Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
cypress

Śląskie spotkania z kilofem

Rekomendowane odpowiedzi

Może byśmy zorganizowali jakieś spontaniczne spotkanie ? Co do terminu to sie dogadamy. Jest ktoś chętny w najblizszym czasie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam mogę w prawie każdy weekend skoczyć na jedno (max 11 ;)) piwko :) Wprawdzie teraz jadę do Krakowa, ale potem jakoś nie mam żadnych konkretnych planów. W tygodniu raczej odpada bo robota do 23/24 :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem wolny co weekend, i jak najbardziej chętny. Ale we dwójke to raczej nie ma co sie pisac. Może ktos jeszcze będzie chętny i się zgłosi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cypress: a jak próbowaliśmy Cię wcześniej wyciągać na spotkanie, to jakoś się migałeś ;) A szkoda, bo byłoby wtedy więcej kibiców Arsenalu w stosunku do fanów ManUtd :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@cypress: a jak próbowaliśmy Cię wcześniej wyciągać na spotkanie, to jakoś się migałeś ;) A szkoda, bo byłoby wtedy więcej kibiców Arsenalu w stosunku do fanów ManUtd :D
I tak wychodzicie na zero bo Melerowic woli za jajem latac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taa, nawet licząc wOJOKA jako kibica MU i tak mamy przewagę masy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może niedziela ta najblizsza, jest ktos chetny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam niedziela pasuje. W centrum się ustawić i wbić do knajpy jakiejś na "jedno, max jedenaście" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1-14 grudnia bede w pl. nastawiac meeting. boebke mi umknal podczas ostatniego urlopu, z maczka mimo sraki pilem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bullssszit. Srales wiecej niz piles!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja sie pisze juz dzisiaj :). Zostało jeszcze pół roku. Dajcie znać dokładnie jak, gdzie i kiedy to sie odbędzie a na pewno się zjawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Luje, jestem w PL 1-14 grudnia. Obowiazkiem ekipy żelaznej tj. Elf, Jaracz i Boebke jest się ze mną spoktać - proszę to zorganizować :) dzień dowolny!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wlaczyc ogrzewanie w kostnicy :>

Mam wlaczyc ogrzewanie w kostnicy :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie za 100 punktów - jedzie ktoś z forum na mecz Polska - Irlandia w Chorzowie, 5 września? Ja jadę i być może będę miał 1 wolny bilet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mieszkam (to długa historia) 500m od stadionu. Na mecz też się wybieram, bilet już kupiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mieszkam (to długa historia) 500m od stadionu. Na mecz też się wybieram, bilet już kupiony.

Chyba Ado Den Haag :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba Ado Den Haag :keke:

To już raczej na GIEKSE - barwy podobne, w morde tak samo można zarobić ;) Piszesz się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wie gdzie można obejrzeć jutrzejszy mecz MU w Kato? Mieszkam na czas studiów w Katowicach i bardzo chciałbym obejrzeć ten mecz w jakiejś fajnej knajpce tylko nie mam pojęcia w której jest taka możliwość... Jakieś propozycje? :)

Edyta znalazła już City Pub.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elo rumuny. Jestem w Katowicach, bede dostepny od przyszlego poniedzialku. Ustawiac mi spotkanie z Bejzbokiem, Jaraczem i Elfem. reszta mje jebie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od najbliższej soboty do wtorku jestem w okolicy chętny na browara, dajcie znać jakby co ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi