Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Taki tytuł nosić będzie wspólny projekt duetu Ramona 23/Galon. Nagrany w studio KOLBA (Czerwonak) materiał w większości będzie na kradzionych bitach, wyjątek to góra dwa numery wyprodukowane przez R23. Na płycie gościnnie wystąpią Rafi, Shellerini, Kowall, Lont, Słoń, Dj Hen.

 

Sam autor (Ramona 23) pisze o płycie: "Szalony mixtape z kropelką alkoholicznych podśpiewek! Według nas najlepszy mixtape jaki wyszedł z pod naszej łapy. Płyta pojawi się pod koniec stycznia, jak narazie będzie promowana jednym klipem który już niebawem na poznanskirap.com"

 

Dla mnie kolejna gruba produkcja się szykuje. Ahh! PDG :D

Odnośnik do komentarza

I po raz kolejny podziemie udowadnia, że jest na bardzo wysokim poziomie.

 

Już niebawem swoją premierę będzie miała druga płyta szczecińskich Projektantów pt. "Braterstwo krwi". Jako przedsmak albumu oddajemy w wasze ręce promomix tego materiału. Gościnnie pojawią się tu Sokół, Łona, Płomień 81, Sobota, JKWL. Wokale zostały nagrane w studiu "Dobrzewiesz" w Szczecinie oraz w "Tabasko Nagrania" w Łodzi. Mastering zrobił Marek Dulewicz z NC studio.

 

Promomix

Odnośnik do komentarza

Wiem, że dawno mnie tu nie było i mam sporo do napisania i skomentowanie.. ale sesja mi się zbliża zaskakująco szybko i nie dam rady:P

 

Dlatego wrzucam wam link do myspace TPWC.. jest tam dość ciekawy remix kawałka "Uderz w Puchara" w którym udziela się TDF... Tego to ja się nie spodziewałem.. A co jeszcze ciekawsze to Tede IMHO swoją zwrotką naprawdę pokazał klasę.. W swoim starym dobrym stylu.. Liczba follow-upów jak na jedną szesnastkę jest całkiem niezła :)

 

http://www.myspace.com/sokolpono

Odnośnik do komentarza
Wiem, że dawno mnie tu nie było i mam sporo do napisania i skomentowanie.. ale sesja mi się zbliża zaskakująco szybko i nie dam rady:P

 

Dlatego wrzucam wam link do myspace TPWC.. jest tam dość ciekawy remix kawałka "Uderz w Puchara" w którym udziela się TDF... Tego to ja się nie spodziewałem.. A co jeszcze ciekawsze to Tede IMHO swoją zwrotką naprawdę pokazał klasę.. W swoim starym dobrym stylu.. Liczba follow-upów jak na jedną szesnastkę jest całkiem niezła :)

 

http://www.myspace.com/sokolpono

To już drugi remix tego kawałka, wcześniej był Brahu, fajna inicjatywa, ale teraz wolałbym remix innego kawałka :)

Odnośnik do komentarza

Chyba po raz pierwszy piszę w tym temacie ;)

Poszukuję piosenki. Pamiętam głównie jej klip, w którym kilku raperów chodzi po takim domu, w którym jest impreza, wszędzie laski w bikini itd, i od czasu do czasu z refrenem wchodzi taki murzyn (chyba Soundkail) z takim koleśkiem i napierdzielają chyba po francusku w kamerę. Kojarzy to może ktoś? To było popularne jakieś... 5 lat temu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...