Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Tomasik już oficjalnie w Lechu. Ponoć Jaga dostanie za niego pół miliona. Imponująca kwota jak na 30-latka z wygasającym w czerwcu kontraktem.

 

Ilość bocznych obrońców musi się zgadzać i w Białymstoku zameldował się Jakub Wójcicki, który będzie rywalizował z Burligą o miejsce na prawej stronie.

Odnośnik do komentarza

Zawodnikiem Jagi został Dejan Lazarević. Słoweński skrzydłowy ma za sobą grę we Włoszech (Genoa, Torino, Padova, Modena, Chievo, Sassuolo) i Turcji (Antalyaspor, Karabukspor). Od lipca pozostawał bez klubu. Zawodnik ma na koncie 20 występów w reprezentacji Słowenii. 

 

Dejan ma zastąpić Fedora Cernycha, który najprawdopodobniej przeniesie się do Dynama Moskwa. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Vami napisał:

Jak nie Cernych

 

No właśnie Cernych. Wzięli go ;)

 

Swoją drogą, księgowym klubu nie jestem, ale z perspektywy kibica chyba wolałbym, żeby Cernych został do końca sezonu. Ta kasa klubu nie zbawi, a Litwin przydałby się w walce o czołowe pozycje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Świetny mecz Jagiellonii dzisiaj. Chyba pierwszy raz oglądałem was w całym meczu w tym sezonie, ale jestem pod dużym wrażeniem. Szczególnie gry ofensywnej. Wyglądali jak drużyna spoza naszej ligi. Dawno nie widziałem tak grającej  polskiej ekipy.Te szybkie podania i przede wszystkim dobre decyzje naprawdę robiły wrażenie. Szczególnie w pierwszej połowie. Bardzo lubię taką właśnie piłkę i trochę jestem w szoku, ze to widziałem w ekstraklasie. Zobaczymy co z tego wyniknie na koniec sezonu, ale dziś to czapki z głów za ten mecz.

 

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mauro napisał:

Świetny mecz Jagiellonii dzisiaj. Chyba pierwszy raz oglądałem was w całym meczu w tym sezonie, ale jestem pod dużym wrażeniem. Szczególnie gry ofensywnej. Wyglądali jak drużyna spoza naszej ligi. Dawno nie widziałem tak grającej  polskiej ekipy.Te szybkie podania i przede wszystkim dobre decyzje naprawdę robiły wrażenie. Szczególnie w pierwszej połowie. Bardzo lubię taką właśnie piłkę i trochę jestem w szoku, ze to widziałem w ekstraklasie. Zobaczymy co z tego wyniknie na koniec sezonu, ale dziś to czapki z głów za ten mecz.

 

Parę kolejek temu wszyscy tak pisali o Górniku. Ziew.

  • Lubię! 3
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nie wierzyłem w Mamrota. Rozum kazał być sceptyczny w momencie zatrudnienia gościa z Chrobrego Głogów. Natomiast widzę już teraz kilka pozytywnych różnic względem Probierza.

 

Przede wszystkim musimy rozgraniczyć wczesnego Probierza od późnego. Ten późny był znośny i większość swoich wczesnych przyzwyczajeń i wad wyeliminował, co zresztą zaprocentowało i Mamrot dzięki temu miał też lepszy start. Szacunek Probierzowi za to należy oddać. I teraz tak. Jagiellonia prowadzi 1:0 - co robi Probierz? wstawia obrońcę za napastnika lub ofensywnego pomocnika. Co robi Mamrot? Wpuszcza dwóch napastników. Szacunek! Druga rzecz - taktyka - jak ja uwielbiam to, jak Mamrot każe grać Jadze! Piłka chodzi cały czas po ziemi - odrywa się od niej w ostateczności. Klepka, wypuszczenie, płaskie (!) dośrodkowanie - cudownie! Mój ulubiony styl. Oby tak dalej. Pewnie dlatego też nie do końca Mamrotowi pasuje Sheridan (pomijając sprawy transferowe, itd.) - jest to zupełnie innego typu napastnik. I ja to rozumiem i szanuję.  No i jeszcze jedna pochwała - tym razem nie dla Mamrota, a dla Kuleszy. Człowiek, który potrafi za psie pieniądze wyciągnąć grajka lub - jak w tym przypadku - trenera - czy to z niższej ligi, czy innego kraju, a następnie ten okazuje się wcale nie gorszy od przepłaconych gwiazd bogatych klubów. Brawo Mamrot, brawo Kulesza, brawo JAGA!

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Mamrot warsztat miał od dawna świetny, problemy często miał w szatni, bo potrafili mu się piłkarze okoniem postawić.

Ale jeśli trafi na grupę gości, którzy mają ambicje coś w piłce osiągnąć, to powinno to wypalić.

No i Jagi nie dotknęła klątwa "ojropokali", co za Probierza raczej było regułą.

 

BTW Kelemen ma jakiś uraz, czy po prostu trener uznał, że Pawełek jest lepszy? Bo w Śląsku za czasów Pawełka każdy marzył o powrocie Mariana ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...