Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

nie no, nie wyobrażam sobie, żeby jakikolwiek nie niedzielny sympatyk polskiego rapu nie zajarał się płytą 834. już nie chodzi nawet o samego VNM'a, ale też o Boxiego czy Denvera, ja kolesi szczerze mówiąc wcześniej nie znałem, a po przesłuchaniu płyty mam wrażenie, że to jacyś starzy wyjadacze. serio, przesłuchajcie płytkę, bo warto. co do tematu "płyta roku" to się nie wypowiadam, ciężko to jakoś sklasyfikować, ale bardzo obrodziło pod koniec roku jeśli chodzi o polski rap. Zeusa też już przesłuchałem i po raz kolejny się nie zawiodłem, chociaż żaden kawałek nie przebił dla mnie singla Hipotermia.

Odnośnik do komentarza

VNM, Bisz, Vixen, Zeus, Medium, Cokebeatz, Hukos, NNFoF, Pyskaty, Voskovy - mamy strasznie dobry rok dla naszego rodzimego rapu :)

 

A Miuosh ? Wg mnie top 3 roku, zarówno pod względem bitów, jak i tekstowo. Onar ze względu na świetne bity na swojej płycie też zasługuje na choćby uwzględnienie go w tym rankingu. Okoliczny element, również pozytywnie i do tej 10 powinien wskoczyć. White House, też solidna płyta, goście w większości dali dobre zwrotki ( Ten Typ Mes chyba wygrał), producenckie Donatana, czy Czarnego to przecież bardzo dobre produkcje. Oprócz tego czekam jeszcze na Pelsona, który jak wino im starszy tym lepszy. Masa tego jest tak naprawdę i ciężko jest wybrać jedną jedyną płytę, która bylaby w tym roku najlepsza.

Odnośnik do komentarza

 

najlepsze co ostatnio wyszło w polskim hh. Noonowi pasuje taki klimat, tak jak to co nagrywał z Noonem.

 

japierdole jak ja bym chciał więcej takich traków od Pezeta..

 

"Zeus. Nie żyje" miażdży konkretnie. Tak jak wcześniej tylko pojedyncze numery Zeusa przypadały mi do gustu, tak teraz całą płytkę mam zapętloną na odtwarzaczu od tygodnia i czuję, że jeszcze długo tak zostanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...