Skocz do zawartości
Fenomen

W co warto zagrać?

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nawet dość zabawne. Chyba jednak trzeba rozważyć zakup :-k pytanie jak tam polskie tłumaczenie?

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, z0nk napisał:

W sumie to nawet dość zabawne. Chyba jednak trzeba rozważyć zakup :-k pytanie jak tam polskie tłumaczenie?

Tłumaczenie wygląda na całkiem ok. Niestety, dotyczy tylko tekstów, zapowiedzi przez megafon są po angielsku i są niestety istotne jak "potrzeba lekarza w sali De-Lux". Więc trochę mi zajęło, że chodzi o deluminator czy jak to tam zwał. Koniec końców przełączyłem na angielski tekst.

Natomiast ilość tekstu w grze nie jest przesadna. Planescape to to nie jest :)

Zabawne jest na pewno. Jeszcze mi żadne teksty nie zapadły w głowie, ale z TH pamiętam "Patients are reminded not to die in the corridors."

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Intryguje mnie jak poradzili sobie nasi tłumacze właśnie z takimi chorobami jak lightheadedness. Na nic nie mogę wpaść co by pasowało :D pomoże pomroczność jasna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, z0nk napisał:

Intryguje mnie jak poradzili sobie nasi tłumacze właśnie z takimi chorobami jak lightheadedness. Na nic nie mogę wpaść co by pasowało :D pomoże pomroczność jasna?

Dobrze myślisz :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.09.2018 o 16:14, z0nk napisał:

A wiesz, że chyba masz rację? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi