Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Niesmiertelna beka z Fokusa, niech odlozy juz mikrofon, blagam. Gural tez juz "za darmo umarlo", haha, nie potrafie tego przesluchac. Sobota tam wyzej asluchalny, za to slowianski projekt Donatana za sprawa bitow bedzie bardzo mocny, mam nadzieje. A, co do tej zwrotki Pezia, to tez sie jaralem full mocno. Jak z Klasycznej troche.

Odnośnik do komentarza

Beka, bo:

a) tekstowo jest slaby, jesli bedziesz podwazal, to moge wyboldowac przepiekne kwiatki z tego tekstu chociazby

b) pod wzgledem flow to nadal 1. liga, ale co z tego, skoro jedzie na tych samych patentach od kiedy pamietam?

c) technicznie bez zmian od czasow Alfy i Omegi, nawarstwianie rymow i to slynne o to, po to, bo to o to, ktore moze brzmi dobrze, ale co z tego, skoro jego teksty sa zwyczajnie niemadre

d) marne bragga o zjadaniu lakow, ile mozna tego sluchac

e) brak tresci, dobrych linijek, czegokolwiek, dla czego moglbym przewinac jego zwrotke, zeby uslyszec to ponownie

f) przeslabe featy, na ktorych zwykle zjada go bit, wychodzi na to, ze ma spore problemy z odnalezieniem sie na bitach, ktorych nie wybiera (vide: Kolor purpury chociazby)

g) ile mozna odcinac kupony po pfk?

 

Podsumowujac, Fokus wpadl w to, w czym DGE tkwi od dluzszego czasu, czyli robienie rapu dla jakiejs tam grupki, ktora podjara sie nawet tym, ze zacznie pierdziec do bitu, a sam nie ma zbytnio pomyslu na siebie, jedzie na tych samych panentach od lat, mowi to samo, jest zwyczajnie wtorny i nudny do wyrzygania.

 

Sobota nie wyszedł tragicznie - po prostu to nie jego klimat, o wiele lepszy tu byłby PIH

 

No niestety, Sobus jest stworzony do bengerow - dziwie sie Donatanowi, serio.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No, podbije sobie, zeby wrzucic goscia, ktory technika zjada wszystko, co w Polsce powstalo kiedykolwiek (niech nikt mi nie kaze tlumaczyc dlaczego...).

Koniec swiata, elo:

 

no do diaska, jestem w szoku. świetna nuta, dzięki za polecenie!

 

ogólnie możesz coś jeszcze polecić? mogą być różne kierunki rapu, na pewno coś mi podpasuje:)

Odnośnik do komentarza

No, podbije sobie, zeby wrzucic goscia, ktory technika zjada wszystko, co w Polsce powstalo kiedykolwiek (niech nikt mi nie kaze tlumaczyc dlaczego...).

Koniec swiata, elo:

 

no do diaska, jestem w szoku. świetna nuta, dzięki za polecenie!

 

ogólnie możesz coś jeszcze polecić? mogą być różne kierunki rapu, na pewno coś mi podpasuje:)

jeśli nie znasz - mistrzostwo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...