Skocz do zawartości

Pro Tour 2008/Menadzer Kolarski 2008


dacek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,mam pewien problem z tą grą.Gdy włączam to pokazuje mi się to:

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana(0xc0000135).Kliknij przycisk OK,aby zakończyć aplikację

RAM:1,24 GB

Procesor:1,5 GHz

karta graficzna:Mobile Intel® 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

 	Najprawdopodobniej musisz zainstalować .NET Framework - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&...T+Framework+3.5

Wchodzi autorun,ale gdy sprawdza dysk wyskakuje błąd

Podczas weryfikacji płyty wystąpił błąd odczytu. Upewnij się, że w napędzie znajduje się oryginalna płyta i że nie jest ona fizycznie uszkodzona. Sprawdź też, czy wpisano odpowiedni klucz.

Nie wiem o co chodzi,ponownie proszę o pomoc :) plss

Odnośnik do komentarza
 	Najprawdopodobniej musisz zainstalować .NET Framework - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&...T+Framework+3.5

Wchodzi autorun,ale gdy sprawdza dysk wyskakuje błąd

Podczas weryfikacji płyty wystąpił błąd odczytu. Upewnij się, że w napędzie znajduje się oryginalna płyta i że nie jest ona fizycznie uszkodzona. Sprawdź też, czy wpisano odpowiedni klucz.

Nie wiem o co chodzi,ponownie proszę o pomoc :) plss

Prosi o oryginalną płytę. Masz taką ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy później...

Wczoraj otrzymałem przesyłkę i trochę pograłem.

 

Pierwszą zmianą są sponsorzy. Zgłasza się do nas trójka sponsorów i proponują pieniądze w zamian za np. koszulkę górala na jakimś wyścigu. Oczywiście możemy zmienić wymagania sponsora z koszulki na czołową piątkę w wyścigu. Wtedy kwota proponowana jest wyższa bo też trudniejsze wyzwanie nas czeka. Druga zmiana to trenerzy. Każdy ma przypisaną specjalizację. Wróciła specjalizacja wyścigów wieloetapowych. Najlepszą nowością jest stworzenie własnej drużyny. Wybieramy budżet, nazwę, własnych kolarzy, koszulki. Bardzo ciekawa opcja. Od zera do bohatera.

Zmiana w obrazie 3D to ukazanie nam, że do górskiej premii brakuje np. 3km. Kolejną zmianą jest to, że na ostatnim kilometrze nie możemy atakować. Jest tylko opcja sprintu. Pozytywną zmianą jest też dodanie kilku nowych konkurencji na torze. Grę oceniam pozytywnie, ale bez szału :)

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie. Posiadam tylko Pro Cycling Manager 2005[to chyba pierwszy :-k] i czy w następnych częściach dużo się zmieniło? Wyeliminowano te liczne błędy [sprinty na 3 kilometrze, a nie na ostatnich metrach najbardziej mnie wkurzały :|] czy zmiany były bardziej kosmetyczne? Opłaca się kupić najnowszą część? I z tego co czytałem to najnowszy PCM jest w całości spolszczony?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wyglądał 2005 bo zacząłem od 2006. Sprint na 3km to nie błąd bo jak niby chciałbyś zrobić ten sprint? Przecież wyścig nie trwa kilka godzin. Jest przyspieszone przecież. Kupuj 2009, dla 2005 najnowsza wersja to ogromny przeskok. Gra jest w pełni spolszczona już od 2007.

Odnośnik do komentarza

2005 to nie pierwsza wersja, sam mam 2003-2004, nie wiem czy były wcześniejsze. w PCM teksty są spolszczone, dużo się zmieniło, np. bidony nie są już ograniczone. :) przycisk sprint także jest aktywny tylko na premiach i finiszu. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...