychczasowych sparingów Jagi:

 

Puszcza Hajnówka - Jagiellonia Białystok 0-6

bramki: Sotirović, Łatka, Konon (dwa), Niedziela, Ptaszyński

 

skład: 1 połowa: Olszewski (Mańka) - Łatka, Nawotczyński, Gudewicz, Wasiluk - Markiewicz, Marczak, Jarecki, Sotirović - Sobociński, Cieluch

2 połowa : Mańka (Sandomierski) - Napierała, Bartkiewicz, Karankiewicz, Chańko - Bałecki, Ptaszyński, Falkowski, Niedziela - Jegliński, Konon.

 

Hetman Tykocin - Jagiellonia Białystok 0-4

bramki: Truszkowski, Kobeszko, Sotirovic, samobój

skład: 1 połowa: Olszewski - Bartkiewicz, Napierała, Wasiluk, Łuczynek - Niedziela, Ptaszyński, Wincel, Jegliński (15' Cieluch)- Kobeszko, Truszkowski

2. połowa: Banaszyński - Łata, Kałużny, Nawotczyński, Gudewicz - Jarocki, Markiewicz, Falkowski, Dzienis - Cieluch (65' Bałecki), Sotirović

 

Cresovia Siemiatycze - Jagiellonia Białystok 0-2

bramki: Jarecki, Markiewicz

 

1 tercja: Mańka - Łata, Nawotczyński, Kałużny, Nowak - Jarecki, Niedziela, Markiewicz, Sołdecki - Cieluch, Sobociński.

 

2 tercja: Mańka (Sandomierski) - Bartkiewicz, Nawotczyński, Wasiluk, Łuczywek - Bałecki, Sołdecki, Nowak, Sotirović - Konon, Kobeszko

 

3 tercja: Sandomierski - Napierała, Wasiluk, Wincel, Gudewicz - Dzienis, Ptaszyński, Karankiewicz, Marczak, Łuczywek - Sotirović

 

Odnośnik do komentarza

Witam! Nikt jeszcze o tym nie pisał, ale myślę, że warto! Janusz Wolański nie jest już piłkarzem Jagielloni! Przeszedł on do Polonii Bytom! Zegnamy bohatera z Sosnowca i życzymy wszystkiego najlepszego!

 

 

Drugą istotną wiadomością jest to, że sztuczne oświetlenie na Słonecznej ma pojawić się we wrześniu! Wszystko idzie w dobrym kierunku i sądzę, że będzie dobrze!!

 

 

 

Jagiellonio, Jagiellonio,

Kto Ciebie kochać tak będzie umiał!!!!! :gool:

Odnośnik do komentarza

Już pewne jest to, że do Jagielloni nie powróci Przemysław Kulig. Odrzucił on zaproponowaną ofertę przez nasz zarząd i opuścił Białystok!

 

 

Według mnie człowiek ten zachował się trochę... (jakby to powiedzieć) nietaktownie!

 

W ostatnim meczu pojawił się na gnieździe, całował naszą ukochaną "Jotkę" i zapewniał o miłości do Jagiellonii! Jak widac wbrał pieniądze. Podobno interesuję się nim Cracovia...

 

 

Nasz zespół testuje także dwóch brazylijczyków :

 

środkowy pomocnik Everton Pereira (28 l.)

 

oraz defensywny pomocnik Jordao de Paula Rinaldo Neto (21 l.)

 

Jutro pokażą się oni w sparingu z Freskovitą Wysokie Mazowieckie

 

 

Mam tylko nadzieję, że nie będzie tutaj tak jak w Pogoni i nasz trener i prezes pójdą w jakość, a nie w ilosc! Obaj zawodnicy sa z klubu FC Vilnius

Odnośnik do komentarza

Oto zapis wczorajszego czata z trenerem Artrem Płatkiem, przeprowadzonym prze Kurier Poranny:

 

[roborobi] Czy Jagillonia utrzyma Się w orange exstraklasie?

- Odpowiedź jest prosta: oczywiście.

 

[kicia] woli Pan blondynki czy brunetki, bo wpadł mi Pan w oko?

- Mój typ to zdecydowanie blondynki, o kręconych włosach.

 

[krzysiek] co było powodem odejścia Janusza Wolańskiego do Poloni Bytom ??

- Po pierwsze skończył mu się kontrakt. Poza tym piłkarz nie stawił się na treningu w wyznaczonym terminie i nie skontaktował się ze sztabem szkoleniowym

 

[Kamilka] Witam Panie trenerze.Wczoraj w meczu sparingowym w barwach JAGIELLONII wystąpił Przemek Kulig.Co moze Pan powiedzieć o jego występei?Czy zasili on szeregi Jagiellonii??

- Jego występ był pozytywny i mógłby wzmocnić nasz zespół. Ale dziś ze względów finansowych Przemek zrezygnował z występów w Jagiellonii.

 

[eloJaga] Jak Pan ocenia dotychczasowe przygotowania do sezonu ??

- Przygotowania przebiegają zgodnie z planem. Aczkolwiek nie mamy wszystkich zawodników, których chcielibyśmy mieć u siebie i ten zespół nie jest tak daleko, jak powinien być.

 

[Michael] Co Pan Zrobił że Mariusz Marczak zaczął grać jak prawdziwy rozgrywajacy. Za kadencji trenera Tarasiewicza prezentował się słabo

- Porozmawiałem z nim.

 

 

[Kamilka] Czy szykuje sie jakaś transferowa niespodzianka?

- Tak.

 

[Jaga] Co pan powie o Radku Kaluznym. Czy na dzien dzisiejszy moglb on spokojnie prowadzic bialostocka formacje obronna ?

- Jest to bardzo doświadczony zawodnik. Jeśłi będzie odpowiednio przygotowany to będzie silnym punktem obrony i będzie ją prowadził.

 

[kicia] co jest miłością Pana życia - piłka nożna czy kobiety?

- Jedno i drugie.

 

[Jaga] Jak sie pan czuje w Bialymstoku ??? Podoba sie panu to miasto ?

- Jestem pod wrażeniem tego, co tu zastałem. Białostoczanie powinni być dumni, że tu mieszkają.

 

[franek] Czy Jagiellonia powalczy o wyższe cele niż utrzymanie?

- W każdym meczu będziemy grać o zwycięstwo i od pierwszego dnia pracy w Jagiellonii staram się wpajać takie przesłanie piłkarzom.

 

[krzysiek] Jaki jest najsłynniejszy piłkarz (były lub obecny) z którym miał Pan okazję współpracować ??

- Jest ich kilku. Wielką osobowością jest Serb Jugovic, który grał w Juventusie Turyn, Interze Mediolan czy Atletico Madyrt. A z Polaków to oczywiscie Tomasz Wałdoch.

 

[kibicka] co pan sądzi o tym aby kobiety grały w piłkę nożną? Czy zdałoby to egzamin?

- Kobiety grają w piłkę nożną. Zdaje to egzamin.

 

[Gajos] Co Pan sądzi o kibicach Jagiellonii? Jak by Pan nas ocenił w porównaniu do poziomu kibiców np. w Niemczech?

- Jestem pod wrażeniem kibiców Jagiellonii. Stanowią w Białymstoku dodatkową siłę naszej drużyny. Takich chwil, jakie przeżyliśmy po awansie, nie zapomina się do końca życia. Fani prezentują tutaj poziom pierwszoligowy już od kilku lat.

 

[MartuSS] Który z największych światowych piłkarskich klubów chciałby Pan kiedyś poprowadzić?

- Barcelonę.

 

[darkgues] jakie jest pana hoobyy za pilka nozna

- Tenis i muzyka.

 

[carlos] czy jest Pan zawiedziony dotychczasowa polityka transferowa? chcial Pan przynajmniej 3-4 wzmocnien a do tej pory do zespołu dołaczył tylko Radek Kałużny

- To pytanie nie do mnie. Ale uważam, że działacze szybko uporają się z tym problemem.

 

[kibicka] W Białymstoku jest wiele pięknych kobiet czy jakaś wpadła Panu w oko?

- Oczywiście, że tak.

 

[Gajos] Gdyby Pan był prorokiem. Które miejsce przepowiedziałby Pan dla Jagiellonii w nadchodzącym sezonie?

- Nie jestem, niestety, prorokiem. Ale stawiam za cel zajęcie miejsca od 8 do 12.

 

[MartuSS] Który z piłkarzy był Pana idolem w dzieciństwie, z którego Pan brał przykład?

- Franco Baresi i Paulo Maldini. Obaj grali na mojej pozycji i prezentowali to, do czego zawsze dążyłem.

 

[awilod] W jakim stopniu wykorzystuje Pan doświadczenia zawodnicze w pracy trenerskiej?

- Są to głównie obserwacje zawodnicze z tych wszystkich lat. Obserwacje trenerów, z którymi pracowałem, sposobu prowadzenia treningu, podejścia do piłkarzy.

 

[Michael] Ile wzmocnień potrzebuje jeszcze drużyna ?

- Dwóch - trzech, o ile zostaną Darek Jarecki i Dawid Sołdecki.

 

[metro] za ponad dwa tygodnie rusza liga a my wciaz szukamy zawodnikow, czy to nie za malo czasu zeby druzyna sie zgrala?

- Czasu rzeczywiście nie jest dużo, ale trzon drużyny stanowią zawodnicy, kórzy grają ze sobą od dłuższego czasu.

 

[Michael] Gdzi widzi Pan miejsce dla Radosława Kałużnego. Czy będzie grał jako obrońca czy pomocnik?

- Na dziś jest obrońcą, ale przewiduję też możliwość, że będzie on występował w pomocy. Wszystko zależy od przeciwnika.

 

[eloJaga] Ma Pan wiadomości co słychać u Tomka Włdocha ?? :) Prosze go pozdrowić od kibiców oczywiscie :)

- Przebywa na urlopie w moim domu w Zabrzu, a obecnie łowi ryby gdzieś pod Gdańskiem. Dzięuję za pozdrowenia, przekażę je Tomkowi.

 

[Kamil] Co sądzi pan o Mariuszu Baranowskim z Białostockiego Hetmana?

- To bardzo utalentowany chłopak, który na pewno dostanie u nas szansę Obecnie musi trochę odpocząć po ciężkim sezonie, a za tydzień powinien pojawić się na treningach.

 

[eloJaga] słyszał Pan zapewne o karze dla Legi Wa-wa. Czy uważa Pan, że klub należy karać za chuliganów. Są przecież prawdziwi kibice a nie tylko wandla ei to prawdziwi kibice na tym cierpią. co Pan o tym sądzi ??

- Prawdziwi kibice powinni wpływć na chuliganów, chociaż wiem, że to trudne. Anglicy poradzili sobie z tym problemem, my też musimy to zrobić.

 

[Goldie] gdyby miał Pan do dyspozycji kilkakrotnie wyższy budżet, kogo chciałby Pan sprowadzić do Jagiellonii?

- Nie zastanawiałem się nad tym, ponieważ budżet mamy taki, a nie inny.

 

[endriu] dlaczego tak wcześnie zdecydował sie pan zostać trenerem Jagiellonii ??? mógłby pan jeszcze spokojnie grać w zawodowej piłce....

- Zadziwiił mnie pan tym pytaniem. A kiedy ostatnio widział mnie pan na boisku? Z moim zdrowiem nie jest tak różowo, by grać wyczynowo w piłkę.

 

[eloJaga] Kto jest Pana wzorem trenerskim ??

- Połączenie Uwe Rapolda, Milko Slomka i Jose Murinho.

 

[Michael] Jaka jest Pana koncepcja budowy zespołu. Czy powinien opierać sie on na zawodnikach młodych czy starszych majacych większe doswiadczenie?

- Musi być to połączenie doświadczenia z dużą dozą młodości.

 

[Goldie] kto będzie liderem naszego zespołu w nadchodzącym sezonie?

- Cały zespół musi być liderem. Musi tworzyć jedność. I to nie tylko ci, którzy są na boisku, ale wszyscy: piłkarze z ławki rezerwowych i ci, którzy w danym meczu są poza kadrą.

 

[Gajos] Reprezentacja Polski pod wodzą Holendra spisuje się wyjątkowo dobrze. Jak pan sądzi czy awansujem do ME2008? Co maja nasi piłkarze zrobić, żeby ten cel osiągnać?

- Muszą dobrze grać, stosować się do wskazówek Leo Beenhakkera, który jest szkoleniowcem o cenionej marce i wielkim doświadczeniu. A do mistrzostw Europy na pewno awansujemy.

 

[darkgues] Jak spędza pan wolny czas??

- Mam go bardzo mało, a praktycznie nie mam go wcale.

 

[Michael] Jak Pan uważa czy któryś z piłakrzy Jagi ma szanse zagrać w reprezentacji Polski?

- Uważam, że tak. Zależy to tylko od niego. Ale nie zdradzę jego nazwiska.

 

[darkgues] co pan powie o terminarzu meczow czy jest on dobry

- Z każdym trzeba zagrać u siebie i na wyjeździe. To, że zaczynamy na wyjeździe z Polonią Bytom nie jest dla nas jakimś wielkim obciążeniem.

 

[Kibic] Czy obawia się Pan meczu z Polonią Bytom ?

- Do każdego rywala należy podejść z respektem, szacunkiem, ale i wiarą we własne umiejętności. Polonia jest jak najbardziej w naszym zasięgu.

 

[szatan] Najlepszy piłkarz na świecie to ...... ?

- To zmienia się z miesiąca na miesiąc. Najlepszy, jakiego widziałem to Zinedine Zidane.

 

[carlos] Czy był Pan zaskoczony gdy zadecydowano iż to Pan zostanie nowym trenerem Jagielloni?

- Nie byłem zaskoczony. Rozmawiałem z działaczami i czekałem na ich decyzję. Byłem zadowolony, że udało mi się ich przekonać do tego, co chcę osiągnąć.

 

[Gajos] Kim jako male dziecko chcial pan zostac?

- Piłkarzem.

 

[szatan] Kto formacja w Jagiellonii jest obecnie najsilniejsza, a która najsłabsza?

- Staramy się wszystkie formacje uczyć jednego: by umiały grać i w obronie i w ataku. Od tego, która formacja najszybciej to pojmie zależy, która będzie najlepsza.

 

[eloJaga] Obejmował Pan zespół w nieciekawej sytuacji... Brak zwycięstw, atmosfera w druzynie była raczej nieprzyjemna... Jak Pan odmienił ten zespół??

- Porozmawiałem z każdym zawodnikiem. Wyciągnąłem wnioski, zmieniłem system gry i sposób prowadzenia treningów.

 

[szatan] Dziś mecz w 1/8 MŚ U-20 Polska - Argentyna. Gdyby Pan miał pójść do bukmachera i zagrać za duże pieniądze na kogo by Pan postawił?

- Nie mogę tego zrobić. Faworytem jest Argentyna, a jak ktoś chce zarobić duże pieniądze, to trzeba postawić na Polskę.

 

[werty] jaka była najpiekniejsza chwila w pana zyciu?????

- Narodziny mojego syna.

 

[Damiano7] Jak Pan myśli, czy Polska zdąży z przygotowaniem EURO 2012?

- Ostatnio mam pewne obawy co do tego. Wszystkie prace przebiegają bardzo powoli, a decyzyjność w naszym kraju pozostawia wiele do życzenia.

 

[MartuSS] Czy to dla Pana pierwszy taki chat? Chętnie Pan się na niego zgodził?

- Tak, jestem po raz pierwszy na chacie i przebiega on w bardzo miłej atmosferze.

 

[damian] który z zespołów w pierwszej lidze ma szanse na mistrzostwo Polski??

- To trudne pytanie. Jest kilku kandydatów i trudno wskazać faworyta: Legia, Wisła Kraków, Zagłębie Lubin, Lech Poznań, GKS Bełchatów i Korona Kielce

 

[marcor] W zeszłym sezonie wprowadził Pan do pierwszej jedenastki Jagiellonii Wasiluka i było to dobre posunięcie. Czy jeszcze któregoś z młodych zawodników Jagiellonii widziałby Pan w kadrze na najbliższy sezon?

- W kadrze są już Adrian Gudewicz, Jacek Falkowski, Adrian Karankiewicz i Daniel Ptaszyński.

 

[carlos] Czy podoba sie Panu projekt nowego stadionu miejskiego?

- Projekt podoba mi się. Moim marzeniem jest poprowdzenie Jagiellonii na tym stadionie.

 

[daro1g] Gdzie i w jaki sposób najbardziej lubi Pan odpoczywać. I kiedy to ostatnio było bo chyba w tym roku nie miał Pan urlopu?

- Miałem dwa dni urlopu i byłem w Wiśle, ale telefon cały czas dzwonił. Ostatni dłuższy urlop spędziłem dwa lata temu w Turcji.

 

[bKS4ever] Czy dobrze pan wspomina czasy gdy był pan drugim trenerem Górnika Łęcznej???

- Było to nowe doświadczenie. Aczkolwiek praca pierwszego szkoleniowca jest samodzielna. To ja wyznaczam kierunki działania. Ale czas spędzony w Łęcznej wspominam bardzo miło.

 

[Michael] Który mecz według Pana będzie najtrudniejszym w nadchodzącej rundzie?

- Pierwszy na własnym boisku. Na chłopakach będzie ciążyła duża presja. Dlatego potrzebni nam są wierni kibice, w dobrych i w złych momentach, przez cały sezon.

 

[MartuSS] Jaki kraj chciałby Pan kiedyś zwiedzić?

- Chyba Chiny.

 

[zbynol] Jak obecnie wyglądają szanse Wojciecha Kobeszki na grę w Jagiellonii?

- Wojtek jest kontuzjowany. Jest piłkarzem Jagielloniii i ma taką samą szansę na załapanie się do szerokiej kadry, jak pozostali zawodnicy.

 

[kazio] Jakie są powody pozostawienia w drużynie takich zawodników jak: Bałecki, Wincel, Napierała...Na drugą ligę byli słabi, w pierwszej się mają odnaleźć?

- Słabi? Wincel grał w większości spotkań w II lidze i stanowił o obliczu tego zespołu. Napierała to wojownik, jakiego potrzebujemy w czasie meczów i na treningach. Bałecki jest szybkim zawodnikiem i powinno mu być lepiej w ekstraklasie niż w II lidze.

 

[Michael] Jakie nastroje panują w zespole przed I ligią? Dla wielu piłkarzy bedzie to dubiut w Ekstraklasie

- Trzeba by było spytać zawodników. Ale chyba każdy cieszy się na nowe wyzwanie.

 

[werty] co pan czuł w czasie przejazdu platforma ulicami Białegostoku?

- Zadowolenie z tego co ci chłopcy dokonali i z tego, co zrobili ludzie związani z klubem. Czułem też wielką satysfakcję i dumę z tego, że moge być w Białymstoku.

 

[MartuSS] Co Pan sądzi o dziewczynach- kibicach piłki nożnej?

- Powinno być ich jak najwięcej na trybunach. Kobiety ubarwiają życie i powinno być jak najwięcej również na meczach.

 

[szatan] Pierwsze trzy mecze gramy z Polnią Bytom, Groclinem i ŁKS-em Łódź. Ile punktów by Pana satysfakcjonowało?

- Na razie myślimy tylko o Polonii. Ale każdy mecz chcemy wygrać.

 

[kicia] Co jest dla Pana największą wartością w życiu?

- Jest ich dużo. To temat na dłuższą rozmowę. Serdeczne pozdrowienia dla pani Kici.

 

[krzysiek] Czy istnieje szansa wypożyczenia Michała Trzeciakiewicza z Kielc, ponieważ nie znalazł się w kadrze zespołu na ten sezon, a wcześniej grał w Jadze ??

- NIe było tematu Michała Trzeciakiewicza.

 

[krych] Wszystkiego najlepszego Panie trenerze.Prosił bym kilka słów o Dawidzie Sołdeckim i jaką widzi Pan dla niego role w drużynie

- Jest to młody, 20-letni chłopak, ale już z doświadczenierm ligowym. W przyszłości może prowadzić grę drużyny. Ale teraz musi występować u boku doświadczonego zawodnika w środku pola.

 

[szatan] Pierwszy mecz gramy z Polonią Bytom. Po przeciwległej stronie boiska zapewne wybiegnie Janusz Wolański. Czy nie jest to duża starata dla Jagiellonii?

- Jeśli chodzi o Wolańskiego to nie ma zawodników nie do zastąpienia. Mamy nadzieję, że jego następcy wniosą coś do gry Jagiellonii. A Januszowi życzę wszystkiego najlepszego.

 

[wdwadw] Jak na treningach prezentuje sie Pan Kaluzny?

- Jest bardzo zmęczony, ale będzie dobrze.

 

 

- Dziękuję wszystkim za pytania i zapraszam na mecze Jagiellonii w ekstraklasie

Odnośnik do komentarza

Miło, że ktoś zadbał o skopiowanie tekstu:) Nie mogłem być na tym chacie, więc dobrze chociaż przeczytac co tam się działo:)

 

Co do tej wypowiedzi:

[Kamilka] Czy szykuje sie jakaś transferowa niespodzianka?

- Tak.

 

Według mnie może być gorąco. Coś czuję, że do naszego zespołu powróci Tomek Frankowski! Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, ale chwilowo było głośno, teraz znowu cisza! Według mnie cisza przed burzą... :P

 

Mam tylko nadzieję, że Nuckowski ostatecznie nie trafi do Jagi, bo takich niespełnionych piłkarzy nam nie potrzeba...

 

Oczywiście ostateczne zdanie ma trener Płatek!

 

Celna ten sezon, według trenera to miejsca 8-12! Prezes jest odważniejszy i mówi, że celujemy w mistrzostwo;) :gool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...