Skocz do zawartości

Konsole


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie X zarządził na E3 - zdobył FFXIII (nie jest już exclusivem na ps3), oraz zaprezentował kilka hiciorów (GoW2, Fable 2). Obejrzałem sobie trailery tych dwóch ostatnich gier i muszą przyznać, że wyglądają świetnie :)

 

Poza tym zaprezentowany został gameplay Fallout'a 3 (jak dla mnie porażka straszna) oraz kolejny trailer Red Alert 3 który zdradeza nieco więcej szczegółów dotyczących Japończyków. Poza tym oficjalnie potwierdzono kolejną obniżkę cen konsol Microsoftu. Do tej pory były to tylko plotki. W zeszłym tygodniu będąc w Złotych Tarasach, gdy moja dziewczyna oglądała kolejną parę butów zaszedłem do sklepu z grami i konsolami. Dowiedziałem się że obecnie nie sprzedają X'ów wogóle ponieważ nie chcą naciągac klientów gdy za miesiąc lub dwa, Premium będzie po 750 zł ;). Poza tym pierdoły jak nowe kolory padów, nowy interfejs konsoli i Xbox Live, odpowiedź na Singstara.

 

- czy ta 256 MB karta pamieci wystarczy spokojnie? pomieszcza sie sejwy z paru gier?

- czy mozna podpiac xbox pod monitor? telewizor mam troche stary, wiec raczej bym chcial go podpiac pod monitor LCD od peceta

- czy da rade podpiac glosniki 5.1? bo mam przy kompie logitechy x-540

 

1. Jeśli nie zamierzasz szalec po necie to spokojnie wystarczy.

2. Można oczywiście.

3. A to nie już nie wiem a w błąd nie chcę wprowadzac.

Odnośnik do komentarza

No F3 ssie na razie ;) W sumie pokazano tylko walkę - szkoda, wygląda ona tak sobie, niby wciąż coś taktycznego jest, ale sporo z fps, nie wiem, ciężko ocenić na razie. Szkoda, że nie pokazano czegoś więcej, bo można odnieść wrażenie, że to fps w świecie Fallouta.

Wczoraj odbyła się także konferencja Nintendo - moim zdaniem średnio ciekawa -Wii Music, dodatkowy kontroler do Wii, GTA na NDS - i to na tyle chyba :)

Sony także średnio się zaprezentowało (średnio=chyba najlepiej ze wszystkich - może to wrażenie takie, bo konferencja MS była nudna - głównie przez prowadzącego - piszę tu tylko o wrażeniach z konferencji) - warto wspomnieć o:

PS3 80GB w starej cenie 399$ - ciekawe czy do nas też to dotrze (starą cena u nas będzie pewnie cena wersji 40GB)

Resistance 2 - naprawde robi wrażenie - na trailerze nie ma walki z Bossem gigantem (która była na konferencji - nie mogę znaleść tego filmiku) :D Wygląda to świetnie.

Pokazano God Of War 3 - mało, bo mało, ale pokazano ;)

Poza tym Infamous (tu też) na PS3, na psp też wyjdzie Resistance (Mnie to chyba najbardziej cieszy, bo to jedyna konsola z nowszych generacji jaką posiadam )! W ogóle trochę jakby przebudzili się ze swoją małą konsolką. No i jeszcze z Killzone 2 były tylko trailery, Motorstorm wyglądał fajnie

Poza tym masę miejsca poświęcili usugom sieciowym (PS Home, GT Tv, większa integracja PSP z PS3) i sieciowym grom - np DC Universe (MMO z supermanem, jokerem, batmanem - wygląda spoko ;)), Massive Action Game - sieciowa strzelanka dla 256 osób.

A tutaj przechwałki Sony zrobione za pomocą egnine'u LittleBigPlanet - samemu będzie można levele robić :]

Generalnie to spodziewałem się więcej - Tekkena 6, GT5, czegoś co mogłoby zaskoczyć - przez pół konferencji przechwalali się jakie to fajne jest PS3, bo ma blue raya ;] Generalnie podkreślali żywotność ich konsoli, potwierdzali dalsze wsparcie PS2 - co w sumie dość ważne - bo o pierwszym Xboxie to każdy już zapomniał.

Poza tym jeśli chodzi o tytuły międzyplatformowe moją uwagę zwraca kontynuacja Red Faction - wygląda toto tak: lynk - czyli rozwałka budynków na jeszcze wyższym poziomie :)

W sumie nie chce mi się wierzyć w X po 750 zł, ale zobaczymy :) Jeśli chodzi o wersję Arcade to ja bym sobie ją odpuścił - nawet 20gb może być mało - MS zapowiedział możliwość instalacji gier (częśći) na dysku w celu szybszego doczytywania się.

Odnośnik do komentarza

Premium za 750 zł, o bo chyba sobie znów sprawię Xa.

Co do E3 praktycznie nic ciekawego. Żadnych nowych gier, który powaliłyby mnie na ziemie, ani jednego takiego tytuł. MAG wygląda ciekawie, ale za dużo jeszcze o tym nie wiadomo, DCU nie dziękuję, ale nie chce biegać w rajtuzach, GoW III nie interesuje mnie ta gra, ale fajnie, że zapowiedzieli, to samo z Resi, jedyna gra, który mnie zainteresował po E3, a prędzej tego nie zrobiła to inFAMOUS (taki Crackdown, ale na PS3), ale o tej grze było już wiadomo. Gdzie Heavy Rain, gdzie L.A. Norie? Mam też nadzieję, że na E3 pokażą Mafie II. Ogólnie całe E3 póki co ssie, całkiem udany pokaz RE5 to trzeba przyznać, ale to za mało. PS Store Video, ok, fajnie, że jest, lepiej późno niż wcale, Home? Powinno być w dniu premiery konsoli, tak aby wyróżnić się przed szeregi. Mam nadzieję, że jeszcze coś ciekawego zobaczymy na E3, ale szczerze wątpię, acha no i zapomniałem o jednej ciekawej grze I Am Alive, gra robiona przez tę samą panią co Assassins Creed tak więc zapowiada się innowacyjna gra, no i Mirrors Edge też zapowiada się super.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

I jako posiadacz PS3 mam przez to płakać? Pozostaje się cieszyć, że gra trafi do większego grona odbiorców i praktycznie każdy kto ma next gena w domu będzie mógł się ponapierdalać z kolegami w Tekkenie :) Za takie pieniądze jakie Sony musiałoby przeznaczyć na wyłączność Tekkena bedzie można spokojnie poskładać budżet na jakąś nową produkcje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...