Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
Magic

Konsole

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie wiem czy lepiej pisać w grach komputerowych czy tu, ale niech będzie tu. Otóż zakupiłem ostatnio XBOXA-360 i do tego dokupiłem FIFĘ 12 (http://www.blackgames.pl/fifa-12-x360-p-12346.html). Specjalnie wybrałem wersję angielską, bo nie dość, że była tańsza, to jeszcze komentarz polski wcale nie wydaje mi się ciekawym dodatkiem.

Mam jednak kilka pytan, bo gra spoczywa caly czas w folijce, gdyz dopiero jutro bede mial okazje sprawdzic, co i jak. Otoz na tej wersji angielskiej widnieje kilka napisow w jezykach: szwedzkim, dunskim, finskim i norweskim. Ponadto, dziwi mnie pewna tabelka, ktora prezentuje sie tak:

AUDIO: ENG, SWE

TEXT: ENG, SWE, NOR, DEN

QUICK START MANUAL: SWE, DEN, NOR, FIN

Czy to oznacza, że menu i komentarz będę miał po angielsku? Czy mam się spodziewać jakichś przykrych, nordyckich niespodzianek? I jeszcze jedno, czy wersję angielską będę mógł normalnie zarejestrować na XBOX Live?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na chlopski rozum - dzwiek po ang, teksty po ang, instrukcja nie po angielsku (pewno w tych jezykach co napisy na pudelku).

Co jest niejasne :>? I tak, bedziesz mogl zarejestrowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu nie rozumiem hasla: "quick start manual". Nie wiem co sie pod tym kryje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie chodzi tu o instrukcję szybkiego startu, czyli zazwyczaj jedną stronę w instrukcji obsługi produktu,

która ma zaprezentować tylko i wyłącznie najważniejsze opcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie to jest instrukcja i kupiłeś wersję na Skandynawię z Angielskim. Chociaż dziwne zawsze jak grałem w FIFE to było kilkanaście języków do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zbliżają się święta, a ja szukam kolejnych wymówek aby migać się od konkretnej "roboty", więc zacząłem myśleć o konsoli

może ktoś powiedzieć czym się dzisiaj różni xbox od playstation? czy się różnią te wersje "x" / "pro" od zwykłych? warto dopłacać? granie online to abonament w obu przypadkach? jakie to koszta? jeżeli fifa na pc kosztuje 200zł a na konsole 240zł to ... wydanie 2000 na konsole a 6000 na kompa robi różnicę... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xbox One < Xbox One S < Xbox One X

S i X to po prostu odświeżone wersje podstawowej konsoli. Ja sobie jadę na podstawowej wersji (1 TB za ~900 zł mi się udało wyrwać), do tego Gold (do online + co miesiąc "darmowe" gry za ~170 zł/rok) i EA Acess (80 zł/rok duuużo fajnych pozycji) i nawet nie myślę o kupowaniu gier bo nie starcza mi czasu na ogranie tego co dostaję w ramach abo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ograniczam się tylko do kupowania NBA 2k, reszte z abo. Sam posiadam XO i jest okej moim zdaniem. Ten biały pad jest genialny w użytkowaniu. Jeśli nie zależy Ci specjalnie na ekskluziwach to XO powinno Ci starczyć, bo dzięki Goldowi i EA Access masz sporo do ogrania, FIFY też tam masz i jakoś w kwietniu/maju dochodzi tam nowa wersja, więc jak nie masz ciśnienia na granie w Fifę online to w sumie możesz czekać na dostęp w Access i do tego czasu grać w 17 ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lucas07 co rozumiesz przez exclusive tytuły?

w zasadzie głównie w przypadku mysle o fifie, ew. wyscigi, fps na pewno odpada... 

@zovalikczyli abo roczne to 250zł i w maju jest fifa... akurat na wakacje, to nie najlepsza opcja - jak kupie ten abonament i ea acess to od razu dostaje jakas biblioteke gier czy tylko co do niej dorzuca od dnia, w ktorym zaczne oplacac abonament? co jak bede mial przerwe w placeniu - zaczynam od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym FPSem, że odpada to bym tak nie przesadzał, grałem w Killzone i dawało radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[mention=3360]Lucas07[/mention] co rozumiesz przez exclusive tytuły?

w zasadzie głównie w przypadku mysle o fifie, ew. wyscigi, fps na pewno odpada... 

[mention=342]zovalik[/mention]czyli abo roczne to 250zł i w maju jest fifa... akurat na wakacje, to nie najlepsza opcja - jak kupie ten abonament i ea acess to od razu dostaje jakas biblioteke gier czy tylko co do niej dorzuca od dnia, w ktorym zaczne oplacac abonament? co jak bede mial przerwe w placeniu - zaczynam od nowa?
Ea Access masz bibliotekę gier, Gold to startujesz od zera i co miesiąc dostajesz jakieś gry. Jak przestajesz płacić to tracisz dostęp do biblioteki gier (Ea Access), gold: tracisz możliwość grania online, tracisz dostęp do przypisanych gier. Jak zaczniesz znowu płacić to odnawia Ci się dostęp do gier.
W obu przypadkach moim zdaniem najbardziej opłaca się wykupić na cały rok z góry.
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekskluzywy to grynie wydawane tylko na jedną platforme. I tu przoduje ps4, ale jak jestes takim niedzielnym graczem jak ja, ktory glownie ogrywa sportowe tytuly to nie ma to wielkiego znaczenia.

Z wyścigiw Forza jest czyms pięknym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Eksluziwy na xboxa" :keke: Bierz PS4 - jak porzadni ludzie  ;) 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli FIFA i wyścigi to XBOX spełni Twoje oczekiwania. 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi