Skocz do zawartości

I Liga


Rekomendowane odpowiedzi

tak informacyjnie może poprzesz te słowa jakimś linkiem do statystyk. Nie przecze, że tak jest - ale chcialbym jakis wyniki zobaczyc.

Informacyjnie zarzucam linkiem :)

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,9696002,Mecze_Lecha_Poznan_ogladaly_srednio_19_094_osoby.html

Wiem, że GW nie jest dla was warygodnym zrodlem informacji, ale to tylko suche dane od organizatora.

Wedlug strony Lecha frekwencja byla jeszcze wyzsza, co tylko potwierdza moje slowa.

 

Informacyjnie rowniez napisze, ze faktycznie nie nastawialem sie na dyskusje na ten temat, ale jak trzeba to trzeba ;)

Odnośnik do komentarza

Przeczytaj co napisal Szczurek ;)

Niemniej dane się zgadzają, więc mogę się wybronić :P

 

Kolego Czq, porównywanie do sezonu, kiedy stadion był w przebudowanie(a mimo to frekwencja była wyższa) jest śmieszne.

Równie dobrze można się cieszyć, że aktualnie jest lepiej niż jak Lech grał we Wronkach.

Oglądalność też była dużo wyższa, jak Lech grał w LE to nawet 2mln ludzi oglądało go przed telewizorami :D

Niemniej EOT :)

Odnośnik do komentarza

Ja tylko tak informacyjnie powiem, ze Lech notuje FATALNE wyniki ogladalnosci.

Przynajmniej w porównaniu do poprzednich lat.

kolego Lagren - proszę się wypowiadać precyzyjniej. Oglądalność a frekwencja to jednak całkiem inna rzecz. Masz te staty spadku oglądalności Lecha w TV? ;)

To, że frekwencja spadła to wiadomo bez linków z GW. Powody wszyscy znają (ogladacze stadionu, bojkot, brak dopingu, Kopernik, wyniki itd). I nie tyle porównując do poprzednich lat (znowu brak precyzyjności), a poprzedniego roku. Na starym stadionie czy w przebudowie średnia jak pojemność była ok 17.000 nie była raczej duża wyższa niż w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...