Skocz do zawartości

Future Game


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Future Game.

 

Postanowiłem zacząć opisywanie mojej kariery w polskiej lidze, nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt że obecnie rozgrywam 7 sezon. Czemu dopiero teraz? Jak zaczynałem grę to pomyślałem sobie że nie ma sensu zaśmiecać forum, wszak, już chyba dwa razy podchodziłem do gry w Pogoni, kończyło się to tak że po 2-3 sezonach zaprzestawałem pisania. Tym razem jednak udało mi się zajść aż do roku 2013, więc skoro wytrzymałem już tak dużo, a gra nadal mi się nie nudzi, to czemu nie zmienić Maryni na swój topic?

 

Wersja:8.0.2

Baza Danych:Duża

Ligi:Niemcy(1), Włochy(1), Holandia(1), Polska(1), Portugalia(1), Hiszpania(1).

Zasady:Własne(Pogoń wrzucona od razu do 1 ligi z reputacją na poziomie średniaka 1 ligi)

 

Troszeczkę Historii:

 

Dni w klubie:2180

Liczba zdobytych nagród:26

Liczba kupionych piłkarzy:150

Liczba sprzedanych zawodników:55

Liczba zwolnionych zawodników:59

Całkowita wartość kupionych zawodników:172mln zł

Całkowita wartość sprzedanych zawodników:280mln zł

 

Rozegrane mecze:364

Wygrane:252

Remisy:49

Przegrane:63

Zdobyte bramki:1022

Stracone bramki:439

 

Rozgrywki:

 

1 liga:2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013(mistrz kraju)

Puchar Polski:2009, 2010, 2011, 2012(wygrana)

Puchar Ligi:2009, 2011, 2012, 2013(wygrana)

Super Puchar Polski:2008, 2009, 2010, 2011, 2012(wygrana)

 

Obecna kadra:(Póki co same nazwiska, w trakcie wrzucania kolejnych części będę wrzucał jakieś informacje o poszczególnych zawodnikach.)

 

Bramkarze:

 

Jose Rafael Alamo

Nukri Revishvili

 

Obrońcy:

 

Oded Gavish

Siebie Blondelle

Vlastimil Hruska

Mark Otten

Antoni Lukasiewicz

Adi Barshazky

Jang Chul-Woo

Etto

 

Pomocnicy:

 

Mike Zonneveld

Dominique Kivuvu

Allan

Rutger Worm

Dominique Scholten

Orlando Engelaar

Mads Albaek

 

Napastnicy:

 

Allesandro Tulli

Joceiro

Christian Vieri

Luis Gabriel Rey

Ivica Jolovic

Lira Logasi

Odnośnik do komentarza

Vieri, dodam jeszcze że mialem u siebie Deco, ale tylko na testach...W lidze zdążył zadebiutować :crazy:

 

20.06.2013

 

17 letni Christophe Massoni, który jest już w naszych rezerwach od 2 sezonów, w końcu podpisał profesjonalny kontrakt, dzięki czemu będzie mógł trenować z większym obciążeniem.

 

27.06.2013

 

W mediach sporo ostatnio mówiło się na temat mojej osoby. Łączono mnie z takimi klubami jak Lazio czy FC Bayern i ku mojemu zdziwieniu, na moją pocztę wpłynęła oficjalna oferta od Bayernu Monachium. Postanowiłem jednak że zostanę w Polsce przynajmniej jeszcze jeden sezon. Tego samego dnia do klubu wrócili dwaj wypożyczeni na poprzedni sezon zawodnicy, Ilco Hristovski, spisywał się całkiem nieźle w Slavi Praga, rozegrał tam 35 spotkań strzelił 5 bramek i przy 15 asystował, nie przekonuje mnie on jednak, więc najprawdopodobniej odejdzie z klubu. Drugim zawodnikiem jest 23-letni Brazylijczyk Wagner, ten jednak w swoim klubie Kaiserslautern, grał dużo gorzej, tym samym potwierdzając iż nawet gra w Pogoni to za wysokie progi dla niego (38/0/5/2/6.58).

 

28.06.2013

 

Następnego dnia zaraz po pojawieniu się w budynku klubowym, mój asystent poinformował mnie iż w 2 rundzie eliminacji LM zagramy z zwycięzcą pary BATE-FK Tirana.

 

30.06.2013

 

Czekało na mnie tego dnia sporo ważnych informacji, pierwszą z nich przekazał mi rzecznik kibiców, Tomasz Drag, informując iż po raz kolejny zawodnikiem roku wg fanów został Joceiro. Ogłoszono również terminarz na nowy sezon, zaczniemy z Ruchem Chorzów u siebie, a następnie pojedziemy do Sosnowca na mecz z Zagłębiem. Prezes natomiast oznajmił iż cele na ten sezon powinno być oczywiście zwycięstwo w lidze, w czym w zupełności się zgadzam, na ten cel dostaliśmy budżet transferowy na poziomie 58mln zł, a na kontrakty całe 68 mln. Po kilku naprawdę męczących godzinach pracy w drodze do domu odebrałem zaskakujący telefon, był to Silvio Berlusconi oferujący mi pracę w AC Milan. Była to wspaniała oferta! Jednak, niestety, odrzuciłem ją, zamierzam zostać w Polsce, przynajmniej jeszcze jeden sezon.

 

01.07.2013

 

Rozpoczęło się okienko transferowe, tak więc pierwsi zawodnicy opuścili Szczecin. 22 letni Adrian Harner, będzie bronił bramki w Polonii Warszawa, gdzie przeszedł za darmo. Sergey Gorbunov, przeszedł za 12mln plus 50% z przyszłego transferu do Strasbourg. Również 22 letni czeski obrońca Roman Udarzal odszedł do Middlesbrough za 10mln zł plus 50% z przyszłego transferu. Natomiast 20 letni reprezentant młodzieżowej reprezentacji Peru, Alvaro Rodriguez, będzie grał od nowego sezonu w Salzburgu. Z kontraktu zostali zwolnieni, :Engelaar, Dominguez, Kolev, Queudrue, Montoya oraz Rojas. Wiemy

 

02.07.2013

 

Rozwiązała się również sprawa Hristovskieg za którego 12mln zł + 50% z przyszłego transferu, wyłożył angielski klub Sunderland.

Odnośnik do komentarza

Odcinek:2

 

1.07.2013

 

Wagner odchodzi do Francji, za 15mln + 50% z przyszłego transferu będzie grał w OG Nice.

 

2.07.2013

 

Do klubu powoli zaczynają napływać zawodnicy, profile tych ciekawszych pokaże po zamknięciu okienka.

 

8.07.2013

 

22 letni napastnik z Konga, Mickael Norbert, przechodzi do hiszpańskiego Valladolid na roczne wypożyczenie, natomiast Daniel Bassey, środkowy obrońca z Nigerii, przenosi się na rok do AEK.

 

12.07.2013

 

Dni mijały głównie na załatwianiu kolejnych transferów oraz rozegraniu kilku sparingów, w mediach natomiast szumiało od coraz to nowszych "przyszłych" pracodawców Joceiro. Chelsea, Real, Milan. Zawodnik póki co jednak, nigdzie nie ma zamiaru się przenosić, co mnie bardzo cieszy.

 

13.07.2013

 

13 lipca zostałem poproszony o wysłanie do ZPN`u, listę numerów z którymi piłkarze będą występować w nadchodzącym sezonie.

 

18.07.2013

 

Polskie drużyny rozpoczęły rywalizację o awans do fazy grupowej P.UEFA. Legia Warszawa wygrała 3-0 z Walijskim Carmarthen w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej.

 

20.07.2013

 

Super Puchar Polski

 

Korona - Pogoń

 

Skład:Alamo, Woo, Blondellse, Otten, Lukasiewicz, Kivuvu, Worm, Scholten, Albaek, Joceiro, Tulli

 

Pierwszy mecz w sezonie przyszło nam rozegrać z Koroną Kielce, o Super Puchar Polski. Bardzo szybko przejęliśmy przewagę, co chwile atakując bramkę przeciwnika, w bramce bardzo dobrze jednak spisywał się były nasz zawodnik Raz Shaul. Korona praktycznie nie istniała na boisku, jednak w 23 minucie z rzutu rożnego naszego bramkarza pokonuje kolejny nasz były zawodnik Mazzola. Wyrównać udało się dopiero w 44 minucie, kapitalnym strzałem z wolnego popisał się Worm. Do przerwy wynik 1-1. W drugich 45 minutach, również raziliśmy nieskutecznością i zmuszeni byliśmy grać kolejne 30 min dogrywki. Minuty mijały i zdawało się że dodatkowy czas gry także nie przyniesie rozstrzygnięcia, wtedy to jednak kopia akcji z 23 minuty, znów ładnie w polu karnym znajduje się Mazzola i Korona jest o krok od sukcesu. Kibice kielczan cieszyli się z prowadzenia zaledwie 2 minuty, strzał rozpaczy Duńczyka Albaeka i znów był remis! Upłynęły kolejne 2 minuty i po raz pierwszy w tym spotkaniu wyszliśmy na prowadzenie! Bramka Joceiro. Zwycięstwa jednakże mogliśmy byc pewnie dopiero na 120 sekund przed końcem dogrywki, gdyż swojego drugiego gola w tym meczu zdobył Joceiro. Tak więc na dobry początek sezonu wygrywamy SPP.

 

Korona - Pogoń 2-4

 

23min-Mazzola 1-0

44min-Worm 1-1

108min-Mazzola 2-1

110min-Albaek 2-2

112min-Joceiro 2-3

118min-Joceiro 2-4.

 

Jako że SPP nie ma jakiegoś wielkiego prestiżu w polskiej lidze, tak świetowanie ze zdobycia pucharu ograniczyły się do 15 minutowego okrązenia boiska z pucharem.

Odnośnik do komentarza

Odcinek:3

 

22.07.2013

 

Nasz zawodnik, Ivo Krizmanic, został uznany 3 zawodnikiem MŚ u20.

 

27.07.2013

 

FK Tirana, będzie naszym rywalem w 2 rnd. eliminacji LM.

 

27.07.2013

 

1 liga 1/30

 

Pogoń - Ruch

 

Skład:Alamo, Woo, Blondellse, Otten, Lukasiewicz, Kivuvu, Worm, Scholten, Albaek, Joceiro, Tulli

 

Spotkanie z Ruchem, dzięki zwycięstwu w SPP, rozgrywaliśmy w znakomitych nastrojach. Było to widać na boisku, mecz przebiegał pod nasze dyktando niepodważalnie. Pierwszego gola już w 17 minucie z rzutu karnego zdobył Tulli. Podwyższyć udało się dopiero w drugiej połowie, w 58 minucie do siatki trafił Joceiro. W 73 minucie ładnie z wolnego uderzył Lukasiewicz i było już 3-0. Ostateczny wynik ustalił swoim drugim golem w tym spotkaniu Tulli w 79 minucie.

 

Pogoń - Ruch 4-0

 

17min-Tulli 1-0

58min-Joceiro 2-0

73min-Lukasiewicz 3-0

78min-Tulli 4-0

 

31.07.2013

 

2 rnd. el. LM.

 

Pogoń(Pol) - FK Tirana(Alb)

 

Skład:Alamo, Woo, Blondellse, Otten, Lukasiewicz, Kivuvu, Worm, Scholten, Albaek, Joceiro, Tulli

 

Albański, FK Tirana miał być łatwym przeciwnikiem, nie wiedzieliśmy może o nim za dużo, ale fakt że ledwo poradzili sobie z BATE, dawał pewne nadzieje. Różnicę klas było widać gołym okiem, już w 17 minucie Joceiro dał nam prowadzenie. Chwile później, przypadkowego gola zdobył Worm. Na 3 minuty przed końcem pierwszej połowy jeszcze na 3-0 bramkę zdobył Tulli. W drugiej połowie graliśmy spokojniej, ale bramki nadal padały, Joceiro strzelił jeszcze dwie bramki tym samym zdobywając w tym spotkaniu hatt-ricka. Tulli, do siatki rywala trafił jeszcze raz, w 84 minucie. Jedną bramkę zaliczył również Albaek. Zwycięstwo 7-0, pozwala już myśleć o rywalu w 3 rundzie.

 

Pogoń - FK Tirana 7-0

 

17min-Joceiro 1-0

21min-Worm 2-0

42min-Tulli 3-0

64min-Joceiro 4-0

67min-Joceiro 5-0

72min-Albaek 6-0

84min-Tulli 7-0

Odnośnik do komentarza

Odcinek:4

 

2.08.2013

 

Na losowanie 3 rundy el.LM, pofatygowałem się, miałem nadzieję iż podobnie jak w zeszłym roku, uda nam się szczęśliwie trafić, jakiegoś słabeusza. Po losowaniu jednak wychodziłem z sali z średnio zadowolony, wszak holenderska Roda JC, potęgą nie jest, tyle że na pewno 2 miejsce w lidze w zeszłym sezonie nie było przypadkiem, także czeka nas ciekawy bój o fazę grupową LM.

 

3.08.2013

 

1 liga 2/30

 

Zagłębie S(14) - Pogoń(1)

 

Skład:Alamo, Woo, Blondellse, Otten, Lukasiewicz, Kivuvu, Worm, Scholten, Albaek, Joceiro, Tulli

 

Dzień po losowaniu 3 rundy LM, graliśmy mecz ligowy z Zagłębiem Sosnowiec, który w 10 dotychczasowych spotkaniach, nigdy jeszcze nas nie pokonał! Oczywistym więc było iż to my byliśmy faworytami. Już w 3 minucie z karnego potwierdził to Worm, zdobywając dla nas pierwszego gola w tym meczu. Konfrontacja choć, nie była porywająca, to i tak nasi kibicie mieli powody zadowolenia, tuż przed gwizdkiem kończącym pierwsza połowę Joceiro trafił na 2-0. Gospodarzom udało się jeszcze zdobyć kontaktowego gola w 80 minucie ale nadziei pozbawił ich zapewne gol Joceiro z 86 minuty. Kilka sekund przed końcem spotkania, jeszcze 5 gola w tym sezonie strzelił Tulli

 

Zagłębie S - Pogoń 1-4

 

3min-Worm 0-1

45min-Joceiro 0-2

80min-Folc 1-2

85min-Jociero 1-3

90min-Tulli 1-4

 

31.07.2013

 

2 rnd. el. LM.

 

FK Tirana(Alb) - PogońPol)

 

Skład:Alamo, Woo, Blondellse, Otten, Lukasiewicz, Kivuvu, Worm, Scholten, Albaek, Joceiro, Tulli

 

Mimo że drugie spotkanie było tylko formalnością, liczyłem że moi zawodnicy zaprezentują się chociaż przyzwoicie. Niestety 11 wyznaczona prze zemnie zagrała fatalnie, jakby już myśląc o spotkaniu z Rodą JC. Na pocieszenie dodać mogę tylko że w pierwszym meczu Holendrzy pokonali Levadię 8-0 a w drugim już tylko zremisowali 1-1.

 

FK Tirana - Pogoń 2-1

 

45min-Gogunja 1-0

66min-Tulli 1-1

90min-Doci 2-1

Odnośnik do komentarza

Odcinek:5

 

10.08.2013

 

1 liga 3/30

 

Pogoń(1) - Bełchatów(10)

 

Skład:Alamo, Woo, Blondellse, Otten, Lukasiewicz, Kivuvu, Worm, Scholten, Albaek, Joceiro, Tulli

 

Potyczka z GKS Bełchatów, była znakomitą okazję do udowodnienia iż porażka z albańską drużyną była tylko malutką wpadką. Goście nie mieli nic do powiedzenia, do tego wspaniałej formie zdaje się być Joceiro, który znów zaliczył 2 trafienia, trzeciego gola dołożył Kivuvu i tak w 3 kolejce odnosimy 3 zwycięstwo.

 

Pogoń - Belchatów 3-0

 

18min-Joceiro 1-0

40min-Joceiro 2-0

70min-Kivuvu 3-0

 

14.08.2013

 

3 rnd.el. LM

 

Roda JC(Hol) - Pogoń(Pol)

 

Skład:Alamo, Woo, Blondellse, Otten, Lukasiewicz, Kivuvu, Worm, Scholten, Albaek, Joceiro, Tulli

 

Mamy naprawdę ogromne szczęście póki co, kontuzje omijają nas szerokim łukiem, dzięki czemu z vice-mistrzem Holandii, mogliśmy zagrać w optymalnym zestawieniu. Gospodarze, jeszcze kilka lat temu zapewne nie sprawiliby nam większych problemów, teraz jednak jest to drużyna z która powinno się liczyć. Spotkanie na Parkstad Limburg Stadion, był naprawdę wyrównany, obie drużyny do ostatniej minuty miały szanse na zwycięstwo. Pierwszą bramkę zdobył Tornhout w 38 minucie, chwilę później wyrównał Joceiro. Kolejne sytuacje nie przynosiły zmiany wyniku, remis 1-1 nam jak najbardziej odpowiadał, moi zawodnicy jednak nie poprzestali na jednej bramce i w 84 minucie Joceiro trafił po raz drugi do siatki, tym samym zapewniając nam wygraną!

 

Roda JC - Pogoń 1-2

 

38min-Tornhout 1-0

44min-Joceiro 1-1

84min-Joceiro 1-2

Odnośnik do komentarza

Odcinek:6

 

15.08.2013

 

Inne polskie drużyny również grały w europejskich pucharach, Korona Kielce przegrała u siebie z Rijeką 0-1. Legia wygrała 2-1 z Florą, a Lech pokonał na wyjeździe 2-1 Vaduz.

 

18.08.2013

 

1 liga 4/30

 

Korona(16) - Pogoń(1)

 

Skład:Alamo, Woo, Blondellse, Otten, Lukasiewicz, Kivuvu, Worm, Scholten, Albaek(Alvarez), Joceiro, Tulli

 

Mazzola ma chyba jakiś patent na strzelanie nam bramek, ten nasz były zawodnik, w kolejnym meczu z moją drużyną zdobywa 2 bramki, do tego jeszcze trzecią dołożył Salomonsson również nasz były zawodnik! W genialnej jednak formie jest nasza dwójka napastników, obaj uchronili nas dziś od porażki.

 

Korona - Pogoń 3-3

 

23min-Mazzola 1-0

26min-Tulli 1-1

37min-Joceiro 1-2

41min-Tulli 1-3

53min-Salomonsson 2-3

62min-Mazzola 3-3

 

18.08.2013

 

Otrzymaliśmy 1.5mln zł, za transfer naszego byłego zawodnika, Hansena z Dynama Kijów do FC Kopenhaga.

 

24.08.2013

 

1 liga 5/30

 

Pogoń(1) - Wisła K(10)

 

Skład:Alamo, Woo, Blondellse, Hruska, Lukasiewicz, Kivuvu, Worm, Scholten, Tyrone, Joceiro, Tulli

 

Wisła Kraków, już od dawna nie stanowi dla nas żadnego zagrożenia, ani w walce o mistrzostwo ani nawet w pojedynczych spotkaniach, warto zaznaczyć iż od 7 lat Wisła Kraków nie pokonała nas! Nie inaczej było tym razem, Hattrick Joceiro oraz jednak bramka Tulliego i pewne zwycięstwo 4-0.

 

Pogoń - Wisła 4-0

 

6min-Joceiro 1-0

22min-Joceiro 2-0

61min-Joceiro 3-0

67min-Tulli 4-0

Odnośnik do komentarza

Coś mi server IS nie chodzi, zresztą i tak akurat CHYBA odejdzie z klubu, więc pokaże go po grudniowym okienku transferowym..

 

Odcinek:7

 

2808.2013

 

3rnd. el. LM

 

Pogoń(Pol) - Roda JC(Hol)

 

Skład:Alamo, Etto, Blondellse, Otten, Lukasiewicz, Kivuvu, Worm, Scholten, Tyrone, Joceiro, Tulli

 

Do składu powrócił zawieszony ostatnio za kartki Otten, natomiast na prawej stronie zmuszony byłem wystawić Etto, który przez najbliższy miesiąc będzie musiał zastąpić Woo. Zaczęliśmy wspaniale! Już w 1 minucie Tulli dał nam prowadzenie, goście szybko odpowiedzieli bramką, ale w 14 minucie znów prowadziliśmy, drugi raz do bramki trafił Tulli. W 33 minucie rozgrywający świetny mecz Tornhout, trafił do siatki i dał swojej drużynie szansę na awans w drugiej połowie. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, strata bramki, oznaczała dla nas odpadnięcie, niestety stało się to faktem w 67 minucie. Powoli zaczynałem się godzić iż w tym sezonie zabraknie nas w fazie grupowej LM. I niestety, tak właśnie będzie, nie dała nic bramka w 80 minucie Worma, nie utrzymaliśmy korzystnego remisu, tracąc bramkę w 94 minucie, porażka 3-4 i odpadamy z LM. Tym samym postanowiłem że już na pewno odejdę z Pogoni jak tylko dostanę korzystną ofertę...Posada w Milanie nadal jest wolna.

 

Pogoń - Roda JC 3-4

 

1min-Tulli 1-0

4min-Tornhout 1-1

16min-Tulli 2-1

33min-Tornhout 2-2

67min-Julius James 2-3

80min-Worm 3-3

90min-Julius James 3-4

 

29.08.2013

 

Inne polskie drużyny dzień po naszej klęsce walczyły o awans do 1 rundy P.UEFA. Bełchatów wygrał 3-0 z Dynamem Brześć i awansował dalej. Lech tylko zremisował u siebie 1-1 z Vaduz, ale i tak również awansował. Legia natomiast, podobnie jak poznańska drużyna, zremisowała, ale zwycięstwo z pierwszego meczu zapewniło im awans.

 

Podsumowanie okienka transferowego:

 

Kupieni zawodnicy:

 

Julio Alvarez--->Pogoń(free)

Vladimir Bozenko(Zeljeznicar)--->Pogoń(0zł)

Dennins Binder(Luzern)--->Pogoń(400k)

Cedric Silva--->Pogoń(free)

Borislav Stoyanov(Wichren)---Pogoń(free)

Przemysław Wilk--->Pogoń(free)

Martin Nedelchev--->Pogoń(free)

Danny Wright(Bournemouth)--->Pogoń(free)

Tjeerd Lagrou--->Pogoń(free)

Marcin Zimon(Arka)--->Pogoń(free)

Iker Armendiz--->Pogoń(free)

Miha Horvat(Wehen)--->Pogoń(free)

Michal Materla(Groclin)--->Pogoń(550k)

Nikolay Petrov(Marica)--->Pogoń(40k)

Jiri Prochazka(Mlada Boleslav)--->Pogoń(300k)

Tyronne(Las Palmas)--->Pogoń(6mln zł)

 

Kilka informacji a propo zawodników, którzy kiedyś grali w Pogoni.

 

Soren Simonsen, który w 2011 przeszedł do Salzburga za 10mln, po 2 sezonach przeniósł się do Middlesbrough za 29mln zł, a w tym okienku został kupiony za 68mln zł przez Barcelonę. Peslier, który w latach 2009-2011 reprezentował barwy naszego zespołu, po 2 sezonach spędzonych w OG Nice, przeszedł za 60mln zł do Porto. Naturalizowany reprezentant Polski, Walter w tym sezonie przeniósł się za 52.5mln zł z Aston Villi do Evertonu.

Odnośnik do komentarza

Odcinek:8

 

1.09.2013

 

Powołałem kadrę Polski, na mecze wyjazdowe z Anglią oraz Liechensteinem.

 

Bramkarze:

 

Artur Boruc(Chelsea 43/0)

Lukasz Fabianski(Arsenal 29/0)

 

Obrońcy:

 

Hernani(Livorno 20/2)

Pawel Golanski(Racing 33/3)

Krzysztof Krol(Fiorentina 24/0)

Lukasz Szukala(Lille 5/0)

Krzysztof Lagiewka(Recreativo 22/1)

Lukasiewicz(Pogoń 18/0)

Grzegorz Bartczak(Lille 0/0)

Jose San Roman(Porto 17/0)

Seweryn Gancarczyk(West Brom 13/0)

Etto(Pogoń 13/0)

 

Pomocnicy:

 

Konrad Golos(Jena 8/0)

Przemyslaw Kazmierczak(Braga 42/2)

Grzegorz Bonin(Rennais 16/1)

Nicola Iachemet(Strasbourg (15/0)

Rafal Grzelak(Xanthi 24/3)

Roger(V.Guimaraes 7/2)

Maciej Iwanski(Torino 42/8)

 

Napastnicy:

 

Walter(Everton 12/14)

Dawid Janczyk(Nice 15/13)

Ebi Smolarek(Racing 46/18)

Radoslaw Matusiak(Cottbus 8/3)

Joceiro(Pogoń 18/8)

 

1.09.2013

 

1 liga 6/30

 

Legia(12) - Pogoń(1)

 

Skład:Alamo, Etto, Blondellse, Otten, Lukasiewicz, Kivuvu, Worm, Scholten, Albaek, Joceiro, Tulli

 

Legia, to obok Lecha, jedna z nie licznych drużyn, która co sezon walczy z nami dzielnie o mistrzostwo, w tym sezonie jednak chłopaki z Warszawy dosyć mocno cieniują. W spotkaniu z nami grali bardzo słabo, my natomiast strzeliliśmy trzy bramki, i chyba za wcześniej zaczęliśmy czekać na końcowy gwizdek, Legionistom, udało się wyrównać 23 minuty przed końcem spotkania.

 

Legia - Pogoń 3-3

 

42min-Albaek 0-1

53min-Albaek 0-2

61min-Joceiro 0-3

67min-Grosicki 1-3

70min-Mezyk 2-3

83min-Grosicki 3-3

 

Po meczu, o wystawienie na listę transferową poprosił Joceiro, musiałem się zgodzić, chłopak i tak długo wytrzymał u nas w klubie, cena za którą puszcze tego zawodnika, może stanowić nowy rekord klubu!

Odnośnik do komentarza

Odcinek:9

 

2.09.2013

 

Chelsea, złożyła ofertę wartą koło 60mln zł, za Joceiro, ja natomiast zażądałem 100, jednak prezes uznał iż jest to zbyt dobra oferta aby ją odrzucić i tak nasz najlepszy napastnik od stycznia będzie grał w angielskim Chelsea.. Kolejnym zawodnikiem po napastniku, który chcę odejść, jest bramkarz Alamo.

 

7.09.2013

 

El.MŚ

 

Liechenstein() - Polska()

 

Skład:Fabianski, San Roman, Krol, Lukasiewicz, Golanski, Kazmierczak, Iachemet, Grzelak, Iwanski, Walter, Joceiro

 

Po wpadce z Kazachstanem(porażka 4-2), nie mogliśmy sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Sensacji jednak nie było, pewna wygrana po przeciętnej grze 4-1 i lecimy powoli do Anglii.

 

Liechenstein - Polska 1-4

 

11min-Joceiro 0-1

16min-Walter 0-2

34min-Golanski 0-3

79min-Stein 1-3

81min-Joceiro 1-4

 

10.09.2013

 

Już wiemy gdzie od grudnia będzie grał nasz dotychczasowy golkiper, za 15mln zł przeniesie się do Veracruz.

 

11.09.2013

 

El.MŚ

 

Anglia() - Polska()

 

Skład:Fabianski, San Roman, Krol, Lukasiewicz, Golanski, Kazmierczak, Iachemet, Grzelak, Iwanski, Walter, Joceiro

 

W zasadzie Anglia odskoczyła nam już na 6 punktów, więc musiałby się stać, cud żebyśmy awansowali z pierwszego miejsca, ale jak wiadomo szczęściu trzeba pomóc, nam niestety to się nie udało. Anglia cały mecz przeważała, my jednak mamy Joceiro, który swoimi dwoma bramkami, dał nam jeden punkt na Wembley.

 

Anglia - Polska 2-2

 

25min-Joceiro 0-1

35min-Rooney 1-1

63min-Carrick 2-1

89min-Joceiro 2-2

Odnośnik do komentarza

19.09.2013

 

1 runda P.UEFA.

 

Pogoń(Pol) - Sion(Sui)

 

Skład:Alamo, Etto Blondelle, Otten, Lukasiewicz, Worm, Scholten, Kivuvu, Albaek, Tulli, Joceiro

 

Z Szwajcarami, poszło nam zaskakująco, dobrze, sam nie wiem czy to fantastyczna skuteczność moich zawodników, czy fatalna forma bramkarza strzegącego bramki gości, faktem jest iż rozgromiliśmy naszego rywala w walce o fazę grupową P.UEFA 6-1.

 

Pogoń - Sion 6-1

 

10min-Tulli 1-0

14min-Esposito(samoboj) 2-0

18min-Tulli 3-0

26min-Joceiro 4-0

30min-Joceiro 5-0

36min-Albaek 6-0

89min-Ponte 6-1

 

 

22.09.2013

 

1 liga 7/30

 

Lechia(3) - Pogoń(2)

 

Skład:Alamo, Etto Blondelle, Otten, Lukasiewicz, Worm, Scholten, Kivuvu, Albaek, Tulli, Joceiro

 

Lechia, odrazu nastawiła się na grę z kontry, okazało się to naprawdę dobrym sposobem na nas dzisiaj, gdyż właśnie dwie takiej mądrze zagrane kontry, dały im zwycięstwo, a nam po raz pierwszy zasmakować porażki w tym sezonie.

 

Lechia - Pogoń 2-1

 

17min-Joceiro 0-1

49min-Rybski 1-1

82min-Godlewski 2-1

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...