Skocz do zawartości

Konsole


Rekomendowane odpowiedzi

hmm ktos sie orientuje moze czy zwykly pecetowy odtwarzacz plyt CDR / DVD czyta oryginalne plyty od PS2 ?? Mam ochote testnac jedna z gier na emulatorze no i nie wiem czy nie wywale pieniedzy w bloto kupujac w sklepie gre dla PS2 :)

czyta bez problemow - widzi pliki na tyle zeby i emulator je widzial, bo format zapisu DVD jest taki sam. bez znaczenia czy to PC czy konsola.

Odnośnik do komentarza
Drodzy panowie konsolowcy, prośba do Was o radę. Jako że w domu dysponuję jedynie laptopem z słabiutką kartą graficzną, więc o graniu w nic ciekawego nie ma mowy. Kusi mnie więc ostatnio dość mocno, by w autoprezencie gwiazdkowo-urodzinowym sprawić sobie konsolę. I teraz podstawowe pytanie - jaką? PS3 jest dość drogi. XBOX? Jeśli tak, to którą wersję? Od razu z dyskiem czy może tę zupełnie podstawową wersję (cena ma znaczenie, nie będę tego ukrywał)? Konsola miałaby być podpięta pod 32' LCD LG.

 

Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś to także mogę polecic ci z całego serca Xboxa 360 Premium (czyli z dyskiem 60 GB). O Arcade od razu zapomnij, jego kupno mija się z celem. Instalacja gier, gry arcade, dema nowych hitów itp. to rzeczy które naprawdę uatrakcyjniają konsolę.

Odnośnik do komentarza

Na razie zakup musiał zostać odłożony na bliżej nieokreśloną przyszłość. Nieco innego kalibru wydatki przede mną w najbliższych dniach i tygodniach, a i doszedłem do wniosku, że korzystałbym z tej zabawki dwa czy trzy razy w miesiącu, a to trochę mało, by wydawać na taką rozrywkę 800 zł.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem roczną prenumeratę na N+, ale nie przedłużyłem jej. Fajnie tak sobie w wolnym czasie poczytać gazetkę, ale prawda jest taka, że wszystkiego dowiaduje się wcześniej z neta. Owszem jest kilka fajnych rzeczy, których mi net nie zastąpi i gdybym miał na miejscu gdzieś do kupna to bym czytał, a tak to sobie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja wczoraj nabyłem sobie 4200 MSP i w pierwszej kolejności wymieniłem je na hitowe Castel Crashers. Gra jest naprawdę rewelacyjna. Teraz zastanawiam się nad kolejnymi :).

Poza tym wczoraj odkryłem coś fajnego. Jako że pierwsze swoje konto XBL miałem założone na USA, założyłem drugie na Europę które od teraz będzie moim podstawowym (szkoda nieco tego pierwszego, 2135 już uzbierałem w tym między innymi 500 za GTA IV :)) i okazało się że mam na nim darmowego, miesięcznego golda. Przy zakupie konsoli w pakiecie, owszem, był miesięczny gold ale byłem przekonany że tylko jednorazowy. Wykorzystałem go na koncie USA i myślałem że to tyle a tu proszę :). Jakby ktoś chciał się ustawic na meczyk w FIFĘ 09 to zapraszam, mój tag - Jabolll.

Odnośnik do komentarza

Jest dokładnie tak jak mówisz.

 

Ja wczoraj nabyłem sobie 4200 MSP i w pierwszej kolejności wymieniłem je na hitowe Castel Crashers. Gra jest naprawdę rewelacyjna. Teraz zastanawiam się nad kolejnymi :).

 

Osobiście mogę Ci polecić Prince of Persia. Sam w DEMO z kuzynem graliśmy kilka godzin non stop i osiągaliśmy czasy porównywalne do światowej czołówki. Gra się bardzo przyjemnie.

No i IMO podstawą są Wormsy. Opisywać chyba nie muszę. Powiem tylko, że zrobili świetnie grę i mimo, że brakuje kilku broni to na dwóch jest świetnie.

Acha i Hexic jest także świetny, ale jeśli masz konsolę w wersji Premium to już go masz.

Odnośnik do komentarza

dla tych którzy rozważają zakup konsoli w najbliższym czasie mam miłą wiadomośc. Od 30 stycznia w Media Markt Xbox 360 Premium z dyskiem 60 GB i dwoma grami Lego Indiana Jones oraz Kung Fu Panda za 699 zł. Okazja to nie lada. Tutaj stosowny link. Od siebie dodam że w październiku kupowałem identyczny zestaw za 799 zł.

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu konsoli. Ciągle nie mogę się zdecydować - X czy PS3. Nie mam telewizora Full HD (mam HD ready 42"), a gra przez internet nie wydaje mi się w tej chwili aż tak sexy (ale może nawet nie wiem, co mówię). Może więc wydawanie większej kasy na PS3 nie ma w takiej sytuacji sensu? Co radzicie?

Odnośnik do komentarza

To jaki masz TV nie ma większego znaczenia przy wyborze konsoli, grafa na obydwu jest praktycznie identyczna i przez najbliższy czas niewiele się w tej kwestii zmieni. Poza tym z powodzeniem możesz podpiąc konsolę pod monitor jakby co. Co do gry przez net to ogólnie usługa ta bardziej rozwinięta jest w konsoli Microsoftu, Sony powoli nadrabia zaległości i wreszcie próbuje wprowadzic coś nowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...