Skocz do zawartości

Ogame


Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja tego tematu.

 

Obecnie gram na 50-tym Universum. Dopiero zaczynam :>.

 

Moje obecnie badania:

 

Technologia komputerowa (Poziom 5)

Technologia energetyczna (Poziom 5)

Nap?d spalinowy (Poziom 2)

Technologia laserowa (Poziom 2)

 

Oraz kopalnie:

 

Kopalnia metalu (Poziom 20)

Kopalnia kryszta?u (Poziom 17)

Ekstraktor deuteru (Poziom 11)

Elektrownia s?oneczna (Poziom 19)

Elektrownia fuzyjna (Poziom 2)

Fabryka robotów (Poziom 7)

 

Gra kto? na tym samym Universum? ;]

Odnośnik do komentarza

Ja gram na u53 (statystyki - 1.372 (Miejsce 1.422 z 13.454) gracz z top50 atakowal mnie i spadlem w pkt, dlatego tak malo. Obecnie gram w sojuszu GO gdzie jestem zastepca ( zrobi?em równie? szate graf. do sojuszu) :) Adriano a co s?dzisz o Oficerach? Moim zdaniem to wyludzanie pieniedzy od graczy, kto ma kase rz?dzi :/

Odnośnik do komentarza

Zrobi?em straszny bunkier, a teraz ten b??d sie m?ci, lepsi gracze mnie ciagle atakuj?, ale jakos sobie radze :). Obecnie levele kopaln ; metal- 16, krysztal - 12, deuter - 7. Mam dwie kolonie razem z matk? ??cznie 3 planety, obecnie robie impulsowy na 4 zeby miec krazowniki ;) Spadlem w pkt i jestem 1483 :/ a ty ktore masz miejsce ?

Odnośnik do komentarza
Im wy?szy poziom laboratorium tym wi?ksz? ilo?ci? badan dysponujesz, zrób tak jak napisa? Dudek wejdz na technologie (masz tam wszystkie wymagania do poszczególnych rodzaju statkow, budynkow itp.) ;)

Ok, zaraz wybuduj? wy?szy poziom laboratoryjny, na razie skupi?em si? chyba a? nadto nad kopalni? kryszta?u, metalu, deuteru i energi? s?oneczn?.

Odnośnik do komentarza
Im wy?szy poziom laboratorium tym wi?ksz? ilo?ci? badan dysponujesz, zrób tak jak napisa? Dudek wejdz na technologie (masz tam wszystkie wymagania do poszczególnych rodzaju statkow, budynkow itp.) ;)

Ok, zaraz wybuduj? wy?szy poziom laboratoryjny, na razie skupi?em si? chyba a? nadto nad kopalni? kryszta?u, metalu, deuteru i energi? s?oneczn?.

:rotfl: Czy to ten s?awny Adriano , ktory sie chwali? na starym forum, jakie to mia? konto na u1 w top 100? :D A nie wiesz jak sie gra... :doh!:

Odnośnik do komentarza
Im wy?szy poziom laboratorium tym wi?ksz? ilo?ci? badan dysponujesz, zrób tak jak napisa? Dudek wejdz na technologie (masz tam wszystkie wymagania do poszczególnych rodzaju statkow, budynkow itp.) ;)

Ok, zaraz wybuduj? wy?szy poziom laboratoryjny, na razie skupi?em si? chyba a? nadto nad kopalni? kryszta?u, metalu, deuteru i energi? s?oneczn?.

:rotfl: Czy to ten s?awny Adriano , ktory sie chwali? na starym forum, jakie to mia? konto na u1 w top 100? :D A nie wiesz jak sie gra... :doh!:

co? ci si? pomyli?o, na drugi raz, jak nie wiesz to nie pisz, napinaczu :).

 

to Counter o tym pisa?, ale po co zagl?da? na stare forum, co? ;]

Odnośnik do komentarza
Im wy?szy poziom laboratorium tym wi?ksz? ilo?ci? badan dysponujesz, zrób tak jak napisa? Dudek wejdz na technologie (masz tam wszystkie wymagania do poszczególnych rodzaju statkow, budynkow itp.) ;)

Ok, zaraz wybuduj? wy?szy poziom laboratoryjny, na razie skupi?em si? chyba a? nadto nad kopalni? kryszta?u, metalu, deuteru i energi? s?oneczn?.

:rotfl: Czy to ten s?awny Adriano , ktory sie chwali? na starym forum, jakie to mia? konto na u1 w top 100? :D A nie wiesz jak sie gra... :doh!:

co? ci si? pomyli?o, na drugi raz, jak nie wiesz to nie pisz, napinaczu :).

 

to Counter o tym pisa?, ale po co zagl?da? na stare forum, co? ;]

Sorki Adriano. by?em pewien, ?e to Ty pisales.

EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie moj kolega rozwiazal sojusz w ktorym ja zrobilem wszystko - szate graficzna, zaproszenia powysylalem - dostal propozycje fuzji z sojuszem 3 razy lepszym, nie spytal sie o zgode i skasowal sojusz. :doh!: Najchetniej to bym mu..... Musze robic wszystko od poczatku:/ Mam pytanie - czy na forumcm jest jakas osoba, ktora gra na u53? Przydal by sie ktos do pomocy - wiecie status zastepcy, zarzadzanie sojuszem.... Jak jest ktos chetny to napiszcie mi wiadomosc na ogame :) Moj nick pesymista

Odnośnik do komentarza

Poczyta?em co nieco tutków i chyba najwy?szy czas bym wzi?? si? za jakie? najazdy. Najlepiej mówi?, ?eby znale?? nieaktywnego gracza z du?? ilo?ci? surówki i s?ab? obron?. Zaraz wystosuj? do tego sondy, ano i wybuduj? troch? lekkich my?liwców. Jak my?licie, ile wystarczy na atak? (jeszcze ?adnego NIGDY nie prowadzi?em :<).

Odnośnik do komentarza
Pamietaj ze gdy okradasz innego gracza to mozesz przejac tylko polowe surowców ;)

Dlatego zazwyczaj ?le si? przynajmniej 2 ataki(jak gra jest warta ?wieczki to mo?na i 3 ;]), tak aby jedna dolecia?a zaraz po drugiej i zgarn??a kolejn? cz??? surowców zwi?kszaj?c nasze zyski z 50% do 75% :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...