Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

Jagiellonia nie ma nic do gadania jak się psy z urzędasami dogadają więc daruj sobie.

To tylko skrót myślowy był. :roll: Pytanie dalej pozostaje: czemu psy z urzędasami boją się tego. Ja rozumiem, podwyższone ryzyko itp. Ale to chyba jak w większości gdzie się wybierają kibice Legii.

Odnośnik do komentarza

Gdyby to było możliwe, to "wspaniała" policja z naszego regionu blokowałaby wszelkie próby przyjazdu kibiców (cholera wie, może nawet tak robią). Przypomnę, że te pajace kiedyś wyskoczyły, że mecz z.... Niecieczą jest meczem podwyższonego ryzyka. Czemu akurat Legia? Bo ta ma taką, a nie inną reputację i najłatwiej się do nich przypierdolić.

Odnośnik do komentarza

Gdyby to było możliwe, to "wspaniała" policja z naszego regionu blokowałaby wszelkie próby przyjazdu kibiców (cholera wie, może nawet tak robią). Przypomnę, że te pajace kiedyś wyskoczyły, że mecz z.... Niecieczą jest meczem podwyższonego ryzyka. Czemu akurat Legia? Bo ta ma taką, a nie inną reputację i najłatwiej się do nich przypierdolić.

Nie no, jasne. To nie podlega w wątpliwość. Tylko widocznie ktoś ma straszny ból z tym. Pal sześć że to są akurat kibice Legii, bardziej chodzi o całość. Chyba po prostu ktoś chce poczuć się ważny i pokazać swą władzę.

Odnośnik do komentarza

 

 

no bez jaj, kiedy Legia ostatnio rozrabiala na meczu?

 

To policja. Spodziewasz się po nich logicznego myślenia? ;)

 

Policja w Białym to jedna z najgorszych w kraju, o ile nie najgorsza. Trzepanie drobiazgowe przed rogatkami, utrudnianie wjazdu itp.... A nie chcą dopuścić do przyjazdu Legii, bo a) flagi b) Jaga.rar.

 

Gdzieś widziałem opinię, że top3 to jest Wawa, Białystok i Szczecin ;) Co do tych dwóch podpunktów to nie bardzo rozumiem. Policja boi się odwetu za przeszłość?

Odnośnik do komentarza

Tak, szczecińska też jest podobna jak białostocka. Mamy czasem z nimi problemy typu wracamy gdzieś ze Śląska albo i dalej 10h w pociągu, wszyscy śpią, ale jak wsiadają ci z zachodniopomorskiej policji to nagle tracisz prawa pasażera - tj. nie możesz otwierać okna, użyć zasłon czy mieć nóg na siedzeniu ;) A wyjście do kibla za okazaniem dowodu. A my naprawdę mamy wtedy wyjebane i chcemy odpocząć.

 

No tak sądzę, że tego się obawiają. Ale jakoś nie wydaje mi się, by Jaga coś dymiła, nawet jak Legia zacznie palić ich flagi.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale jakoś nie wydaje mi się, by Jaga coś dymiła, nawet jak Legia zacznie palić ich flagi.

 

Nie mam pojęcia jaka byłaby reakcja. W historii "nowego" stadionu była do tej pory tylko jedna awantura, z Lechią już jakiś czas temu.

 

Do tego mam wątpliwości czy Legia znając upierdliwość podlaskiej policji zdecydowałaby się na transport flag na ten mecz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...