Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, trochę szybszy ;)

 

A tak przy okazji - od rana trwała kłótnia netowa pomiędzy Fokusem i Rahem (zbieżność nicków przypadkowa :P). Najpierw pojawiło się:

 

Współpraca nasza trwała ok. 10 lat.. Nagraliśmy wspólnie sporo groźnych numerów. Ostatnim jednak był kawałek "W życiu bywa różnie", który był chyba swego rodzaju przepowiednią..

 

W ostatnich dniach wydarzenia, które niestety miały czelność zaistnieć, spowodowały złe skutki. Efektem będzie me definitywne odejście z zespołu Pokahontaz.. Nie chcę się tu wypowiadać za Bambusa jednak wiem, że jego decyzja jest identyczna.

 

Przeżyłem z Fo sporo dobrych akcji, jednak przyszedł czas aby się pożegnać. Nie chcę zdradzać szczegółów owego incydentu! Życzę Ci Fiskus jak największych sukcesów w solowej karierze oraz odnalezienia jedynej prawdy, która jest większa niż wszystko inne. Dziękuje zarazem za te 10 lat.. Było warto;)

 

Wiem mistrzu Fo, że to przeczytasz. Plotki szybko się rozprzestrzeniają, a ja ich nie lubię, więc piszę. Wiesz o czym mowa chłopaku. Znamy prawdę! Wiedz też, że "zaskoczyłeś" mnie. I nie tylko....

 

Na tym etapie proponuję zakończyć ten temat.. Fakt jest jeden.. Żegnamy się..;(

 

Zaraz potem odpowiedział Fokus:

 

Nazwijmy sprawy po imieniu. Skoro już pierzemy brudy publicznie (nie ja zacząłem).

 

Skoro masz umowę to pewnie też masz kalkulator.

 

4800zł - 19% podatku (czyli 912zł) = 3888zł

3888zł - 420zł (koszt dojazdu + autostrada) = 3468zł

3468zł - (3 * 900 czyli ja, Ty, Bambus) = 768zł (wynagrodzenia dla Ani za załatwienie koncertu + telefony)

 

Pytanie:

Ile dostałby każdy poprzedni menager? Robak, Balon, Bogurski, czy Havran za zrobienie dokładnie tego samego? Przeważnie dzieliliśmy się po równo (3468zł / 4 = 867zł). Z jakiej racji Ania ma być Twoją darmową siłą roboczą, skoro to jest jej jedyna praca i wykonała ją jak należy (łącznie ze śniadaniem, wynegocjowaniem potem dodatkowego pokrycia podatku (te 800zł w 4800zł)).

Kto tu kogo chce robić w co? Zostałeś oszukany? Okłamany? Zapytałeś o coś? Nie. Wziąłeś pieniądze do ręki, tak jak daje Ci je np. Tadek (który ma ?większą? przebitkę, nie?). Jeżeli ktoś tu chce kogoś oszukać, to Ty. Więc proszę Cię, nie rób ze mnie szmaty przed ludźmi, bo ja z Ciebie nie robię. Wszyscy wiedzą, że dla Ciebie pracuje się za darmo. I nie jest to ?incydent? i przykra prawda (?!). Mam jeszcze kilka ?ale? do Ciebie, jednak nie będę ich tu wyciągał.

 

Prawdą (żenującą) jest to, że zagrałeś w następujący sposób:

1. Fokus, było nam tak wspaniale!

2. A Fokus zrobił coś strasznie złego ale nie powiem co, nich sie zastanawiają, może zgwałcił albo zabił.

3. Zły fokus! Ja dobry. Ja szlachetny, życzę powodzenia!

 

Dodatkową ?prawdą? jest to, że nie mam ochoty być w zespole z osobą, którą (już od dawna) średnio lubię i najprawdziwiej w świecie żegnam się również. Mam nadzieję, że ?odnalazłeś swoją jedyną prawdę? - jak mi tego życzyłeś.

 

I ostatnia odpowiedź Raha (czyżby koniec konfliktu?):

 

to co napisał Fo jest niezaprzeczalną prawdą!!

 

podczas ustalania warunków grania między mną a Aną, doszło do nieporozumienia w kwocie za jaką mamy grać.. nie miało to dla mnie znaczenia, gdyż kasa mnie interesuje mniej niż ludzie, dla których gram... po koncercie poszliśmy (ja i Bambus) z tubylcami na "piwo" i dowiedzieliśmy się o sporej kwocie za ten koncert... nie chciałem w to wierzyć! po paru dniach jednak dostałem kopię faktury i zwariowałem.. stąd ten zamęt.. dziś przeczytałem oświadczenie Fo i dopatrzyłem się błędu..

 

wiem:

 

1. zachowałem się kiepsko, publikując "prawdę" zanim pogadałem z zainteresowanym..

2. obraziłem publicznie osobę, która jest mi bardzo bliska

3. wszcząłem bezsensowną aferę

4. zwątpiłem

 

co mogę więcej..

 

1. przeprosić? PRZEPRASZAM

2. przyznać się do błędu? PRZYZNAJĘ SIĘ

3. oczyścić dobre imię Fo? ZROBIE CO W MOJEJ MOCY

4. liczyć na wybaczenie? MAM ISKIERKĘ NADZIEJI

 

nie podkręcajmy już proszę tego tematu.. jeśli macie mieć coś komuś za złe to celujcie we mnie...

Odnośnik do komentarza

Galon - Bez Gier EP.

 

Intro

Chciałbym feat. Lont (LG)

Zwyciężyć by paść…

Ej człowieku!

Życie zwykła gra

Dedykacja! feat Lont (LG)

Lont (LG) & Ramona 23 Pierestrojka

Wierzę

Money feat Kowall

Po prostu

Biba feat Lont (LG), Rafi, Kowall

Doceń feat Kowall

Wole to… !

Ja to robie feat Lont (LG)

To jest nasza muza! feat Lont (LG), Kowall

Uśmiech feat Kowall, Lont (LG)

To zdarza się co dzień… feat Lont (LG), Kowall

Feta feat Lont (LG)

LG feat Lont (LG)

Makalony feat Lont (LG)

Luzzz feat Ramona 23

 

No cóż, kolejna już w tym roku produkcja pod logiem PDG Kartel. :] Pierwsza solówka Galona, na podkładach Ramony, Picia i Kowalla. Polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na stronie www.thefresh.pl jest do sciagniecia 'The Fresh Mixtape vol.2'... Zawiera 4 miksy dj'ów Panda, 600V, BISKUP'a i Black'a.. Taneczne czarne rytmy hh i rnb... Mi do gustu przypadł jakos mix dj Pandy.. Warto sciagnac :) na plycie uslyszec mozna Onara i CNE, jako prowadzacych..

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...