Skocz do zawartości

Hattrick


Pietia

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy raz w mojej "karierze" udalo mi sie awansowac do 2 rundy PP. :D jestem z siebie dumny :P

 

wygralem 7-1 z 8-ligowcem

 

Pierwszy mecz w nowym sezonie wygralem 2-1. przyszlo 20 000 kibicow. Osiagnalem pomoc na poziomie przecietny (min).

 

Moi trampkarze potrzebuja 1 punktu, zeby swietoac mistrzostwo w swojej lidze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dostałem w dupę 5:1 :) Nie wiem jak to się stało, ale cóż... Mam mały kryzys mentalny w drużynie. Głównie z prezesem, któremu się po prostu chyba powoli HT nudzi.. Ale z drużyny nie rezygnuje.. Po prostu przestajemy się rozwijać ;) W pucharze powinienem jeszcze wygrać, ale różnie to może być znając HT-Buga :)

Odnośnik do komentarza

dzisiejszy mecz wygrany z botem 6-1. W koncu wskoczylem na 1 miejsce.

 

M.G COF:

w sparingach nie liczy sie wynik, dlatego wszyscy graja w nich rezerwowymi skladami. Na trenowanych pozycjach zawsze wystawiaj zawodnikow, ktorzy trenuja dana umiejetnosc i nie grali w tym tygodniu w meczu ligowym.

 

E:

W meczu ligowym porazka 1-3 na wyjezdzie i spadek na 3 miesjce.

o 19:15 pierwszy mecz w miedzynarodowej lidze juniorow

 

 

E:

W koncu efekt 2-sezonowych inwestycji w "stara" szkolke:

 

Andrzej Zawadka (173138629)

lat 17, dni 32, zadowalający stan formy, zdrowy

Jest kontrowersyjny, z charakterem i prawy

Poziom doświadczenia fatalny, przywódca solidny.

 

Następne urodziny: 07.11.2007

Narodowość: Polska

Wskaźnik TSI: 3 680

Pensja: 10 280 zł/tydzień

Właściciel: śląskie wilki

Kartki: 0

Kontuzje: zdrowy

 

 

Kondycja: nędzny Bramkarz: solidny

Rozgrywanie: fatalny Podania: fatalny

Skrzydłowy: nędzny Defensywa: kiepski

Skuteczność: fatalny St.fragmenty: kiepski

 

 

nie wiem, co z nim zrobic.

 

E:

Mecz 2-2, dzieki dobremu ukladowi innych wynikow wskoczylem na 2 miejsce. (2 moje bramki z wolnych)

 

Moi juniorz wygrali swoj pierwszy mecz w miedzynarodowej lidze 9-0. Dzisiaj o 19 nastepny mecz.

 

 

E:

Juniorzy wygrali 2 mecz, tym razem 4-0.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

U mnie nie najgorzej. Dziś co prawda przegrałem ale jak na razie jestem 3 w tabeli. Szans na awans do VII ligi raczej nie mam w tym sezonie ale nie jest źle. Wreszcie w dwutygodniowym bilansie wychodze na plus. Zastanawiam się też nad zrezygnowaniem z finansowania szkółki juniorów (o akademii nawet nie myśle). Powód tego jest prosty, przez 1,5 sezon udało mi się wyciągnąć do tej pory jedynie przeciętnego, siedemnastoletniego bramkarza którego obecnie trenuje (+ jeszcze jeden bramkarzyna oczywiście) i to wszystko. A conajmniej milion już w nią wpompowałem. Za te pieniądze 4 takich kolesiów mógłbym spokojnie kupić ...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Ja spokojnie utrzymałem się w VII lidze na czwartej pozycji. Już po 8 kolejkach byłem pewny że nie spadnę więc bez stresu dograłem sezon do końca. Na koncie 7 mln a w składzie dwóch bramkarzy którzy w tej przerwie trafią na listę transferową. Liczę na to że wezmę za nich około 11-13 mln i wtedy zacznę się zbroić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...