Skocz do zawartości
cypress

Śląskie spotkania z kilofem

Rekomendowane odpowiedzi

o gulczas, wtorek by ci pasowal wieczorem czy poniedzialek wieczorem? na to piwo to my sie od 2001 chyba ustawiamy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej poniedziałek. Tylko czy ktoś odebrałby mnie i odstawił do Siewierza lub Bytomia? ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elo rumuny. Jestem w Katowicach, bede dostepny od przyszlego poniedzialku. Ustawiac mi spotkanie z Bejzbokiem, Jaraczem i Elfem. reszta mje jebie :D

Ciul s Ciebie, bo jo jest na wakacjach za granicom do 28-go... :picard:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To Melerski dej znać na telefona czy żeś jest jeszcze bo jo nie mom neta w doma, a na piwsko bych się z tobą ustawił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku że katowicka Scena troszkę się posypała po mojej emigracji postanowiłem ratować sytuację i wracam do kraju 4 grudnia :) na stałe, zmieszkam w Bytomiu. Szykować grudniową datę i miejscówę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ke? Pojebalo Cie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim Bytomiu?! Synek to my musimy w końcu po 10 latach na ten browar iść kiedyś :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te Melerski ino mi mojego Wiedźmina w końcu przywieź :) A miejsce do picia zawsze się znajdzie to się nie bój :> Kaj w Bytomiu dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, nie chciałby się ktoś przejechać do Katowic na siatkarski Memoriał Wagnera? Mam 3 bilety na 27 sierpnia, a jak na razie żaden znajomy nie jest zainteresowany wyjazdem, ja bardzo chciałbym jechać, a nie chcę tych biletów opychać na Allegro. To pytanie nie tylko do osób ze Śląska, ale także z innych regionów, które chciałyby zobaczyć mecz reprezentacji Polski na żywo w nowo wyremontowanym Spodku :)

Dodam, że mam bilety za 80 złotych na mecze Czechy - Rosja i Polska - Włochy. Jeden bilet - dwa mecze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj na Górnym Śląsku zameldował się A de Raph z żoną, synem B de Raphem ;) i ciocią. Wszystko to w związku z Memoriałem Huberta Jerzego Wagnera, który od piątku odbywa się w Spodku. Oglądaliśmy wspólnie mecz Rosjan z Czechami, w przerwie udaliśmy się na posiłek i tam odwiedził nas człowiek zza granicy, Bebok z Sosnowca. Po zaspokojeniu głodu wróciliśmy do Spodka dopingować reprezentację Polski w meczu z Włochami. Siatkarze niestety nie dostosowali się do stojącego jak zawsze na światowym poziomie dopingu i przegrali 1:3. Atmosfera na meczu była świetna :) dzięki dla ADR za to, że jako jedyny przyjął moje powyższe zaproszenie :) no i w końcu poznałem tę kobietę, która znosi fochy de Rapha :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie było, aczkolwiek B miał podobne dylematy co Hamlet z "Zielonej Gęsi" Gałczyńskiego (googlajcie nieuki), wróciliśmy sobie kulturalnie około 23-ciej do Łodzi uciekając przed burzą. Ponoć na Śląsku to gradobicia nawet były, prawda to?

Szkoda, że nikt nie zechciał jeszcze sobie popiknikować z nami ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj było. Byliśmy akurat na ławeczce z Beatą przy Radiostacji Gliwickiej i musieliśmy się ewakuować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, czas na Roll Call :)

Kto w ogóle teraz mieszka w K-ce i okolicach? Bebok w Łorsole (zdrada), elf znikł z forum, jaracz wiem że jest na rejonie. Icon jak u ciebie z możliwością zjawienia się na najebce scenicznej w stolicy śląska? Nocleg zapewniam w Beuthen. Kto jeszcze od nas z rejonu by się pisał na taki meeting jak kiedyś, z tuzami jak Ploter, katze, Bebok, elf, jaracz, kostnica i akademole :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na najebkę się nie piszę, ale nie wykluczam, że mogę przyjechać któryś dzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie, ja już jestem stary, słowo najebka oznacza dziś dla mnie parę JD's z colą, albo cztery piwa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem praktycznie min. 2x w miechu wiec kwestia dogadania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę*

* - urodziłem się w Bytomiu i mogę przyjechać, kimać mam gdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konkrety jakieś? Bebok, podaj grafik :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi