Skocz do zawartości

W co warto zagrać?


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe Mortal Kombat jest znakomite. Powrót do lat świetności serii. Ultra Street Fighter IV Imho też jest bardzo dobre, ponieważ także zręcznie nawiązuje do swoich poprzedników (i perfekcyjnie trafia w moje gusta od strony wizualnej). Czy ci podejdzie, zależy, jak lubiłeś oryginalne serie ;). Mimo wszystko Street Fightery miały inne tempo i mechanikę rozgrywki i to także widać w najnowszych odsłonach. Injustice: Gods Among Us + nie jestem pewien, ale jest chyba oparte na mechanice Mortal Kombat?

Odnośnik do komentarza

Grałem już w MK i Injustice też. Obie gry mega grywalne, zaprosiłem siostrę na partyjkę to graliśmy 3-4 h aż nas ręce bolały czyli jak za młody przy Amidze i MK II. Swoją drogą, bardziej dynamiczna i widowiskowa jest Injustice, ale w MK mam wrażenie, że mam większą kontrolę nad tym co robię - no i kilka ciosów zgadza się z tymi z MK II np. Liu Kangiem lewo prawo fire to lot trzmiela :D

Odnośnik do komentarza

Miałeś może problem z pobraniem Injustice ze Steama? Kupiłem sobie wczoraj i dziś na rano dałem do ściągania,ale do teraz pobrało ledwie 1,2gb mimo,że prędkość niby utrzymywała się na poziomie 700kb/s. A teraz widzę,że co chwilę mi przerywa to pobieranie. Tak musi być? To jakiś lag Steama? Czy to mój internet (niestety pewnie tak) lami?

Odnośnik do komentarza

Miałeś może problem z pobraniem Injustice ze Steama? Kupiłem sobie wczoraj i dziś na rano dałem do ściągania,ale do teraz pobrało ledwie 1,2gb mimo,że prędkość niby utrzymywała się na poziomie 700kb/s. A teraz widzę,że co chwilę mi przerywa to pobieranie. Tak musi być? To jakiś lag Steama? Czy to mój internet (niestety pewnie tak) lami?

Ostatnio kilka razy miałem podobny problem. Steam ciągle przerywał mi pobieranie (odpalał na kilkanaście sekund i przerwa, pomimo, że wcześniej zdążył spokojnie pobrać np. 4,5 z 9 gb). U mnie, niestety, pomogło tylko przerwanie ściągania i rozpoczęcie od początku...

Odnośnik do komentarza

http://stare.e-gry.net/recenzje/silent-service-ii/instrukcja-5

Silent Service 2, na Amigę. Nie jest to może Silent Hunter (grałem kiedyś w trójkę, ale nudne i żmudne, prawie jak efem, było). Tu, w odróżnieniu od serii Silent Hunter, gdzie pływało się U-bootami, My są już Amerykany, i polujemy na japońskie okręty na Pacyfiku. Sterowanie może nie super proste, ale do ogarnięcia w kilka minut (podane na zalinkowanej stronie, Kalkulator włączamy slashem w prawo). W odróżnieniu od SH3, którą pamiętam, mamy nieco mniej możliwości do wyboru na telegrafie maszynowym (np. tylko jedna prędkość dla wstecz), nie kreślimy kursu na mapie, tylko pływamy strzałkami, nie zarządzamy załogą, i nie spotkamy (przynajmniej mi się nie zdarzyło) sojuszniczych okrętów, ani wrogich samolotów, no i ogólnie to jest mniej skomplikowana gra, w sam raz dla casuali jak ja, ale potrafi wciągnąć, a to najważniejsze :) a nic prostego, i w miarę normalnego o okrętach podwodnych chyba nie ma :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Polećcie jakąś dobrą strzelaninkę, najlepiej w klimatach wojennych, ale niekoniecznie II WŚ, może być coś współczesnego, ale nie głupia siekana w stylu Serious Sam i nie też jakaś taktyczna skradanka. Dodatkowe wymagania, żeby klucz na steam/origin chodził gdzieś po 20zł :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Polecam XCOM Enemy Unknown, fajna strategia-akcja turowa z dość rozbudowanym wątkiem rozwoju bazy, ulepszeń - można ulepszać broń, pancerz, dodatkowe atrybuty, ale też samą bazę jak i myśliwce. Nawiązuje do Amigowej UFO. Przyjemna dla oka grafika, tania cena - ja kupiłem za jakieś 5zł.

 

Zna ktoś może coś w podobnym klimacie? Strzelanka na tury?

Odnośnik do komentarza

A w biedrze obecnie za 40 zł można dostać Shadows: Heretic Kingdoms, niezły action-rpg, typowy klon Diablo, ale z paroma ciekawymi rozwiązaniami, gra toczy się jednocześnie w dwóch światach - realnym i świecie duchów, między którymi można się swobodnie przenosić. Co ciekawe gra zaledwie parę miesięcy temu miała światową premierę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...