Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

Przemysław Kostuch został zawodnikiem Jagiellonii na zasadzie transferu definitywnego. Jego kontrakt będzie obowiązywał przez 3,5 roku z opcją jego rozwiązania po 6. miesiącach, jeżeli zawodnik się nie sprawdzi. Do Gryfu Wejherowo z kolei, na roczne wypożyczenie udał się napastnik Żółto-Czerwonych - Michał Fidziukiewicz.

 

Młodzieżowy reprezentant Białorusi, Yahor Zubovich, podpisał 4-letni kontrakt z naszym klubem. - Bardzo się cieszę, że mogę podpisać kontrakt z Jagiellonią . Postaram się pomóc drużynie jak najlepszą grą - powiedział na konferencji prasowej nowy zawodnik Jagi.

Odnośnik do komentarza

Panowie jak to jest z Hermesem? Jest on dalej piłkarzem Jagi, coś gra? Podobno ma przyjść do Pogoni już teraz :| Z tego co wiem to ma zarzuty korupcyjne...

Grał, teraz siedzi w Brazylii, jak wróci mają z nim rozmawiać o rozwiązaniu kontraktu. Dobrze, bo już nic nie gra - brakuje mu szybkości, ale jak dla mnie to nadal jest jeden z lepszych DM w lidze jeśli chodzi o przerywanie akcji. Gorzej z całą resztą - szybkość, podanie już leżą i kwiczą. Na Pogoń Szczecin to powinno być podobne wzmocnienie jak Andradina.

Co do zarzutów to sprawa zdaje się cały czas jest w toku. Hermes został zdyskwalifikowany, ale się odwołał i.... póki co cisza.

Odnośnik do komentarza

19-letni pomocnik reprezentacji młodzieżowej Gruzji Nikoloz (Nika) Dzalamidze jest kolejnym zawodnikiem, który będzie reprezentował barwy Jagiellonii w rundzie wiosennej. Zostały dopięte wszelkie formalności związane z jego transferem do naszego klubu i z dniem 1 stycznia 2012r. obie strony zacznie obowiązywać 4-letni kontrakt (do 31 grudnia 2015).

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry transfer. Jeśli Gruzin podejdzie do sprawy poważnie, to Jaga zyskała piłkarza, który znacząco odróżnia się od typowych, rodzimych kopaczy-drwali. Ale jak mu znów sodówka odbije, to pożytku z niego w ogóle nie będzie (wystarczy obejrzeć ostatnie mecze Widzewa z jego udziałem; Grzeszczyk z Kuklisem lepiej by wypadli).

Odnośnik do komentarza

Pieski ćwierkają, że jutro nastąpić ma wymiana Michniewicza na.... Tomasza Hajtę.

Nie wiem czy już się śmiać czy dopiero po wymianie ekstraklasy na drugą ligę.... :roll:

W każdym razie ryzyko ogromne, ale ja wciąż mam nadzieję, że to jednak plota....

Odnośnik do komentarza

MIchniewicz już oficjalnie nie jest trenerem Jagiellonii. Żal słów. Zarząd ostro sobie grabi u kibiców.

Dla mnie Michniewicz nigdy nie był wybitnym trenerem, a nazywanie go polskim Mourinho to juz żart. Martwi mnie jedynie zmienianie trenerów w polskich klubach. Zarząd Jagielloni podał powód dlaczego sie rozstają z Michniewiczem? Wydaje mi sie, ze sytuacja Jagielloni w lidze jest stabilna, chyba ze zarzad miał ambitniejsze cele na ten sezon.

Odnośnik do komentarza

Może jestem w średniowieczu z przepisami, ale nie było tak, ze "wybitny reprezentant" dostaje od ręki tymczasowe kwity na prowadzenie klubu? Jeśli mnie moja pamięć nie zawodzi, to taki pomysł kiedyś był, nie wiem czy go wprowadzono w życie :-k

 

a nazywanie go polskim Mourinho to juz żart

Mourinho to on dostał ksywę nie za umiejętności, ale za zdolność robienia wokół swojej osoby szumu i wygadanie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...