Skocz do zawartości

Chelsea FC


Rekomendowane odpowiedzi

Spekuluje się również, że w weekend do Londynu przybędzie Jurij Żyrkow, żeby odbyć testy medyczne. Mówi się, że podpisze czteroletni kontrakt wart 80.000 funtów tygodniowo. Mam nadzieję, że to prawda :) .
Ja też. Szczególnie, że wspomina się też o Maiconie, a jego w CFC nie chciałbym widzieć.
Odnośnik do komentarza
Spekuluje się również, że w weekend do Londynu przybędzie Jurij Żyrkow, żeby odbyć testy medyczne. Mówi się, że podpisze czteroletni kontrakt wart 80.000 funtów tygodniowo. Mam nadzieję, że to prawda :) .
Ja też. Szczególnie, że wspomina się też o Maiconie, a jego w CFC nie chciałbym widzieć.

Z jakiego powodu? :> Obok Alvesa najlepszy prawy obrońca świata imo ;] Tylko, że Chelsea ma Bosingwe..

Odnośnik do komentarza

Bosingwa może (oby) odejdzie do Bayernu, Iwanowić jest według mnie w porządku, chociaż na Żyrkowa bardziej liczę.

 

Co do Maicona to nie oglądałem za dużo meczów Interu, ale według mnie wcale się jakoś nie wyróżniał, a występ w Pucharze Konfederacji gdzie Andre Santos był od niego sporo lepszy poskutkował taką opinią. Oczywiście jeśli by do nas trafił, to chętnie bym ją zweryfikował. ;)

Odnośnik do komentarza

No i się udało. Jurij Żyrkow pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt :jupi: . Bardzo duże wzmocnienie i mam nadzieję, że szybko zaaklimatyzuje się w Londynie. Teraz jeszcze przyda się jakiś dobrej klasy napastnik i ew. obrońca, jeśli odejdzie Carvalho.

Odnośnik do komentarza
Manchester City proponuje Chelsea 35 milionów funtów za obrońcę Johna Terry'ego. Sam zainteresowany zabiega o spotkanie z Romanem Abramowiczem. Jeśli właściciel Chelsea nie rozwieje jego wątpliwości na temat przyszłości klubu, najprawdopodobniej odejdzie.

 

Wszystko wskazuje na to, że to gdzie zagra Terry okaże się na początku przyszłego tygodnia. City, którzy oferują za Terry'ego 35 milionów funtów chcieliby podpisać kontrakt jeszcze przed środą, kiedy zespół wylatuje na zgrupowanie do Republiki Południowej Afryki. Tymczasem w czwartek do Stanów Zjednoczonych wyruszają gracze Chelsea.

za sport.pl

 

 

Cóż za brednie, Terry w City? :lol:

Odnośnik do komentarza

Wcześniej nie chciałem tego nawet wklejać, bo dla mnie to po prostu jest fantazja. City mają mocarne plany, lecz powinni skoncentrować się na realistycznych celach transferowych. Chociaż muszę przyznać, że zaskakuje mnie trochę brak dementi JT. Ale z drugiej strony wielokrotnie twierdził, że chce pozostać na Stamford Bridge do końca kariery, a później planuje kontynuować współpracę z The Blues jako trener, więc nie martwię się o to :) .

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Tarcza Wspólnoty jedzie na Stamford Bridge :jupi: Czad. Przegrywaliśmy już po bramce Naniego, ale udało się najpierw doprowadzić do wyrównania (Carvalho), później w kontrowersyjnych okolicznościach wyjść na prowadzenie (Lampard), aby stracić bramkę na 2:2, również w kontrowersyjnych okolicznościach (Rooney).

 

Przy bramce Lampsa chamsko zachował się Ballack, który łokciem uderzył Evrę, z kolei już w doliczonym czasie gry Rooney zdobył bramkę po ewidentnym spalonym. Szkoda, że sędzia nie dostrzegł obu tych zdarzeń, bo wynik po 90. mintuach brzmieć powinien 1-1.

 

W rzutach karnych świetnie zachował się Cech, broniąc jedenastki wykonywane przez Giggsa i Evrę. Zwłaszcza ten drugi może pluć sobie w brodę - tak naprawdę, to ciężko jest nazwać jego próbę z jedenastu metrów strzałem. W moim odczuciu było to raczej podanie do Cecha. Manchester miał ten problem, że Foster nie był tego dnia dobrze dysponowany i w karnych nie miał wiele do powiedzenia.

 

Niezmiernie cieszę się z pierwszego trofeum w tym sezonie. Oby zwiastowało to początek dobrego sezonu, w którym naszym głównym celem jest zdobycie mistrzostwa Anglii, oraz dobry start w LM.

Odnośnik do komentarza

Cieszysz się co najmniej tak, jakby ten mecz był ważny :D

 

Nie jestem pewien co do tego "ewidentnego" spalonego. Jeśli był, to Rooney'a od Cole'a dzieliły centymetry.

 

Co najmniej dobre zawody w wykonaniu United. Żal zmarnowanych sytuacji, ale ci wszyscy, którzy przekreślali United dostali chyba poważny sygnał, że drużyna Fergusona to wciąż klasowy zespół i należy się z nami liczyć(warto jeszcze przypomnieć, że zagraliśmy bez dwóch ważnych ogniw - VdS oraz Vidica).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A co, mam płakać ze zwycięstwa nad najgroźniejszym rywalem do zwycięstwa w lidze? Cieszę się z wygranej Tarczy Wspólnoty. Ważne, żeby wejść dobrze w sezon, a nam się to udało.

 

Dwie pierwsze kolejki za nami. W meczu z Hull świetnie zagrał Didier, zdobywając dwie bramki. Zwłaszcza ta druga była po prostu fenomenalna, choć uczciwie trzeba przyznać, że mieliśmy masę szczęścia. Z Sunderlandem świetnie zagrał cały zespół i wygraliśmy 3:1 po bramkach Ballacka, Lamparda i Deco.

 

Za 4 mln euro do Werderu odszedł Claudio Pizzaro. Trzeba przyznać, że to dobry ruch. Szans na grę - nie oszukujmy się - nie miał, więc dobrze, że wrócił do Bundesligi, gdzie radził sobie najlepiej. Do klubu przyszedł natomiast młody Nemanja Matić. Nie znam go, więc się nie wypowiem o umiejętnościach, ale mam nadzieję, że okaże się dobrym grajkiem, który otrzyma swoją szansę w pierwszym składzie.

Odnośnik do komentarza

Ancelotti raczej nie szaleje ze składem. IMO w Milanie wystawiał to, na co pozwalała kadra zespołu, to nie on jest tu sponsorem i nie on wydaje kasę na transfery ;) To nie FM.

 

Jak na razie 100% skuteczności, gramy nieźle, widać że z sercem... czasem brakuje płynności, duet Nico-DD sprawuje się świetnie, ale widać braki na skrzydłach, trzeba poczekać na Cole'a. Z drugiej strony Flo przeżywa drugą młodość, jest też Zhirkov.

 

Ponadto z ławki wszedł dziś Hutchinson, może jakoś genialnie nie zagrał, ale widać że ma spory potencjał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
On the occasion of its last meeting held on 27 August 2009, the Dispute Resolution Chamber (DRC) was called to pass a decision in a contractual dispute opposing the French club Lens to the French player Gael Kakuta and the English club Chelsea.

 

The French club had lodged a claim with FIFA seeking compensation for breach of contract from the player and requesting also sporting sanctions to be imposed on the player and the English club for breach of contract and inducement to breach of contract respectively.

 

The DRC found that the player had indeed breached a contract signed with the French club. Equally, the DRC deemed it to be established that the English club induced the player to such a breach.

 

As a result the player was condemned to pay compensation in the amount of €780,000, for which the club, Chelsea, are jointly and severally liable, and sporting sanctions were imposed on both the player and Chelsea in accordance with art. 17 par. 3 and 4 of the Regulations on the Status and Transfer of Players.

 

A restriction of four months on his eligibility to play in official matches has been imposed on Kakuta. Chelsea are banned from registering any new players, either nationally or internationally, for the two next entire and consecutive registration periods following the notification of the present decision.

 

Furthermore, the club, Chelsea, have to pay Lens training compensation in the amount of €130,000.

 

 

http://www.fifa.com/aboutfifa/federation/administration/news/newsid=1097777.html#kakuta+drc+decision+reached

 

No to imprezka  :kekeke: .

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...