Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Diox z Returnersami właśnie na plus. Nie jest to jakaś płyta przełomowa, pewnie w miarę szybko zostanie zapomniana, ale ogólnie słucha się naprawdę nieźle.

 

Podbijam. Płytka naprawdę fajna i o ile można hejtować Dioxa za to, że wszędzie się pcha i jest monotematyczny, to trzeba przyznać że ta płyta mu się naprawdę udała. "Kroki" z Pelsonem, który tak w ogóle to zjadł płyte swoją zwrotką, to w ogóle czołówka tegorocznych tracków. Returnersi dali niezłe beaty ( "Kroki !!) i o ile Diox na poprzedniej płycie nie sprostał zadaniu, o tyle tutaj całkiem nieźle sobie poradził.

 

Co do "Kodexu" to oczekiwania były duże i niestety muszę stwierdzić, że się troszkę rozczarowałem. O ile do beatow nie można mieć zastrzeżeń to goście spisali się średnio. Owszem są kawałki do których na pewno będę często wracał (Mes, O.S.T.R., Hi-fi, Kajman, RPS), ale po takiej płycie oczekuje się naprawdę pierwszorzędnych sztosów. Całościowo płyta bardzo dobra, ale mam poważne wątpliwości czy osiągnie status legendarnego krążka. Czas pokaże czy najnowsza produkcja WH przetrwa próbę czasu.

Odnośnik do komentarza

Tymin to zaden no-name, wrecz znany i mocno perspektywiczny rookie, wiec nazwanie go gosciem z IFQ mnie rozbawilo :D Na pewno lepiej sprawdza sie studiu niz na battle'ach ;) A ta Wizja post wyzej jedna z lepszych, nie spodziewalem sie prawde mowiac, gdy ja odpalalem kilka dni temu, ze bedzie dobry poziom, a tu zaskoczenie. Najlepiej Toster, wiadomo, ale reszta tez dala rade.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...