Skocz do zawartości

W co warto zagrać?


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem ostatecznie dopiero późnym wieczorem, rodzina to czasem Zło.

Pierwsze wrażenia obijają się od entuzjazmu do zmieszania. Entuzjazm: GRAFIKA! KOCHAM! Rozgrywka też jest znakomita, uwielbiam turowe strategie w skirmishu (aczkolwiek jeszcze nie łapię niektórych niuansów). Zmieszanie: w początkowym trailerze chyba nie da się włączyć napisów, co w połączeniu ze "skandynawskim" akcentem narratora uniemożliwiło mi zrozumienie pełne tego, co właściwie się tam na początku w hali dokonało :/ I na razie odrobinę błądzę w ciemności (tym bardziej, że wiadomości o uniwersum też mam skąpe). Generalnie jednak chyba super ;)

Odnośnik do komentarza

No to jest typowe dla epic fantasy, że wrzuca nas prosto w wir wydarzeń, a o co chodzi dowiadujemy się w trakcie. W tym filmiku na początku chodzi tylko o to że słońce stoi w miejscu, Ubin zbiera daniny dla króla Varlów i wchodzi do miasta gdzie okazuje się że jakiś pomniejszy wódz chce ze swoją ekipą zabić aktualnego władcę miasta, Ubin z ekipią wpada na ratunek :)

 

Poczekaj, aż zaczną sie dylematy :)

Odnośnik do komentarza

No jasne. Dark Souls. To jest ta porąbana gra, w której startujemy na moście, po czym biegniemy, walczymy, biegniemy, walczymy, trafiamy na bossa, giniemy... i musimy startować od początku, ze względu na strukturę sejwów? Ja odradzam, choć są zaprzysięgli zwolennicy takiego samoumartwiania. Ale ze Skyrimem to ma bardzo mało wspólnego.

 

 

A co do The Banner Saga: gra jest genialna, już mogę to stwierdzić. A właściwie: stwierdzić!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Ja już skończyłem The Banner Saga, wiem że to tylko chapter 1 ale zakończenie trochę mnie rozczarowało. Nie będę zdradzał szczegółów, ale nie pasowało mi do klimatu :) Ale pomimo to - gra roku so far :) Wczucie się w klimat i Rook jako reprezentant Northern theory of courage - miód na moje serce :)

Odnośnik do komentarza

Endless Space jest zdecydowanie godne polecenia. Nie jest to nic odkrywczego, natomiast założenia 4X wypełnia niemalże wzorowo, rozgrywka wciąga i stanowi wyzwanie, rozwijanie swojego imperium naprawdę sprawia fradję. przegrałem w to sporo godzin i bardzo mile wspominam - mogę z czystym sercem polecić :)

Odnośnik do komentarza

Też mnie naszło coś, żeby w coś pograć poza efemem, ale mój sprzęt to nie jest potwór (to nawet nie potworek). Polecicie jakieś ciekawe tytuły (dosłownie każda kategoria, poza typowymi strategiami) do takiego oto staruszka ?

 

1.8 Ghz

1 GB ram

GeForce 6600

 

Trudno mi się przekonać do czegokolwiek, poza mocno reklamowanymi tytułami nie jestem obeznany w mniej znanych gierkach o których możecie wiedzieć o wiele wiele więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...