Skocz do zawartości

Per aspera ad astra


Dix__

Rekomendowane odpowiedzi

Jest progress :)

Tylko w wyniku. Gra wyglądała podobnie do tej ze Słowenii, tyle, że tym razem nasz bramkarz bronił a nie patrzył z którego rogu siatki piłkę wygarnąć. Tak czy inaczej najważniejsze mecze przed nami. Po losowaniu wydawało mi się, że Malta, Mołdawia i Macedonia powinny być w naszym zasięgu, ale po tym jak Mołdawianie rozklepali Danię to chyba tylko z Maltą powalczymy... Macedonia obecnie wydaje mi się za silna (pogrom Malty i remis z Grecją po meczu pod ich dyktando).

Odnośnik do komentarza

Październikowy dwumecz eliminacyjny, w którym za przeciwników mieliśmy zespoły Mołdawii i Macedonii, miał być dla nas szansą na odbicie się od dna. Realia były jednak brutalne i na papierze w obu starciach nie dawano nam szans, ale oczywistym było to, że gdzieś tam, głęboko w duszy miałem nadzieję, że spłatamy rywalom psikusa. Nic jednak na to nie wskazywało, wszak w zespole Mołdawii roiło się od gwiazd lig rosyjskiej i ukraińskiej, a za największe zagrożenie uznawano Siergieja Kowalcziuka z londyńskiego Fulham. Nic więc dziwnego, że na tle rywala moi chłopcy w 100% grający w piłkę półzawodowo wyglądali jak stado baranów przeznaczonych na rzeź.

 

Do meczu przystąpiliśmy osłabieni brakiem kontuzjowanego Marca, którego z przymusu zastąpić musiał Fernandez. Rywale błyskawicznie zorientowali się, iż to właśnie nasz lewy obrońca jest najsłabszym ogniwem mojego zespołu i na prawym skrzydłem od początku meczu rządził wspomniany Kowalcziuk. Na szczęście słabo grającego Fernandeza z poświęceniem asekurowali koledzy i szczęśliwie zdołaliśmy przetrwać pierwszy kwadrans nawałnicy gości, choć już w 3. minucie po uderzeniu Dadu, od straty bramki uratował nas jedynie słupek. Następnie gra nieco się wyrównała, gdyż chłopcy opanowali nerwy i kilka razy skutecznie złapali Mołdawian na ofsajd, skutecznie wybijając ich z rytmu. W minucie 24. natomiast, po dalekim wykopie Limy, z piłką błyskawicznie zabrał się Manolo i pilnującemu naszego napastnika Katsinsusowi nie pozostało nic innego jak faul taktyczny na trzydziestym metrze przed mołdawską bramką. Ku olbrzymiej furii wypełnionego po brzegi stadionu (1.286 widzów) sędzia Messina okazał się jednak pobłażliwy i miast po czerwień, sięgnął po żółć. Wściekłość kibiców po chwili zamieniła się jednak w euforię, gdyż piłkę na murawie ustawił sobie Yuri Rodriguez i po krótkim rozbiegu, precyzyjnym, piekielnie mocnym strzałem wpakował futbolówkę do bramki rywali. Zaskoczeni Mołdawianie natychmiast chcieli odrobić straty, ale stać ich było jedynie na kąśliwy strzał Epureanu, który Serrano z trudem przeniósł nad poprzeczką. W odpowiedzi moi chłopcy dwukrotnie stawali przed szansą na podwyższenie rezultatu, ale najpierw Riera uderzył bardzo nieprecyzyjnie, aby po chwili w sytuacji sam na sam uderzyć wprost w wychodzącego z bramki Matsurę.

 

Drugie 45 minut rozpoczęło się od odważnego rajdu Beneta, ale gdy już nasz pomocnik wpadł w pole karne, jedno niedokładne podanie wystarczyło do tego, aby rywal wyprowadził kontrę, która omal nie okazała się fatalna w skutkach. Omal, gdyż będący w doskonałej sytuacji Iwanow podpalił się i uderzył obok słupka. Przez kolejne minuty z murawy wiało nudą. Oba zespoły skupiły się na kopaninie w środku pola gry i dopiero ostatni kwadrans na powrót przyniósł sporo emocji, a warto zauważyć, iż to moi podopieczni byli bliżsi drugiej bramki. Niestety, najpierw Benet wypalił obok słupka, Riera wystrzelił w niebo, a na końcu doskonały przerzut Riery na długi słupek końcem palców musnął Matsura, niemalże ściągając piłkę z już podstawionej czupryny Sonejee. Ostatni gwizdek sędziego Messiny powitany został owacją na stojąco a po meczu do szatni pofatygował się prezes, aby nie kryjąc łez wzruszenia, podziękować nam za doskonałe widowisko...

 

07.10.2006; Eliminacje EURO, Grupa 7, Mecz 3/14

Estadi Comunal d'Aixovall, Andorra la Vella, widzów: 1.286

ANDORA - Mołdawia 1:0 (1:0)

1:0 Rodriguez 24'

 

Serrano - Fernandez, A.Pol, I.Lima, Benet - Rodriguez, Moreno, Sonejee, Rios (46' Ramirez) - Riera, Manolo (69' Ruiz)

 

MoM: Juli Fernandez [DL, Andora] - 8

 

=====================

 

ANGLIA - Macedonia 2:0

Grecja - Dania 1:1

Malta - Słowenia 2:2

 

Tabela [3/14]:

 

1. Anglia	9 pkt. 3-0-0 8-1
2. Słowenia  4 pkt. 1-1-1 9-4
-------------------------------
3. Macedonia 4 pkt. 1-1-1 4-3
4. Mołdawia  4 pkt. 1-1-1 3-3
5. Dania	 4 pkt. 1-1-1 3-3
6. Andora	3 pkt. 1-0-2 1-7
7. Malta	 2 pkt. 0-2-1 3-6
8. Grecja	2 pkt. 0-2-1 2-6

Odnośnik do komentarza

Sensacyjne zwycięstwo nad Mołdawią sprawiło, że do meczu z Macedonią podchodziłem ze spokojem, licząc na drugie zwycięstwo i dobre nastroje przed listopadową wycieczką na Wyspy. Na murawę wybiegliśmy w identycznym ustawieniu jak przeciwko Mołdawii i... I tylko chęci zabrakło.

 

Trudno powiedzieć co stało się z zespołem, ale z "walczaka" jakim byliśmy kilka dni wcześniej, przerodziliśmy się w rozmiękłą masę, którą do woli formować mogli rywale. To, że na przerwę schodziliśmy przy bezbramkowym remisie było zasługą tylko i wyłącznie Cadikovskiego, który upodobał sobie marnowanie kilkusetprocentowych okazji bramkowych. Także i w drugiej połowie napastnik gości dzielnie chronił mój zespół, celując w trybuny bądź w niebo, ale w 71. minucie nie zdzierżył tego trener Macedonii, zastępując naszego bohatera Hebibem Izairim. Tenże potrzebował z kolei ledwie sześćdziesięciu sekund, aby sprawnie wyjść do piłki adresowanej za plecy moich defensorów i przy biernej postawie Serrano, główkował do siatki. Pomimo wielu kolejnych okazji bramkowych gole już nie padły i niebawem z wściekłością mogłem odreagować swe stresy w szatni. Po doskonałym meczu z Mołdawią, w starciu z Macedonią po prostu daliśmy... ciała.

 

11.10.2006; Eliminacje EURO, Grupa 7, Mecz 4/14

Estadi Comunal d'Aixovall, Andorra la Vella, widzów: 1.282

Andora - MACEDONIA 0:1 (0:0)

0:1 Izairi 72'

 

Serrano - Fernandez, A.Pol, I.Lima, Benet - Rodriguez, Moreno, Sonejee (56' Pujol), Rios (56' Ramirez) - Riera, Manolo (46' Ruiz)

 

MoM: Nikolce Noveski [DC, Macedonia] - 8

 

=====================

 

Malta - ANGLIA 1:2

GRECJA - Mołdawia 3:0

Dania - SŁOWENIA 0:3

 

Tabela [4/14]:

 

1. Anglia	12 pkt. 4-0-0  10-2
2. Słowenia   7 pkt. 2-1-1  12-4
--------------------------------
3. Macedonia  7 pkt. 2-1-1  5-3
4. Grecja	 5 pkt. 1-2-1  5-6
5. Mołdawia   4 pkt. 1-1-2  3-6
6. Dania	  4 pkt. 1-1-2  3-6
7. Andora	 3 pkt. 1-0-3  1-8
8. Malta	  2 pkt. 0-2-2  4-8

Odnośnik do komentarza

Wspomnienia koszmarnej gry z Macedonią napawały mnie paniką, gdy myślałem o zbliżającej się wielkimi krokami wizycie na Wembley. Do Anglii jechaliśmy na pożarcie i o ile nasza gra przypominałaby tę ze starcia z Mołdawią, o wynik byłbym spokojny. Przegralibyśmy pewnie kilkoma bramkami i uratowali twarz. Tymczasem denne morale po meczu z Macedonią zapowiadało klęskę na Wembley i tejże nie uniknęliśmy.

 

Pierwsza połowa zdawała się jeszcze dawać nam nadzieje, że zachłanni Anglicy wyszumieli się w pierwszych 45 minutach. Wszelkie akcje ofensywne rywali przerywaliśmy brutalnymi faulami, starając się zniechęcić gospodarzy do ataku. Oczywiście gra faul nie uchroniła nas przed trzema bramkami straty, ale nie był to wynik zły biorąc pod uwagę straty do przerwy w meczu w Celje. Niestety, w drugiej połowie Anglikom nadal chciało się grać a moi chłopcy spuchli kondycyjnie i nie nadążali już z "siekierami" co miejscowi skrzętnie i bezlitośnie wykorzystali. Po meczu długo siedziałem w szatni, zastanawiając się nad swoją przyszłością...

 

11.11.2006; Eliminacje EURO, Grupa 7, Mecz 5/14

Wembley, Londyn, widzów: 87.250

ANGLIA - Andora 8:0 (3:0)

1:0 Downing 3'

2:0 Owen 26'

3:0 Bent 34'

4:0 Gerrard 47'

5:0 Owen 50'

6:0 Downing 71'

76' Robinson knt. [A]

7:0 Smith 77'

8:0 Lampard 80'

 

Serrano - Fernandez, A.Pol, I.Lima, Ayala - Rodriguez, Moreno (46' Pujol), Sonejee, Benet - Riera, Manolo (46' Andorra)

 

MoM: Michael Owen [sT, Anglia] - 10

 

====================

 

Macedonia - DANIA 1:4

MALTA - Grecja 2:1

SŁOWENIA - Mołdawia 3:0

 

Tabela [5/14]:

 

1. Anglia	15 pkt. 5-0-0  18-2
2. Słowenia  10 pkt. 3-1-1  15-4
--------------------------------
3. Dania	  7 pkt. 2-1-2   7-7
4. Macedonia  7 pkt. 2-1-2   6-7
5. Malta	  5 pkt. 1-2-2   6-9
6. Grecja	 5 pkt. 1-2-2   6-8
7. Mołdawia   4 pkt. 1-1-3   3-9
8. Andora	 3 pkt. 1-0-4   1-16

Odnośnik do komentarza
Po meczu długo siedziałem w szatni, zastanawiając się nad swoją przyszłością...

 

Toć chyba wiedziałeś, w co się pakujesz, i że wyniki przyjdą za 5-6 latek?

Zastanawiałem się czy na bruku nie wyląduję. Ot co.

Pogromy to dla mnie nie nowina :>

 

-----------------------------------------------

 

Pogrom na Wembley przeżuwałem przez całe trzy dni, aby w końcu mocno klepnąć się w czoło i stwierdzić, że inaczej być nie mogło. Różnica klas dzieląca zespoły Anglii i Andory jest przecież niewyobrażalna i owe 0:8 należało przyjąć z honorem. Dramatu nie robiła także centrala, gdzie również zdawano sobie sprawę z siły rywala i naszego potencjału. Warunek był jeden. W meczu z Maltą należało wypruć z siebie flaki i dać coraz tłumniej zjawiającej się na stadionie gawiedzi powody do satysfakcji.

W jedenastce na Maltę dokonałem tylko jednej istotnej zmiany. W ataku zdecydowałem się wreszcie postawić na młodzież i obok Riery pojawił się Andorra. Tym samym trzydziestosiedmioletni Ruiz oraz nieco młodszy Manolo zostali odsunięci na boczny tor.

 

Spotkanie mieliśmy zdominować. Plan był taki, aby od początku zepchnąć rywala do głębokiej defensywy i jak najszybciej strzelić bramkę, która ustawiłaby mecz. I tak się stało. Tyle, że bramkę tę zdobyli goście. Pierwszy gwizdek arbitra nie przebrzmiał jeszcze na trybunach gdy na przedziwne dośrodkowanie/strzał zdecydował się Mifsud a nieporadnie interweniującego Limę uprzedził David Farrugia, z czterech metrów kierując piłkę pod poprzeczkę bramkę Serrano.

Na szczęście przedziwna bramka dla rywali nie podłamała chłopaków i na bramkę Habera sunęły coraz to bardziej zdecydowane ataki. Ich efektem była rosnąca panika w szeregach przyjezdnych i gdy w 11. minucie tuż przed polem karnym sfaulowano Rierę, uśmiechnąłem się pełną gębą. Yuri Rodriguez takich okazji nie marnuje...

Bramka wyrównująca dodała nam animuszu i teraz Haber nie miał ni chwili wytchnienia wykopując, piąstkując czy łapiąc futbolówkę po naszych uderzeniach. Szczęście, sprzyjające mu przez długi okres czasu, opuściło go jednak jeszcze przed przerwą, gdy przed polem karnym po raz wtóry sfaulowano naszego napastnika. Tym razem Rodriguez kompletnie zmylił Habera, który rzucił się w ten sam róg po przy poprzednim strzale naszego pomocnika, zaś piłka wylądowała w rogu przeciwnym.

 

W drugiej połowie nasza przewaga nie podlegała dyskusji i gdy w 72. minucie Gabriel Riera fenomenalnym wolejem z dwudziestu metrów podwyższył wynik, wydawało się, że teraz będziemy już tylko dorzynać rywala, śrubując dorobek bramkowy. Nic bardziej mylnego. Maltańczycy nie zamierzał bowiem rezygnować z walki o punkty i gdy tylko zauważyli, że chłopcy przedwcześnie przypisali sobie komplet punktów, natychmiast ruszyli do szturmu, wieńcząc go wstydliwą bramką Kevina Faruggi, który bezlitośnie wykorzystał niezdecydowanie dwójki moich zawodników, ku którym toczyła się futbolówka. Końcówka meczu miast być sielanką, stała się horrorem, ale więcej bramek juz nie padło i po ostatnim gwizdku pełen stadion chóralnie zaintonował "We are the champions..."

 

11.11.2006; Eliminacje EURO, Grupa 7, Mecz 6/14

Estadi Comunal d'Aixovall, Andorra la Vella, widzów: 1.307 (rekord)

ANDORA - Malta 3:2 (2:1)

0:1 D.Faruggia 2'

1:1 Rodriguez 11'

2:1 Rodriguez 40'

3:1 Riera 72'

3:2 K.Faruggia 83'

 

Serrano - Fernandez, A.Pol, I.Lima, Ayala (46' Rios) - Rodriguez, Moreno (46' Pujol), Sonejee, Benet - Riera, Andorra

 

MoM: Yuri Rodriguez [ML, Andora] - 8

 

=======================

 

DANIA - Anglia 1:0

Grecja - SŁOWENIA 1:2

Mołdawia - Macedonia 1:1

 

Tabela [6/14]:

 

1. Anglia	15 pkt. 5-0-1  18-3
2. Słowenia  13 pkt. 4-1-1  17-5
--------------------------------
3. Dania	 10 pkt. 3-1-2   8-7
4. Macedonia  8 pkt. 2-2-2   7-8
5. Andora	 6 pkt. 2-0-4   4-18
6. Malta	  5 pkt. 1-2-3   8-12
7. Grecja	 5 pkt. 1-2-3   7-10
8. Mołdawia   5 pkt. 1-2-3   4-10

Odnośnik do komentarza

Końcówkę roku spędziłem w Polsce zastanawiając się nad zaoferowaną mi posadą w Zagłębiu Sosnowiec. Ostatecznie zaloty prezesa Giancarlo Motto zdecydowałem się odrzucić, wszak skłaniałem się ku pracy na Wyspach. Niestety, żadna z nagabywanych ekip z niższych lig angielskich nie zaoferowała mi pracy i gdy pełen zniechęcenia przygotowywałem się do samotnego Sylwestra, zaterkotała faksowa drukarka i oczom moim ukazała się oferta z ligi włoskiej. Po namyśle i Carrarese, walczącemu o utrzymanie ligowego bytu w jubileusz stulecia istnienia klubu, postanowiłem odmówić.

 

Rok 2006:

2 zwycięstwa - 0 remisów - 5 porażek; bramki 5-24

Ranking FIFA: 142. [-2] (336 pkt)

 

===============

 

Kalendarium na rok 2007:

 

D 07.02 Lesoto (TOW)

W 24.03 Grecja (el. EURO)

D 02.06 Dania (el. EURO)

W 06.06 Macedonia (el. EURO)

W 01.09 Mołdawia (el. EURO)

D 05.09 Słowenia (el. EURO)

D 06.10 Anglia (el. EURO)

W 10.10 Malta (el. EURO)

D 10.11 Grecja (el. EURO)

D 14.11 Fidżi (TOW)

Odnośnik do komentarza

Moje opory przed podjęciem pracy w klubie przetrwały jednak jeszcze tylko miesiąc. W ostatnich dniach stycznia, gdy zajęty byłem już przygotowaniami do towarzyskiego meczu z Lesotho, do drzwi mego gabinetu zapukał przedstawiciel kolejnego zespołu z ligi włoskiej. Zespołu na tyle ciekawego, iż pokusa zwyciężyła.

Celem, jaki przede mną ficjalnie postawiono, jest utrzymanie klubu w lidze, wszak spadek w futbolowy niebyt w obliczu obchodów pierwszego stulecia istnienia klubu, byłby policzkiem w zacne lico prezesa Lorenzo Marinese... Zarzuciwszy na kilka dni mrówczą pracę nad kadrą bez chwili wahania wybrałem się w podróż do Wenecji.

 

Tabela Serie C2/A:

 

| Pos   | Inf   | Team		   | Pld   | Won   | Drn   | Lst   | For   | Ag	| G.D.  | Pts   | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1st   |	   | Como		   | 21	| 10	| 9	 | 2	 | 33	| 15	| +18   | 39	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2nd   |	   | Belluno		| 21	| 12	| 2	 | 7	 | 33	| 24	| +9	| 38	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 3rd   |	   | Varese		 | 21	| 9	 | 10	| 2	 | 32	| 19	| +13   | 37	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 4th   |	   | Alto Adige	 | 21	| 12	| 1	 | 8	 | 25	| 25	| 0	 | 37	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 5th   |	   | Biellese	   | 21	| 7	 | 8	 | 6	 | 23	| 24	| -1	| 29	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 6th   |	   | Legnano		| 21	| 7	 | 8	 | 6	 | 22	| 21	| +1	| 29	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 7th   |	   | Pro Sesto	  | 21	| 7	 | 8	 | 6	 | 24	| 22	| +2	| 29	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 8th   |	   | Pavia		  | 21	| 7	 | 6	 | 8	 | 29	| 29	| 0	 | 27	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 9th   |	   | Casale		 | 21	| 6	 | 9	 | 6	 | 28	| 30	| -2	| 27	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 10th  |	   | Sanremese	  | 21	| 6	 | 9	 | 6	 | 22	| 27	| -5	| 27	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 11th  |	   | Montichiari	| 21	| 6	 | 8	 | 7	 | 28	| 32	| -4	| 26	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 12th  |	   | Ivrea		  | 21	| 5	 | 11	| 5	 | 24	| 24	| 0	 | 26	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 13th  |	   | Bassano Virtus | 21	| 6	 | 7	 | 8	 | 27	| 33	| -6	| 25	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 14th  |	   | VENEZIA		| 21	| 7	 | 4	 | 10	| 28	| 26	| +2	| 25	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 15th  |	   | Lecco		  | 21	| 4	 | 11	| 6	 | 20	| 25	| -5	| 23	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 16th  |	   | Jesolo		 | 21	| 5	 | 6	 | 10	| 25	| 34	| -9	| 21	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 17th  |	   | Pergocrema	 | 21	| 5	 | 5	 | 11	| 20	| 27	| -7	| 20	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 18th  |	   | Pizzighettone  | 21	| 5	 | 4	 | 12	| 21	| 27	| -6	| 19	| 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------|

 

4 miejsce może być..

Bądźmy realistami :) Z Grecją na otwartym polu nie mamy szans. Z Macedonią przegraliśmy na własnym terenie. Realnie oceniając, w meczu wyjazdowym możemy powalczyć tylko z Maltą, choć i to będzie ciężkie (pokonali u siebie Grecję). Jeżeli uda się utrzymać miejsce 5. to będę zachwycony. Obawiam się jednak, że zakończymy eliminacje na miejscach 7-8.

Odnośnik do komentarza
Łee, jakoś nie przepadam za Venezią, Cararrese byłoby znacznie ciekawsze, ale i tak powodzenia, bo czwarta liga włoska jest najlepsza :)

Carrarese miało za silną kadrę. Venezia przy nich to leszcze a do tego Venezia ma ciekawą historię :)

No i ma jeszcze piękne koszulki (Psorku! :wub:).

Odnośnik do komentarza

KADRA VENEZII:

 

BRAMKA:

Andre (27, GK, Brazylia/Włochy)

 

Pierwszy i jedyny golkiper w zespole. Naturalizowany w Italii Brazylijczyk wydaje sie być solidnym bramkarzem, ale strach pomyśleć co stanie się, gdy złapie kontuzję. Zmienników przecież brak.

 

OBRONA:

Alessandro Capone (22, DRC, Włochy)

Michele Coppola (34, DR, Włochy)

Jonathan Gomez (21, DR, Włochy)

Crisian Servidei (34, DRC, Włochy)

 

Mirko Chiarion (18, DC, Włochy) <- Modena

Mauro Sablone (19, DC, Włochy) <- Pescara

Andrea Bellanova (19, DC, Włochy) <- Internazionale

Nicoló Brighenti (17, DC, Włochy) <- Chievo

Emiliano Milone (30, DC, Włochy)

Massimiliano Mei (25, DC, Włochy)

Luca Tradiola (18, DC, Włochy)

 

Stefano Bettarini (35, D/WBL, Włochy: 1/0)

Damian Gimenez (24, D/WB/ML, Argentyna)

Davide Scantamburlo (28, D/WB/ML, Włochy)

Francesco Blaotta (19, DL, Włochy)

Alberto Veltri (18, DL, Włochy)

 

Spora liczebnie grupa defensorów to prawdziwa mieszanka doświadczenia i wyrachowania z młodzieńczą fantazją. Niestety, w grupie tej nie ma równowagi, gdyż doświadczenie jest już nieco przejrzałe a młodzież jeszcze gołowąsa. Wydaje się, że będziemy grać czwórką w defensywie. Capone jest raczej pewniakiem na prawej stronie, Bettarini na lewej a w środku będziemy improwizować. Czwórka futbolistów wypożyczonych z zespołów Serie A nie wygląda na prawdziwe wzmocnienie składu. Nie jest to zresztą tylko moje spostrzeżenie, gdyż do tej pory (21 kolejek) murawę powąchał jedynie Ballanova. Niewątpliwą gwiazdą tej formacji jest Gimenez, ale raczej występować będzie on w pomocy.

 

POMOC:

Michele Troiano (22, DM, Włochy U-21: 1/0) <- Modena

Maa Boumsong (19, DM, Kamerun U-21: 6/0) <- Internazionale

Stefano Bono (27, DM, Włochy)

Lionel Pizzinat (29, DM, Szwajcaria)

Davide Pradolin (23, DM/MRC, Włochy)

 

Marco Stella (25, MR, Włochy)

David Sesa (33, AMR, Szwajcaria: 36/1)

 

Lorenzo Meda (23, MC, Włochy)

Alessandro Piovesan (31, MRC, Włochy)

Mattia Sardella (22, AMRC, Włochy) -> Tamai

 

Carlo Sessarini (35, WBL, Włochy)

Francesco Marfia (21, MLC, Włochy) - c/o Brescia

 

Podobnie jak i w obronie zawodników jest sporo, ale ilość nie przekłada się na jakość. Lewe skrzydło jest zastrzeżone dla Gimeneza, o prawe walczyć będą Sesa ze Stellą a środek? W środku mam galimatias. Solidnym, choć niedoświadczonym zawodnikiem wydaje się Kameruńczyk Boumsong a kto zagra u jego boku? Zobaczymy...

 

ATAK:

Massimo Cannizzaro (25, ST, Włochy)

Francis Kelechi Ibekwei (22, ST, Nigeria)

Dennis Maccan (22, ST, Włochy) - c/o Arezzo

Luca Saudati (29, ST, Włochy)

Mirza Cehajić (19, ST, Słowenia)

 

W ataku numerem jeden wydaje się Saudati, choć kolosalna tygodniówka jaką musimy mu płacić zdecydowanie obniża jego wartość dla zespołu. Obiecujący wydaje się być Słoweniec Cehajić, ale połamane kości stopy raczej nie pozwolą mu powrócić na murawę w tym sezonie. Wielką niewiadomą jest Nigeryjczyk Ibekwei, zaś jedyną zaletą Cannizzaro jest szybkość.

Odnośnik do komentarza

Debiut w roli trenera Venezii miał mi wypaść na początku lutego w meczu z czwartą w tabeli drużyną Alto Adige. Nie zwlekając więc rozesłałem wici tyczące wakatów asystencko-trenersko-kitlowo-łowczych a sam zasiadłem do stołu, aby sklecić naprędce kadrę Andory na towarzyski mecz z Lesoto. Wśród wybrańców niespodzianek nie było a jedyną nową twarzą zespole stał się pomocnik Gascón, którego postanowiłem przetestować na tle ekipy z Afryki.

 

 

BRAMKA:

German Canal (23, GK, FC Ranger's; 4/0), Koldo (36, GK, Sandhausen; 56/0), Josep María Serrano (31, GK, Hospitalitet; 5/0)

 

OBRONA:

Josep Manuel Ayala (26, DR, Santa Coloma; 41/1), Ildefons Lima (27, DRC, Triestina; 14/0), Ramirez (24, DR, Sant Juliá; 3/0), Juli Fernández (32, DL, Santa Coloma; 32/0), Antonio Lima (36, DC, Reus; 2/0), Josep Cerezo Ramirez (16, DC, Aue; 1/0), Marc (30, D/WBL, Castellón; 13/0), Benet (26, D/MR, Santa Coloma; 8/0), Agusti Pol (30, D/MC, Mataró; 14/1)

 

POMOC:

Genis Garcia Iscza (28, DM, FA Ranger's; 20/0), Jose Luis Ayala (29, ML, Sant Juliá; 1/0), Marc Pujol (24, MC, Santboiá; 13/1), Sergi Moreno (20, MC, Lleida; 18/1), Fernando Silva (29, MC, Cerro Reyes; 16/1), Sonejee (30, MC, Andorra C.F.; 67/2), Richard Imbernón Rios (32, AMRC, Sant Juliá; 10/0), Yuri Rodriguez (21, AMLC/FC, Sant Juliá; 14/4), David Bardina Gascón (25, AMC, Sant Juliá; ---)

 

ATAK:

Xavier Andorra (21, ST, Andorra C.F.; 12/0), Justo Ruiz (37, ST, Granada; 61/6), Manolo (30, ST, FC Ranger's; 51/1), Gabriel Riera (21, ST, Andorra C.F.; 17/3)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...