Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

A to tu na forum byly te napinki, ze takie hehesupersmieszneiksde memy sie wkleja do w sumie dosc sensownego tematu z merytoryczna dyskusja? Troche zal, ze przechodzimy na prowopoziom, za ktory mozna uznac takze pisanie malego (l) w koleczku. Takie stare konie, a wprowadzaja klimat z netowych napinek... 

Odnośnik do komentarza

przecież w tym sezonie już było trzech mistrzów Polski - Lech po najlepszym letnim okienku transferowym w historii ligi, Górnik "mistrz jesieni" i murowany kandydat na MP, teraz jest Jagiellonia ;) spokojnie, liga ma 37 kolejek i bycie liderem po niej decyduje o mistrzostwie, w tamtym sezonie tez juz wszyscy otwierali szampany, a skonczylo sie jak zwykle

Odnośnik do komentarza

A cieszcie sie, mi od tego nie zbywa, aczkolwiek nie oznacza to, ze mam sobie odmowic komentarza odnosnie stosownosci formy swietowania radosci. No chyba ze mam isc w tym prowokierunku i pogratulowac sukcesu takze na trybunach, bo 250 kibicow zajelo wieksza czesc sektora gosci niz 800 w marcu 2014, bo wiecie, hehe, jagiellonia.rar, hehe iksde rotfl.

Odnośnik do komentarza

Myślicie, że Jagielonia dojrzała mentalnie do mistrzostwa? Zarówno jej piłkarze, (byli) trenerzy, jak i właściciele na każdym kroku podkreślają, jak mniejszym klubem są od Legii, zachowują się jak ubogi krewny (którym w sumie są). W zeszłym roku po przegraniu mistrzostwa w ostatniej kolejce świętowali xD Myślę więc, że to nie dyspozycja sportowa, a psychiczna zadecyduje o tym, kto zdobędzie mistrzostwo. Wg mnie Jagielonia cały czas nie jest na nie gotowa, wynika to po prostu  z mentalności w klubie, od piłkarzy po prezesa.

Odnośnik do komentarza

@SZk, ciekawe czy byłbyś taki mocny w gębie jakbyś był wówczas na miejscu tamtych osób. Nikt tu nikogo nie prowokuje. Specjalnie wspomniałem, żeby nie odbierać tego jako napinki, ale jak widać ktoś tu ma problem z bólem w pewnym miejscu.

 

@kuab, drugie miejsce było najlepszym ligowym w historii klubu więc nie wiem skąd to zdziwienie, że było to świętowane. Dwa lata wcześniej po trzecim miejscu też była feta. Ale rozumiem o co chodzi, bo mi np. przeszkadza, to jak wygląda autokar drużyny w tym roku. Podium było fajne w tamtym momencie, ale nie ma co tego przeżywać teraz. Zauważ, że te porównania do Legii prawie wyłącznie dotyczą możliwości finansowych, kadrowych i organizacyjnych. Jak to wygląda przy warunkach sportowych pokazuje boisko i tabela. Czy są gotowi? Życie zweryfikuje czy są gotowi. Jestem dobrej myśli. I na Boga, Jagiellonia, a nie Jagielonia ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...