Skocz do zawartości

Konsole


Rekomendowane odpowiedzi

2) Odpalasz programik do konfiguracji Liveboxa. Wchodzisz w zakladke "Siec bezprzewodowa", a nastepnie w "Edytuj liste filtrów MAC". W rubrykę adres MAC wpisujesz mac adress swojej PS3'ki i klikasz dodaj. Zamykasz i zapisujesz zmiany.

 

Olfeusz możesz mi to wytłumaczyć łopatologicznie bo zupełnie nie wiem co tutaj robić :/

 

W przeglądarce wklep 192.168.1.1, kliknij na górze "sieć bezprzewodowa", na dole po prawej masz edytuj listę filtrów mac :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ratunku!!:( Jestem zdesperowany i gotowy by zabić,zniszczyć swoją konsolę.. Mianowicie w ostatnim czasie mam problem z zalogowaniem się do Play Station Network.. Co ja piszę.. problemy.. to w ogóle nie jest możliwe.. Ciągle jestem informowany o wypisaniu z usługi(numer błędu - 8002A548) Przeszukałem całe google.. Większość porad wypróbowałem i nic.. może ktoś miał podobny problem i poradził z nim sobie?:( Internet w sensie przeglądarka w PS3 działa bezproblemowo.. problem jest tylko z PSN..

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Wiem, że to pewnie głupie pytanie...ale jestem kompletnym zerem jeśli chodzi o te sprawy. Planuję kupić konsolę. I teraz pytanie, czym różni się XBOX od PS3, co jest lepsze? No i jest (chyba) kilka wersji danej konsoli, np. XBOX Arcade itp. W co warto zainwestować? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Temat rzeka. Ile osób tyle opinii. Przede wszystkim dobra inwestycja. Zacznijmy może od tego, że Xa da się przerobić, a PS3 nie. Czyli prościej mówiąc, na konsolę MS można grać na piratach z neta, a na PS3 nie. Osobiście nie uważam możliwości piracenia za zaletę, ale jednak dla wielu ludzi tak właśnie jest. Musisz się jednak liczyć z tym, że Twoja konsola po przeróbce może zostać zbanowana i już nie skorzystasz na niej z usługi Xbox Live. Jak już przy niej jestem warto wspomnieć, że oficjalnie jej w Polsce nie ma. Wiąże się to z koniecznością zakładania zagranicznego konta na fałszywa adres. Do tego do części plików nie będziesz miał dostępu z powodu blokady. No i pamiętaj, że na konsoli MS usługa ta jest płatna, ponad 100 zł rocznie, PSN jest za free.

 

Od strony technicznej jest podobnie. Kiedyś tytuły multiplatformowe wyglądały lepiej na X360, teraz tej różnicy już praktycznie nie ma. Za to moim zdaniem więcej ciekawych tytułów ekskluzywnych ma właśnie konsola Sony. No i warto dodać, że w kilku przypadkach to najładniejsze gry do tej pory na konsole. Warto też wspomnieć o napędach. X ma DVD tak więc coraz częściej zdarzają się gry na kilku nośnikach, w przypadku PS3 problem taki nie występuje bo ma Blu-Ray.

 

Na pewno X jest tańszy zarówno w kupnie jak i późniejszym utrzymaniu. Wiele dobrych gier można kupić na prawdę bardzo tanio, kiedy w przypadku PS3 czasami trzeba doliczyć sobie te 30 zł. Na pewno jeśli jest to dla Ciebie ważne większe wsparcie w Polsce ma konsola PS3. Praktycznie wszystkie ich tytuły ekskluzywny są dubbingowane i to na coraz lepszym bardzo wysokim poziomie. Do tego jak wspomniałem nie ma problemów z korzystania z PSN. Legalnie też od jutra będzie można kupować zdrapki do kupowania przez PSS (można także kupować od początku kartą kredytową).

 

Tak jak pisałem temat rzeka. Pytaj o co chcesz jakoś pomożemy, ale wybór nie jest to łatwy. Jednak cokolwiek wybierzesz (miałem Xa dwa lata, teraz PS3 prawie już też) na pewno będziesz zadowolony. Moim zdaniem najlepiej kierować się tytułami ekskluzywnymi tymi, który już wyszły i tymi, które dopiero się pojawią.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pomoc. Przemyślę sprawę. Na razie chyba przewagę ma PS3 (Blu-Ray i darmowe PSN). Gry będę kupował legalnie, nie bawię się w piractwo i nie chcę nawet zaczynać. Kiedyś czytałem o dodatkowych kartach (?), kostkach(?) do PS, ale wcześniejszych wersji, które były wymagane do niektórych gier. Jest coś takiego w ogóle? Bo to by była moja pierwsza konsola w życiu (no, oprócz Pegasusa). Więc nie wiem, jak wygląda zapisywanie gier itp. Czy trzeba kupować jakieś dodatkowe zestawy, jakieś kable itp. No i na co zwracać uwagę przy zakupie konsoli? I lepiej w sklepie (Media, Euro, hipermarkety) czy Allegro?

Odnośnik do komentarza

Przygotuj się na pewno na to że nie ważne jaką konsolę kupisz to najpewniej jakiś kabel będziesz musiał dokupić. Stany gier, dema i wszelkiego rodzaju dodatki zapisujesz na wbudowanych w obydwie konsole dyskach tak więc nie ma z tym problemu. Z dodatków związanych z pamięcią możesz jedynie wykorzystywać pendrivy do zapisywania gier, dem itp.

Odnośnik do komentarza

Chodziło pewnie o karty pamięci, ale one to był w PSXie i PS2. W PS3 jak napisał Jabol wszystko ładuje się na dysk. I jak już przy nim jesteśmy to warto dodać, że do PS3 pasuje praktycznie każdy dysk od laptopa. Natomiast MS ma zamkniętą strukturę i trzeba kupować dedykowane dyski, które są znacznie, ale to znacznie droższe.

 

Jak ja kupowałem Xa (3,5 roku temu) to dostałem w zestawie kable Component. Wystarcza on spokojnie do grafiki HD. Nie wiem czy teraz dorzucają w zestawie. W przypadku PS3 musisz kupić kabelek HDMI. X zresztą też ma tą opcję.

 

Co do kupna. Ja Xa kupiłem przez Allegro i kiedy się popsuł nie było problemów z gwarancją bo nie odbywa się ona za pośrednictwem sklepu. Nie wiem jak jest z PS3 bo mi się gwara skończyła i laser wymieniałem z własnej kieszeni. Jednak zawsze bezpieczniej kupować w sklepie pod nosem, zawsze można pójść i się pokłócić w cztery oczy.

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu mam PS3 i jestem bardzo zadowolony. Darmowe PSN jest bardzo ciekawą opcją, szczególnie jeśli chodzi o ściąganie dodatków do gier.

Do do grafiki to opinie są podzielone. W części gier PS ma przewagę, w części X.

Eksluzywne gry to kwestia gustu.

Ceny? Wydaje mi się, że dość szybko spadają. Nowości owszem są drogie, ale po jakimś czasie wiele gier na PS jest przecienianych. Coraz więcej sklepów oferuje różne obniżki cen.

PS3 jest droższy, ale ma Blu-Raya.

Kupno jednej czy drugiej konsoli to naprawdę rzecz gustu. Ja zdecydowałem się na PS3 ze względu na darmowe PSN, Blu-Raya i odrobinkę lepszą grafikę w grach. To ostatnie jest oczywiście kwestią wątpliwą, ale w momencie kupowania konsoli wydawało mi się, że PS3 ma jednak przewagę.

Odnośnik do komentarza

Kwestią wątpliwą jest lepsza grafika na PS3? Skąd takie wnioski?

 

Co do cen to jednak różnica między Xem a PS3 jest. PURE (średnia ocen 85/10) + Lego Batman (76/100) można mieć w jednym packu za uwaga, uwaga niecałe 20 zł + wysyłka. Kiedy na PS3 sam PURE to wydatek rzędu 50 zł, a Batman 80 zł. I takich packów jest jeszcze kilka.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie czy opłaca się jeszcze kupować PS2? Są na to jakieś fajne tytuły?

Jeśli nigdy nie grałeś w tytuły z PS2 to wiadomo że warto.

God of War 1 i 2, Metal Gear Solid 3, Tekken, Gran Turismo 4, Resident Evil 4, Black, jak lubisz japońskie klimaty to jest Final Fantasty, podobno świetne ICO i Shadow of the Collosus, GTA VC i SA (choć w te pewnie grałeś ;)) i wiele wiele innych... jak kupisz to spokojnie bedziesz miał w co grać :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...