Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
dacek

Pro Tour 2008/Menadzer Kolarski 2008

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdz sterowniki karty. moze sa zdezaktualizowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sprawdz sterowniki karty. moze sa zdezaktualizowane?

Działa. Co prawda stery były aktualne, ale reinstall pomógł. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest jakaś gra o kolarstwie szosowym ale taka gdzie się steruje kolarzem?

Grałem w Pro Cycling Manager 2007 i bardzo mi się spodobało. Można się na jakiś czas wkręcić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka,mam pewien problem z tą grą.Gdy włączam to pokazuje mi się to:

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana(0xc0000135).Kliknij przycisk OK,aby zakończyć aplikację

RAM:1,24 GB

Procesor:1,5 GHz

karta graficzna:Mobile Intel® 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprawdopodobniej musisz zainstalować .NET Framework - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&...T+Framework+3.5

Wchodzi autorun,ale gdy sprawdza dysk wyskakuje błąd

Podczas weryfikacji płyty wystąpił błąd odczytu. Upewnij się, że w napędzie znajduje się oryginalna płyta i że nie jest ona fizycznie uszkodzona. Sprawdź też, czy wpisano odpowiedni klucz.

Nie wiem o co chodzi,ponownie proszę o pomoc :) plss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
 	Najprawdopodobniej musisz zainstalować .NET Framework - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&...T+Framework+3.5

Wchodzi autorun,ale gdy sprawdza dysk wyskakuje błąd

Podczas weryfikacji płyty wystąpił błąd odczytu. Upewnij się, że w napędzie znajduje się oryginalna płyta i że nie jest ona fizycznie uszkodzona. Sprawdź też, czy wpisano odpowiedni klucz.

Nie wiem o co chodzi,ponownie proszę o pomoc :) plss

Prosi o oryginalną płytę. Masz taką ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prosi o oryginalną płytę. Masz taką ?

Mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jest wszystko ok.Wgrałem patch i działa. :jupi:

Dzięki za dobre rady :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakiś sklep nieinternetowy, w którym można znaleźć grę? :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest jakiś sklep nieinternetowy, w którym można znaleźć grę? :|

Media Markt, Saturn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja to widziałem w E.Leclercu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie. Kupił ktoś nową wersję albo planuję? Ja już zamówiłem i czekam na kuriera :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wesol: jak pograsz to możesz napisać jakąś swoją opinie? Nie wiem czy kupować 09, 08 kupiłem ,ale nie działa mi na laptopie... Ach te weryfikacje płyty, nie ma to jak kupić i nie pograć. :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj otrzymałem przesyłkę i trochę pograłem.

Pierwszą zmianą są sponsorzy. Zgłasza się do nas trójka sponsorów i proponują pieniądze w zamian za np. koszulkę górala na jakimś wyścigu. Oczywiście możemy zmienić wymagania sponsora z koszulki na czołową piątkę w wyścigu. Wtedy kwota proponowana jest wyższa bo też trudniejsze wyzwanie nas czeka. Druga zmiana to trenerzy. Każdy ma przypisaną specjalizację. Wróciła specjalizacja wyścigów wieloetapowych. Najlepszą nowością jest stworzenie własnej drużyny. Wybieramy budżet, nazwę, własnych kolarzy, koszulki. Bardzo ciekawa opcja. Od zera do bohatera.

Zmiana w obrazie 3D to ukazanie nam, że do górskiej premii brakuje np. 3km. Kolejną zmianą jest to, że na ostatnim kilometrze nie możemy atakować. Jest tylko opcja sprintu. Pozytywną zmianą jest też dodanie kilku nowych konkurencji na torze. Grę oceniam pozytywnie, ale bez szału :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam takie pytanie. Posiadam tylko Pro Cycling Manager 2005[to chyba pierwszy :-k] i czy w następnych częściach dużo się zmieniło? Wyeliminowano te liczne błędy [sprinty na 3 kilometrze, a nie na ostatnich metrach najbardziej mnie wkurzały :|] czy zmiany były bardziej kosmetyczne? Opłaca się kupić najnowszą część? I z tego co czytałem to najnowszy PCM jest w całości spolszczony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak wyglądał 2005 bo zacząłem od 2006. Sprint na 3km to nie błąd bo jak niby chciałbyś zrobić ten sprint? Przecież wyścig nie trwa kilka godzin. Jest przyspieszone przecież. Kupuj 2009, dla 2005 najnowsza wersja to ogromny przeskok. Gra jest w pełni spolszczona już od 2007.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2005 to nie pierwsza wersja, sam mam 2003-2004, nie wiem czy były wcześniejsze. w PCM teksty są spolszczone, dużo się zmieniło, np. bidony nie są już ograniczone. :) przycisk sprint także jest aktywny tylko na premiach i finiszu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi