Skocz do zawartości

GKS Bełchatów


Rekomendowane odpowiedzi

No baa...

Jak jeszcze Costly ma zostać

Władze BOT GKS Bełchatów postanowiły, że Carlo Costly zostanie w klubie na przyszły sezon - informuje "Przegląd Sportowy"

- Zdecydowaliśmy się po meczu Hondurasu z Meksykiem w Złotym Pucharze CONCACAF (2:1), kiedy Costly strzelił dwa gole i stał się bohaterem narodowym - opowiada Jerzy Ożóg.

 

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"

 

Gadać to sobię mogą :]

 

Dobrze to będzie, jak na oficjalu to potwierdzą :]

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Na pewno będzie ich na niego stać:

 

Polska Grupa Energetyczna (PGE) będzie nowym sponsorem piłkarskiego wicemistrza Polski GKS Bełchatów - poinformowała w piątek PAP rzecznik prasowy Polskich Sieci Energetycznych S.A., wchodzących w skład PGE, Dominika Tuzinek- Szynkowska.

 

Umowę sponsoringową podpisali w piątek: prezes Zarządu PSE SA Jacek Socha i wiceprezes Kazimierz Ferenc, oraz prezes Jerzy Ożóg i członek zarządu Dominik Wrona w imieniu GKS Bełchatów.

Odnośnik do komentarza
Na pewno będzie ich na niego stać:

 

Polska Grupa Energetyczna (PGE) będzie nowym sponsorem piłkarskiego wicemistrza Polski GKS Bełchatów - poinformowała w piątek PAP rzecznik prasowy Polskich Sieci Energetycznych S.A., wchodzących w skład PGE, Dominika Tuzinek- Szynkowska.

 

Umowę sponsoringową podpisali w piątek: prezes Zarządu PSE SA Jacek Socha i wiceprezes Kazimierz Ferenc, oraz prezes Jerzy Ożóg i członek zarządu Dominik Wrona w imieniu GKS Bełchatów.

 

Cóż, pozostaje mi tylko się z Tobą zgodzić :]

 

Z takim sponsorem powinni nieco poszaleć ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W zbliżającym się sezonie ekipa wicemistrza Polski BOT GKS-u Bełchatów występować będzie w strojach firmy "ADIDAS".

 

Wicemistrzowie Polski wykorzystują nowy sprzęt na zgrupowaniu w Niemczech. Pierwszy mecz w nowych uniformach rozegrają 19. lipca w ramach Pucharu UEFA.

 

pilkanozna.pl

 

Fajnie :] Będzie co do FM-a aplikować na nowy sezon :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Profesor
Tuż przed inauguracją do Bełchatowa wraca Janusz Dziedzic. Były piłkarz gdyńskiej Arki podpisał umowę z GKS na trzy lata. - Wciąż mam tu przyjaciół i ceni się tutaj moje umiejętności. Szkoda tylko, że nie mogę zagrać w pierwszym meczu - powiedział.

O transferze Dziedzica mówiono już od dawna. W obecnym sezonie dostał od Arki zgodę na transfer, ale tylko w kierunku zagranicznym. Dlatego przejście piłkarza do drużyny wicemistrzów Polski mocno zdziwiło trenera gdynian Wojciecha Stawowego. - O całej sytuacji dowiedziałem się wczoraj, z ust piłkarza - powiedział szkoleniowiec. - Oczywiście, że ta informacja zaskoczyła mnie.

 

Dziedzic trafił do Gdyni w zeszłym sezonie z... Bełchatowa. - Kiedy strzeliłem gola przeciwko GKS, niektórzy dopatrywali się w tym zemsty na trenerze Oreście Lenczyku - mówi Dziedzic. - A ja pożegnałem się z GKS w kulturalny sposób. Gdyby tak nie było, to przecież po roku nie wróciłbym tutaj - dodaje piłkarz.

 

[LINK]

 

A więc jednak druga liga w Gdyni nie wszystkim się uśmiechała. Ciekawy transfer, bez dwóch zdań, luka po Boguskim wypełniona.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Czas nieco odświeżyć temat.

GKS Bełchatów - Polonia Bytom 0:3 (0:0)

Michał Zieliński (54, 80), Marcin Radzewicz (90).

 

Sięgneliśmy dna :doh: 2000 widzów, 0:3 z beniaminkiem, który prawie wszystkie mecze do tej pory przegrał i kibice. Chociaż ciężko kibicami nazwać ludzi, którzy przy bramce dla rywali skandują "Jeszcze jeden!" lub "GKS to my, a nie wy" :doh:

Mam nadzieję, że Lenczyk jednak zostanie. Musimy zakupić paru dobrych, ofensywnych zawodników w przerwie zimowej i bić się o jak najwyższe miejsce w tabeli. Chociaż po takim początku zostają nam co najwyżej miejsca 5-8.

 

A sytuacja z Ujkiem, kiedy graliśmy w 12 :rotfl:

Odnośnik do komentarza

@Dix prędzej poleci prezes Ożóg :/

 

Podczas wczorajszego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy dokonano zmian w składzie Rady Nadzorczej GKS "Bełchatów" SSA. W miejsce Eugeniusza Idziaka i Zdzisława Drobniewskiego powołano Włodzimierza Sarneckiego (przewodniczący RN) oraz Krzysztofa Pierzchałę.

 

W końcu Drobniewski wyleciał :jupi:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
Jak dowiedział się Sport.pl Radosław Matusiak nie doszedł do porozumienia z GKS Bełchatów i nie podpisze kontraktu ze swoim byłym klubem. Władze GKS-u nie zgodziły się na warunki finansowe postawione przez napastnika.

Sam Matusiak powiedział, że wiosną będzie grał w innym polskim klubie, prawdopodobnie w Wiśle Kraków.

 

Się chłopcu w główce...

Odnośnik do komentarza
Jak dowiedział się Sport.pl Radosław Matusiak nie doszedł do porozumienia z GKS Bełchatów i nie podpisze kontraktu ze swoim byłym klubem. Władze GKS-u nie zgodziły się na warunki finansowe postawione przez napastnika.

Sam Matusiak powiedział, że wiosną będzie grał w innym polskim klubie, prawdopodobnie w Wiśle Kraków.

 

Się chłopcu w główce...

 

A coś Panie myślał, jego mość, hrabia Matusiak oznajmił powrót do polskiej ligi, działacze, piłkarze, trenerzy, czapki z głów. :>

Odnośnik do komentarza
Jak dowiedział się Sport.pl Radosław Matusiak nie doszedł do porozumienia z GKS Bełchatów i nie podpisze kontraktu ze swoim byłym klubem. Władze GKS-u nie zgodziły się na warunki finansowe postawione przez napastnika.

Sam Matusiak powiedział, że wiosną będzie grał w innym polskim klubie, prawdopodobnie w Wiśle Kraków.

 

Się chłopcu w główce...

 

A coś Panie myślał, jego mość, hrabia Matusiak oznajmił powrót do polskiej ligi, działacze, piłkarze, trenerzy, czapki z głów. :>

Kiedyś, gdy wyjeżdżał do Palermo, jak napisałem, że nie lubię Radka, to się picardy posypały :] . Teraz widzicie, że się nie myliłem.

Odnośnik do komentarza

Ciąg dalszy:

 

Nie będę grał w GKS Bełchatów. Dlaczego? Proszę o to pytać właścicieli klubu - powiedział Radosław Matusiak. Wiosną zobaczymy go prawdopodobnie w składzie Wisły Kraków

 

 

W czwartek podaliśmy, że reprezentant Polski wraca z Heerenveen do swojego byłego klubu. Wszystkie szczegóły trzymiesięcznego wypożyczenia były już prawie ustalone, w poniedziałek miała zostać podpisana umowa. - Chcę przywrócić drużynie blask z poprzedniego sezonu, by znów fajnie grać w piłkę i być zagrożeniem dla Wisły Kraków i Legii Warszawa - mówił Matusiak jeszcze w poniedziałek po południu. Był przygotowany na wyjazd na zgrupowanie do Hiszpanii.

 

Ale drużyna pojechała na obóz bez niego. Rozmowy w sprawie umowy zawodnika trwały do poniedziałkowego wieczora. Kiedy się zakończyły, żaden z szefów GKS nie odbierał telefonów. Sam zawodnik widzi to tak: - Bardzo chciałem grać w Bełchatowie, ale nie z mojej winy negocjacje zostały zerwane. Dlaczego? Proszę pytać o to właścicieli klubu. Prezes Ożóg nic nie mógł zrobić. To tyle co mogę powiedzieć.

 

Jerzy Ożóg, prezes zarządu PGE GKS, wcześniej był przekonany, że Matusiak zagra wiosną w jego drużynie. - Musimy się porozumieć - mówił jeszcze w poniedziałek po południu. Później nie można się było do niego dodzwonić.

 

Według naszych nieoficjalnych informacji, na przyjście Matusiaka nie zgodzili się szefowie Kopalni Węgla Brunatnego "Bełchatów", która jest właścicielem 100 proc. akcji sportowej spółki. Wycofali się (nie wiadomo dlaczego), mimo że wcześniej zaakceptowali warunki finansowe postawione przez piłkarza. Jak się dowiadujemy, wypożyczenie z Heerenveen miało być bezpłatne, ale GKS musiał przejąć pensję Matusiaka (ponoć nieco nawet zmniejszoną, w Holandii miał 350 tys. euro rocznie).

 

Co dalej z Matusiakiem? - Będę grał w innej polskiej drużynie. Być może będzie to Wisła Kraków - stwierdził. - Oficjalnie nie mogę nic potwierdzić, bo podpisów pod umową nie ma - twierdzi Marek Wilczek, prezes Wisły. - Rozmawiamy z tym piłkarzem, ale nie tylko z nim.

 

Pytanie, o ile zmniejszoną...Ale wychodzi na to - przynajmniej w tym artykule, że wałek zrobili działacze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Garguła zostaje w GKS-ie

Tak zadecydował Wydział Gier PZPN. Oznacza to, że w kontrakt reprezentacyjnego pomocnika nie ma sumy odstępnego.

Menedżer Garguły twierdził, że może on odejść do Wisły za 300 tys. euro, zaś GKS chciał 2 mln.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź

Wielka szkoda dla Wisły, ale i pożytek dla Gieksy :jupi:

 

EDIT: Mój błąd, wpisywałem ręcznie i się pomyliłem ;P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jerzy Ożóg zrezygnował z posady prezesa GKS Bełchatów

Jerzy Ożóg zrezygnował z funkcji prezesa GKS Bełchatów. Ma to związek z sytuacją w klubie. Przypomnijmy, że drużyna przegrała dwa ostatnie mecze, a wcześniej właściciel spółki nie zgodził się na powrót Radosława Matusiaka.

W czwartek ma zebrać się rada nadzorcza PGE GKS SSA, która wybierze nowego prezesa. Zadecyduje też, czy Orest Lenczyk dalej będzie trenerem zespołu.

 

Źródło nieznane :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...