Skocz do zawartości

GKS Bełchatów


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej BOT wydaje si? by? pewniakiem. Korona gra chyba obecnie najgorzej w lidze (7 pora?ek z rz?du!). Be?chatowska dru?yna nie gra ju? tak widowiskowo jak na pocz?tku rundy ale nadal kosekwentnie graomadzi punkty i wydaje mi si?, ?e Korona nie ma wi?kszych szans.

Odnośnik do komentarza

Jednak BOT fatalnie zagra? w obronie. 5 bramek straconych i prawie przy ka?dej zawinili obro?cy. Taktyka defensywna dla Be?chatowa nie okaza?a si? dobra. Nie wiem czy BOT nie zlekcewa?y? Korony, która ostatnio tylko przegrywa?a i my?la?, ?e wygra najmniejszym nak?adem si?. Taktyka defensywna poleg?a ju? w 1 minucie i potem od 0:2 by?o trzeba robi? szybko zmiany. Korona pokaza?a wielk? ambicj? i ch?? zwyci?stwa, której brakowa?o we wcze?niejszych meczach i zas?u?enie wygra?a. O 20:00 Zag??bie ma szans? wyj?? na prowadzenie w lidze i trudno b?dzie w ko?cówce odrobi? t? strat? przez Be?chatów.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Bo ja wiem...Zag??bie mo?e polec na Legii, bo Widzew raczej ogra. Be?chatów podejmuje Wis?? Kraków, ale kontuzjowany jest Dolha, wi?c wystawi? niedo?wiadczonego Jaroszy?skiego na bramce, a Pogo? powinni rozklepa?. Legia chyba zadecyduje, kto b?dzie mistrzem.

Odnośnik do komentarza

G?upio stracone punkty przez GKS, mo?e b??dem by?o zaczyna? tak defensywnie Korona napewno nie by?a zbyt mocna psychicznie po serii porazek z rz?du i mog?aby przegra?. Chocia? z drugiej strony uwa?am, ?e szybko strzelona bramka ustawi?a mecz. Teraz GKS b?dzie si? musia? bardzo postara? ?eby zdoby? mistrzostwo(oczywi?cie je?li Zag??bie pokona Legie)

Odnośnik do komentarza

GKS ma teraz Wis?e nie najlepiej ostatnio graj?c? na dodatek u siebie i Pogo? Szczecin, o którym pisa? nie trzeba. Powinni wygra? oba te mecze i mistrzostwo jest ich. S? to dwa ostatnie mecze wi?c dadz? z siebie wszystko, zw?aszcza, ?e maj? za du?o do stracenia w przypadku przegranej.

Odnośnik do komentarza

No i nic nie pokaza? ten Be?chatów dzisiaj, kosmiczny pomys? z pocz?tku meczu graniem bardzo wysoko defensyw? - nadzianie si? na kilka poda? do Ja?ka, brak korekty i w ko?cu bramka. Nie wiem o czym my?la? Lenczyk w pocz?tkach tego spotkania, potem Wis?a troch? ze szcz??ciem, ale mimo wszystko skutecznie i zas?u?enie pokonuje BOT, który paradoksalnie mimo s?abej postawy Mistrza mo?e zdoby?, bo Lubin ma strasznie ci??ki mecz z Legi?, BOT za? z outsiderem.

Odnośnik do komentarza

BOT zagra? fatalnie, Wis?a bardzo m?drze i gdyby nie cholerna nieskuteczno?? Wi?laków to GKS móg? zaliczy? blama?. Sytuacje GKS-u zupe?nie przypadkowe, Wis?a kontrolowa?a ca?e spotkanie. A to ustawienie wysoko defensywy z wolnym Cecotem i Pietrasem to pomy?ka zupe?na. No ale pi?ka no?na to gra b??dów, kto zrobi ich mniej - wygrywa.

 

Mistrzem i tak - niestety - zostanie GKS, nie mam nic do nich ale prezentuj? si? fatalnie. Lubin nie wyrga w Stolicy, za? BOT rozwali Pogo?. Inne rozwi?zanie - wygrana Lubina i remis lub pora?ka BOT to megasensacja :) Chocia? remis wystarcza GKS-owi by si?gn?? po mistrza przy pora?ce Zag??bia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co? by?o cicho o Be?chatowie ostatnio ;)

 

 

Gigantyczny bud?et wicemistrza Polski

Przegl?d Sportowy/TK /08:18

Gigantycznym bud?etem, jak na polskie warunki, b?dzie dysponowa? w przysz?ym sezonie BOT GKS Be?chatów, pi?karski wicemistrz Polski. Ma on przekroczy? 30 milionów z?otych - czytamy w "Przegl?dzie Sportowym".

Wszystko dlatego, ?e nowym sponsorem klubu ma zosta? pot??ny koncern Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA. W klubie ma zosta? ?ukasz Gargu?a. Decyzji wci?? jeszcze nie podj?? trener Orest Lenczyk.

 

Pojawienie si? tak powa?nego sponsora sprawi, ?e zostanie zmieniona oficjalna nazwa klubu. Znamienny jest równie? fakt, ?e w dalszym ci?gu sponsorem GKS b?dzie kopalnia w?gla brunatnego nale??ca do holdingu BOT. W przysz?o?ci BOT stanie si? elementem skonsolidowanej Polskiej Grupy Energetycznej, któr? wspó?tworz? równie? Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

 

Zag??bie Lubin, mistrz Polski, ma dysponowa? bud?etem w granicach 20 mln z?otych. T? barier? przekrocz? pewnie: Legia Warszawa, Wis?a Kraków, Lech Pozna? i Kolporter Korona Kielce.

 

Ciekawe, ile w tym prawdy, ale z takim bud?etem mogliby nieco poszale? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...